Peršokti į turinį

ban'as?


Guest ban

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 105
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Aktyviausios dienos

Top rašytojai šioje temoje

Visu pirma r0l1s1996 manai , kad DLG` pasielgė neteisingai ?

Tu galvoji kad esi 100% teisingas ir nepažeidinėji taisyklių ?

Tai tada klausimas tau kodėl pažeidinėji taisykle kurdamas antrą acc ?

Už viena ispėjima ban'o negavo dar niekas tai tada iškur dar tuos kitus du gavai ?

Visi esame lygus tik atliekam sau skirta vaidmenį pvz: DLG` atliko savo vaidmeni tau duodamas ispėjima .

Tai dėl to nereikia čia pyktis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai kazkas prilenda i sikna tai ir geras tas mod. Asmeniskai Marine tu niekom nesiskiri nuo kitu esi toks pats eilinis zmogus. Tad nereikia vaidinti mandru kad esi modas ir t.t. kad vaikus cia vadini niekas tuom nepasikeis, nezinau tu vaikas ar ne man tai visikai dzin, tik zinau, kad tu esi dazniausia isijautres i modo vaidmeni... Kek tavim skundziasi as jau cia kaip metus ir apie tave tikrai daugiau zinau nei tas rolis ar dar kokia ta ema.

Tad geriau patariu nevaidink su to modo, kas butu jai mentai del visokio s prisipistu ? tai cia wps nekas nepragiventu... O tu del visokio s prisipisineji.

Krc nenoriu cia as veltis bet pamastyk.

aš dėl visokio š prisipisinėju ? kaip ir sakiau - pamačiau pažeidimą, uždėjau įspėjimą ir viskas. Aš vaidinu ? Taigi jau visi sakė - aš atlieku savo darbą. Jei neatlikčiau savo darbo, tai kam aš čia išvis sėdžiu ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijuokiau iš visu postu ;ddd Belenka pradėjote kai kurie rašyti, kad tik DLG apvarytumėte ;d Visi nusiraminkite, susitaikykite ir bus taika :taika:
nesitaikisiu, jeigu už nieka dalina ispėjimus..

Jis duoda įspėjimus už tai jog jūs pažeidžiate taisykles ir visur offtopinate kaip forumo turguj reiškiat nuomones savo tai už tai jis ir įspėjimus duoda, o jūs kaip maži vaikai verkiat, kad jis atlieka savo darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia ziuriu labai pasikelus ,katik cia į labusus atejai ,ir manai ,kad geriau uz senbuvius zinai ? Galvoji tu cia protingiausia ,o visi kiti cia nk nezino ir uz nieką dalina ispejimus ? :DD sugebi prajuokinti ,ir baik tu pagaliau tą rolį ginti...

Pritariu...

P.s. čia tau ne koks "durnas" web'as...Jei manai, kad tu merga, ir visi tave gins, ir nestums ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia ziuriu labai pasikelus ,katik cia į labusus atejai ,ir manai ,kad geriau uz senbuvius zinai ? Galvoji tu cia protingiausia ,o visi kiti cia nk nezino ir uz nieką dalina ispejimus ? :DD sugebi prajuokinti ,ir baik tu pagaliau tą rolį ginti...

1)aš nepasikėlus.

2)nesakau kad viską gerai žinau, bet žinau kad jis ispėjima davė už nieka..

3)Ginsiu ką norėsiu .. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia ziuriu labai pasikelus ,katik cia į labusus atejai ,ir manai ,kad geriau uz senbuvius zinai ? Galvoji tu cia protingiausia ,o visi kiti cia nk nezino ir uz nieką dalina ispejimus ? :DD sugebi prajuokinti ,ir baik tu pagaliau tą rolį ginti...

1)aš nepasikėlus.

2)nesakau kad viską gerai žinau, bet žinau kad jis ispėjima davė už nieka..

3)Ginsiu ką norėsiu .. :D

Iš kur žinai, kad įspėjimą davė už nieką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia ziuriu labai pasikelus ,katik cia į labusus atejai ,ir manai ,kad geriau uz senbuvius zinai ? Galvoji tu cia protingiausia ,o visi kiti cia nk nezino ir uz nieką dalina ispejimus ? :DD sugebi prajuokinti ,ir baik tu pagaliau tą rolį ginti...

Pritariu...

P.s. čia tau ne koks "durnas" web'as...Jei manai, kad tu merga, ir visi tave gins, ir nestums ^_^

aš neprašau kad mane kas nors gintu :D moku ir pati ..

-- Papildyta --

Cia ziuriu labai pasikelus ,katik cia į labusus atejai ,ir manai ,kad geriau uz senbuvius zinai ? Galvoji tu cia protingiausia ,o visi kiti cia nk nezino ir uz nieką dalina ispejimus ? :DD sugebi prajuokinti ,ir baik tu pagaliau tą rolį ginti...

1)aš nepasikėlus.

2)nesakau kad viską gerai žinau, bet žinau kad jis ispėjima davė už nieka..

3)Ginsiu ką norėsiu .. :D

Iš kur žinai, kad įspėjimą davė už nieką?

aišku kad žinau, jis paklausė ar pigiau galima? ir užtai gavo ispėjima ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4940 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...