Peršokti į turinį

Prisistatau - Airidas28 !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na, aš galvojau rašyti ar nerašyti bet apsisprendžiau - parašysiu, juk ar kažkas bus blogai, ar ne ? :)

- Esu Airidas

(Pavardės neminėsiu).

- 16, bet jau linkiu į 17.

- Gyvenu Lietuvoje, o tiksliau Šiauliuose, Pietiniam.

Man patinka sportuoti, o tiksliau šokti, gan net keistoka, bet ir biologija patinka. :D Manau esu žemas, tik 178cm ūgio, sveriu kažkur 59~63kg., priklauso nuo tualeto (I've you now what I mean :D). Galvoju ateityje pradeti ypač sportuoti, t.y judėti į kačialke, o tuo pačiu ir į kokį boksą ar kikboksa, ar tailandietišką. Esu 9-tokas, kuris beveik kievieną pirmą pamoka vėluoja (Vos atsikeliu keturiom iš lovos, bet ir tai ištempia mane kažkas). Mano charakteris labiau toks ,,Tylus/ neprisileidziantis prie savęs daug dėmesio". Kai buvau dar pypliukas tai buvau rūkęs, bet pajutęs, jok vis greičiau padusdavau, t.y eritrocitai vis mažiau gauna deguonies, mečiau su visa pakuotė bei žiebtuvėliu. Mm.. Užpisa chemijos/ anglų mokytojos, bet gera pusę - Axujena auklėtoja. :D Mokausi ne iš geriausių, bet gan pakilo pažymiai, pvz: iš geo praeitais metais 4, dabar 8-9, bio praeitais 5, dabar 8, rusų.. 4 su mamos pagalbą. :D

Patinka man žieti siaubo, fantastikos, veiksmo, mistinius, komedinius filmus. Aišku - Priklauso ir nuo veikėjų. Esu žėjęs romantiškus/ dramos filmus, bet kai 30min., žiūrėdamas filmą ir nesuprasdamas apie ką - pisau filmą ir iškart kitą arba gulti.

Manau, kad ateityje siesiu gyvenimą su IT, bet čia spėjimas. Viskas gali būti po kelerių metų, daleiskime vietoj IT būsiu koks inžinerikas ar mechanikas. Čia nuspėti savo ateitį, tai tas pats kas ir pasokinėti ant plonos lentos, kuri yra virš 2000m., aukščio virš jūros lygio. Ji gal lūš - gal nelūš.

Kaip ir viskas, manau. Tad SVEIKI. :)

Redaguota , nario Airidas28
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...