Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Brightas - Skriptinimo paslaugos[Pawno,Php,Dizainas,VVP]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ėėė jūs, manau patįs nieko nesugebat, tiek kiek Brightas, ir čia dar kaškokį šūdą malat. Kiek esu su Brightu bendravęs, buvo ir mano projekte ir daugeliame kitų, tiesą sakant nors Brightas niekada neišlaikė projektų normaliai, tačiau pasikartosiu puikiai išmano savo darbą, mano projekte kūrė, gamemodą ant galo baigė kurti, bet jis nepaplatino mūsų gamemodo. Žodžiu nepi**** proto, ir sėdėkit ramūs. Patikimas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ane ? Atgaivinau lrg is apskrito sudo iki 226 zaideju on

To nebuvo, visi nuopelnai tenka tikrai ne tau, gal net pusės jų negautum, o dėl temos... net nežinau kaip nuomonę išsakyti apie tave. Nes turi daug skirtingų veidų. Gerų, blogų ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ėėė jūs, manau patįs nieko nesugebat, tiek kiek Brightas, ir čia dar kaškokį šūdą malat. Kiek esu su Brightu bendravęs, buvo ir mano projekte ir daugeliame kitų, tiesą sakant nors Brightas niekada neišlaikė projektų normaliai, tačiau pasikartosiu puikiai išmano savo darbą, mano projekte kūrė, gamemodą ant galo baigė kurti, bet jis nepaplatino mūsų gamemodo. Žodžiu nepi**** proto, ir sėdėkit ramūs. Patikimas!

Tai čia jūs sėdėkit ramūs samperiai blyn :D Apart sampo manau nieko ir nemokat. Aš žinau ką sakau todėl tau jau tikrai patylėt reikėtų, bet čia tas pats kaip pas čigonus, kad už vieną 10 iš paskos tai galit varyt kiek norit :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

To nebuvo, visi nuopelnai tenka tikrai ne tau, gal net pusės jų negautum, o dėl temos... net nežinau kaip nuomonę išsakyti apie tave. Nes turi daug skirtingų veidų. Gerų, blogų ir t.t.

Kuo tu kimbi, jis gi buvęs šūdų scripteris. O dėl to kaip sakai geras, blogas, mes visi esame kažką padarę ir gero ir blogo, o ko padarėm daugiau čia jau priklauso nuo žmogaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuo tu kimbi, jis gi buvęs šūdų scripteris. O dėl to kaip sakai geras, blogas, mes visi esame kažką padarę ir gero ir blogo, o ko padarėm daugiau čia jau priklauso nuo žmogaus.

Nežinau ar tu esi bendravęs su juo, kitos formos išsireiškimui neradau. O dėl to "šūdo scripteris" - čia jau kita nuomonę apie kurią nekalbėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar tu esi bendravęs su juo, kitos formos išsireiškimui neradau. O dėl to "šūdo scripteris" - čia jau kita nuomonę apie kurią nekalbėsiu.

Aš su daug kuo esu bendravęs, tu ne išimtis, bet primenu, mažiau smerk visus žmones ir pagalvok apie save. Visada prisimink šią citatą:

Vienas geras darbas nusveria du blogus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš su daug kuo esu bendravęs, tu ne išimtis, bet primenu, mažiau smerk visus žmones ir pagalvok apie save. Visada prisimink šią citatą:

"Daug veidų" includino ir gerų momentų, aš jo tikrai nesmerkiu, kaip ir neaukštinu. Beto geras quote. +Like.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NEREKOMENDUOJU Nežinau kiek tau metų, bet iš rašymo stiliaus ir atsakinėjimo į žmonių nuomones visiškas snarglys pasirodei, plius jokio mandagumo su klientais, kiek esu su tavimi susidūręs...

Jei nežinai šio žmogaus ir pirmą kartą jį matai tai iš vis nerašyk.

 

PATIKIMAS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NEREKOMENDUOJU Nežinau kiek tau metų, bet iš rašymo stiliaus ir atsakinėjimo į žmonių nuomones visiškas snarglys pasirodei, plius jokio mandagumo su klientais, kiek esu su tavimi susidūręs...

Koks tikslas rasyti cia oficiliai, jeigu galima rasyti laisva forma ? ;) o del to snarglio, tai idomu kas cia snarglys, jeigu is rasymo stiliaus sprendi amziu. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nežinai šio žmogaus ir pirmą kartą jį matai tai iš vis nerašyk.

 

PATIKIMAS.

 

Klausyk, tu man neaiškink kur man rašyt, kur man nerašyt, forumas yra diskutuot tai ir diskutuoju, teko jo bendravimą patirt, tad išsakiau savo nuomonę ir man nekelk balso.

 

 

Koks tikslas rasyti cia oficiliai, jeigu galima rasyti laisva forma ? ;) o del to snarglio, tai idomu kas cia snarglys, jeigu is rasymo stiliaus sprendi amziu. ;)

 

Laisva forma ant kiekvieno žodžio klaida? Suprantu pasitaiko ant vieno, dviejų, bet pasakiau savo nuomonę ir tiek, tiesiog manau jau vyresnis žmogus jau neberašo kaip darželinukas ant kiekvieno žodžio po klaidą, tokia mano nuomonė suprask ją teisingai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bleha, neturi ka veikti tu :D argumentuok normaliai, o ne "rasyti nemoka", vertinama gi zinios programavime, o ne rasyba

Bleha, neturi ka veikti tu :D argumentuok normaliai, o ne "rasyti nemoka", vertinama gi zinios programavime, o ne rasyba

Tas pats kas sakyciau "plaukti nemoka, vadinas negali skusti bulviu"

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...