Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Brightas - Skriptinimo paslaugos[Pawno,Php,Dizainas,VVP]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tas pats kas sakyciau "plaukti nemoka, vadinas negali skusti bulviu"

Pirmiausia 2x post, kitas dalykas, ar tu nemanai, kad jei darai klaidas rašydamas forume ar skype, tai darai ir programavime, teksto vaizdavime? Iš esmės juk jis ir yra svarbiausias, nes jį visi žaidėjai skaitys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmiausia 2x post, kitas dalykas, ar tu nemanai, kad jei darai klaidas rašydamas forume ar skype, tai darai ir programavime, teksto vaizdavime? Iš esmės juk jis ir yra svarbiausias, nes jį visi žaidėjai skaitys.

tai tu paieskok mano koduose klaidu, as kode rasau gerai, o cia nera tikslo rasyt tvarkingai, neturiu as laiko zaistis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bleha, neturi ka veikti tu :D argumentuok normaliai, o ne "rasyti nemoka", vertinama gi zinios programavime, o ne rasyba 

 

Blemba kai tu pašneki tai nei juoktis, nei verkt :D Negi rašyt taip sunku, kad sakai svarbiausia žinios programavime, gerai, čia forumas, pusę vartotojų paaugliai, kam čia stengtis, bet vis tiek rašyba svarbi, tai tavo žinios vadinasi silpnos, jeigu neįstengi rašyt taisyklingai, nes žmogus jau automatiškai rašo taisyklingai, o turbūt tau reikia pasistengt, kad gerai parašytum sakinį, na jeigu taip tai nieko aš nesakau :) Mums dėstytojai sako, jog rašyba svarbiausia programavime, na vienu žodžiu beprasmiška ginčytis su tavimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau ponas, nuo šiol rašysiu taip, kad suprastum, nes tikriausiai kitaip nesupranti. 

 

Suprask, pasakiau savo nuomonę, jeigu rimtas žmogus esi, tai ir turi rimtai atrodyt, o čia supergames rašysiu kaip noriu, čia jau rašysiu gražiau, o ten išvis nerašysiu, dėl manęs kaip tu nori taip rašyk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba kai tu pašneki tai nei juoktis, nei verkt :D Negi rašyt taip sunku, kad sakai svarbiausia žinios programavime, gerai, čia forumas, pusę vartotojų paaugliai, kam čia stengtis, bet vis tiek rašyba svarbi, tai tavo žinios vadinasi silpnos, jeigu neįstengi rašyt taisyklingai, nes žmogus jau automatiškai rašo taisyklingai, o turbūt tau reikia pasistengt, kad gerai parašytum sakinį, na jeigu taip tai nieko aš nesakau :) Mums dėstytojai sako, jog rašyba svarbiausia programavime, na vienu žodžiu beprasmiška ginčytis su tavimi.

 

sorry bet tu jau degredaves... Žmogau, kas nori taip ir rašo, vistiek Brightas kaip maačiau savo kode rašybos klaidų nedaro, o čia gali rašyti belekaip. Pvz: swx ce all krc zjbl urodteam *Myliu SuperGames.lt*  aaqwhwuifasndcas be JOKIŲ SUPIS** lietuviškų raidžių. Supraščiau čia būtų , bet dėl tokio forumo kuriame tvarka dar neįsigalėjo - neverta.

 

peace nigg'a, gali neatrašyt į šį pranešimą, nes man visiškai *Myliu SuperGames.lt*.

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sorry bet tu jau degredaves... Žmogau, kas nori taip ir rašo, vistiek Brightas kaip maačiau savo kode rašybos klaidų nedaro, o čia gali rašyti belekaip. Pvz: swx ce all krc zjbl urodteam *Myliu SuperGames.lt*  aaqwhwuifasndcas be JOKIŲ SUPIS** lietuviškų raidžių. Supraščiau čia būtų , bet dėl tokio forumo kuriame tvarka dar neįsigalėjo - neverta.

 

peace nigg'a, gali neatrašyt į šį pranešimą, nes man visiškai *Myliu SuperGames.lt*.

 

Žmogus, kuris rašo lietuviškai ir taisyklingai,kuris pastebi kitų klaidas ir parašo nuomonę apie tai jau degradavęs? klausyk žmogau išeik iš to SA-MP pasaulio, gal protingesnis tapsi, nes visai čia šovei ne į temą... geriau būtum patylėjęs, prajuokinai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemoku ? Axujielini per daug reikia kad nusodintu tave, palauk atsiras tokiu xd tylėsi po šluota palindęs net internete visi mes "kieti" įdomu kaip gatvėj būtų..

 

 

Jop, pačio žodžiai -  13dded933ffc0dd98973ecaf0ae0e991464.png

 

 

 

Nekomentuosiu daugiau. ;) Nėra ką kalbėti su nevykėliu.

Redaguota , nario Minato
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sorry bet tu jau degredaves... Žmogau, kas nori taip ir rašo, vistiek Brightas kaip maačiau savo kode rašybos klaidų nedaro, o čia gali rašyti belekaip. Pvz: swx ce all krc zjbl urodteam *Myliu SuperGames.lt*  aaqwhwuifasndcas be JOKIŲ SUPIS** lietuviškų raidžių. Supraščiau čia būtų , bet dėl tokio forumo kuriame tvarka dar neįsigalėjo - neverta.

 

peace nigg'a, gali neatrašyt į šį pranešimą, nes man visiškai *Myliu SuperGames.lt*.

 

 

Inpisk rameką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tik aš kai ką pastebėjau, kiek teko bendrauti su vyresniais žmonėmis, tai jie pasireiškia tuo, kad jie rašo viską taisyklingai, bet be lietuviškų raidžių, o dabartiniai nolaiferiai (tarp jų ir aš) rašo lietuviškom raidėm, manau tai suprantama.

 

Normalūs subrendę žmonės rašo lietuviškomis raidėmis, o ne tavo vadinamieji "nolaiferiai", turbūt nuo to "nolaifinimo" ir stogas pavažiuoja, jog tokias nuomones reiški, jog jau žmogus rašo lietuviškai, taisyklingai, "fsio nolaiferis", atsibuskit žmonės, kiek aplinkui suaugusių žmonių rašo lietuviškai, tai jie jau "nolaiferiai", kur logika....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tik aš kai ką pastebėjau, kiek teko bendrauti su vyresniais žmonėmis, tai jie pasireiškia tuo, kad jie rašo viską taisyklingai, bet be lietuviškų raidžių, o dabartiniai nolaiferiai (tarp jų ir aš) rašo lietuviškom raidėm, manau tai suprantama.

Puodelis logikos tau visai praverstų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...