Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Apklausa] Kas iš jūsų nusiroot'inęs savo Android telefoną?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3349 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Androidų šaknys  

204 balsai

  1. 1. Ar padarei savo Androidui "Root"?

    • Taip
    • Ne
    • Ketinu tai padaryti vėliau
    • Seniau tai dariau savo senam telefonui
  2. 2. Pravertė?

    • Taip
    • Dariau, nepravertė
    • Nežinau, nedariau
    • Dariau, bet nežinau ar pravertė


Recommended Posts

nusirootines as savo tlf s4mini, ir esu patenkintas nei kas stringa nei kas kaip kiti sako, nusirotinus gali daugiau programu naudoti, taip kad mano nuomone rootintis apsimoka, koks skirtumas tarp nurootinto ir nenurootinto telefono, kad nurotintas gali naudoti daugiau programu, keisti nustatymus ten zodziu turbinti telefona, nezinau jei jums stringa tai cia jau jusu telefono bedos ar gal blogai susirotine, nes as susirotines ir nei stringa nei kokiu erroru ar bugu nematau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ant Samsung Galaxy S3 apsimoka daryt root jeigu žaidimų nežaidžiu ir pnš? Dabar biški ne į temą, bet paklausiu ar įmanoma įrašyti kita android versija? Kaip tai padaryti? Ačiū.

 

Pagal kokia pamoką patartumėt rootint?

Redaguota , nario Tross'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant Samsung Galaxy S3 apsimoka daryt root jeigu žaidimų nežaidžiu ir pnš? Dabar biški ne į temą, bet paklausiu ar įmanoma įrašyti kita android versija? Kaip tai padaryti? Ačiū.

 

Atsinaujint gali per KIES programą, tačiau naujesnės oficialios neįsirašysi aukštesnės, negu nurodė SAMSUNG. O jei nori įsirašyt neoficialų ROM'ą su aukštesne versija, turi nusi'ROOT'int mobilų, susidegt Clockwork Mod ir susidiegsi tą ROM. Šiaip  paskaityk, pažiūrėk VIDEO net'e :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už informaciją. O rootinant ar įrašant naujausia versija android dingsta tarkim failai iš atminties korteles ir adresatai iš sim kortelės?

 

Kiek pamenu, tai niekas kaip ir nedingo, tik kai nauja Android bus, tai programėlių nebeliks. O jei vistiek neramu, SIM gali ištraukti. Be to, pažiūrėk ar visi kontaktai yra TIK SIM kortelėj, nes likę telefono atminty pranyks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebūtina rootint norint įsirašyti naujesnę android versiją.

 

Tai žinau, tačiau jei nori NEOFICIALIOS versijos, t.y., Custom ROM, kuriame sukasi naujesnis Android, negu galima atsisiųst oficialiai, reikia nu'ROOT'int savo mobilų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...

Keista matyti, kai dauguma tiesiog sako, jog "nusirootinti" telefoną yra tiesiog labai gerai, nes gauni pilną prieigą prie jo OS, bet praktiškai niekas taip ir nepasakė, kuo ta prieiga tokia gera... Juk jei nemokėsi modifikuoti telefono OS, tai tu greičiau ją suvarysi, nei kažką pakeisi, o aš nemanau, jog bent vienas iš čia rašiusių apie tai, moka patys, savarankiškai tai padaryti. Tai praktiškai niekas ir neparašė kuo gi tai konkrečiai praverčia, o praverčia ne tiek ir daug. Asmeniškai aš jau daugiau nei 2 metus naudoju SGS2 ir per tą laiką buvau jį tiek nusirootinęs, tiek visokio š., prirašęs. Tai iš mano asmeninės patirties - dažniausiai įsirašius kitą ROM'ą, viskas atrodo daug geriau, įdomiau, gražiau, bet telefonas tai pat būna labiau pakraunamas, kas asmeniškai man yra didesnis minusas už visus tuos pliusus, tai pat naudoju kelias "cheatinimo" programas, atsižvelgiant į tai, jog dauguma Android žaidimų yra "Pay to Win" stiliaus, kuris sugadina visą įdomumą, tai su tais "cheatais" tą įdomumą, bent dalinai, gali susigrąžinti, nors asmeniškai aš, tai išvis nematau prasmės žaisti primityvius žaidimus per telefoną. Kas toliau, tai kažkiek modifikavausi OS, bet tai buvo daugiau visokios nesąmonės, nei kažkas rimto, tad vis dėl to - tai visiškai nenaudinga. Kaip žinia, nusirootinus telefoną, galima jį išnaudoti be jokių apribojimų, ko pasekoje galima lengvai sugadinti telefono geležį, dėl būtent tos priežasties, nusirootinus telefoną nebegalioja garantija, na, bet kai man teko nešti telefoną į garantinį, aš įrašiau "stockintą" OS ir nieko nebuvo...

 

Mano nuomone, telefono nusirootinimas, ir visokių atsiradusių galimybių išnaudojimas, tai tik kažkoks apsurdiškas būdas pasirodyti "krūtu" prieš draugus, nes visa tai iš esmės neturi jokios prasmės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keista matyti, kai dauguma tiesiog sako, jog "nusirootinti" telefoną yra tiesiog labai gerai, nes gauni pilną prieigą prie jo OS, bet praktiškai niekas taip ir nepasakė, kuo ta prieiga tokia gera... Juk jei nemokėsi modifikuoti telefono OS, tai tu greičiau ją suvarysi, nei kažką pakeisi, o aš nemanau, jog bent vienas iš čia rašiusių apie tai, moka patys, savarankiškai tai padaryti. Tai praktiškai niekas ir neparašė kuo gi tai konkrečiai praverčia, o praverčia ne tiek ir daug. Asmeniškai aš jau daugiau nei 2 metus naudoju SGS2 ir per tą laiką buvau jį tiek nusirootinęs, tiek visokio š., prirašęs. Tai iš mano asmeninės patirties - dažniausiai įsirašius kitą ROM'ą, viskas atrodo daug geriau, įdomiau, gražiau, bet telefonas tai pat būna labiau pakraunamas, kas asmeniškai man yra didesnis minusas už visus tuos pliusus, tai pat naudoju kelias "cheatinimo" programas, atsižvelgiant į tai, jog dauguma Android žaidimų yra "Pay to Win" stiliaus, kuris sugadina visą įdomumą, tai su tais "cheatais" tą įdomumą, bent dalinai, gali susigrąžinti, nors asmeniškai aš, tai išvis nematau prasmės žaisti primityvius žaidimus per telefoną. Kas toliau, tai kažkiek modifikavausi OS, bet tai buvo daugiau visokios nesąmonės, nei kažkas rimto, tad vis dėl to - tai visiškai nenaudinga. Kaip žinia, nusirootinus telefoną, galima jį išnaudoti be jokių apribojimų, ko pasekoje galima lengvai sugadinti telefono geležį, dėl būtent tos priežasties, nusirootinus telefoną nebegalioja garantija, na, bet kai man teko nešti telefoną į garantinį, aš įrašiau "stockintą" OS ir nieko nebuvo...

Mano nuomone, telefono nusirootinimas, ir visokių atsiradusių galimybių išnaudojimas, tai tik kažkoks apsurdiškas būdas pasirodyti "krūtu" prieš draugus, nes visa tai iš esmės neturi jokios prasmės...

Nebegerk tu gal? Jei prieš rootą nerašei recovery ir clockwork'o, tai tavo problemos. SG šūdo gabalas, gražus, nes blizga, o vidus - metai, du ir gali nešt taisyklon dėl ram sumažėjimo ir procesoriaus strigimo.

Rootas neturi jokių neigiamų pusių, jei supranti kas yra android ir sistemos valdymas. Gauni pilną prieigą prie telefono spartinimo ir naujausių update. Aišku, jei rootini tik dėl rom'o, tai patarčiau pasidomėt apie rom'us, cw.

Taip kad neklaidink žmonių, jei pats nemoki ir nesigaudai root'e - nerašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonės, tikrai ne pirmą kartą sakau, bet rootas garantijai nepakenkia. Teko nešt 2 nurootintus telefonus į skirtingas taisyklas, su garantiniu pataisė be problemų. O šiaip pats rootinimas minusų nelabai ir turi, o galimybių sąrašą praplečia tikrai nemažai. Anksčiau žaisdavau su ROM'ais, bet nepatariu jums to daryt, nes laikui bėgant pradėsit iš to matyti tik minusus. Pagrinde rootinuos, kad galėčiau paslėpti soft mygtukus (home, back ir t.t.). Nes kartais maišo, dar be to gražiau atrodo, kai ekranas yra pilnas, šito turbūt nelabai supras naudojantys senesnius telefonus arba samsungus. O toliau jau eina dar krūvas programų, kurios vienoj ar kitoj srity praverčia ir kurioms reikia rooto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonės, tikrai ne pirmą kartą sakau, bet rootas garantijai nepakenkia. Teko nešt 2 nurootintus telefonus į skirtingas taisyklas, su garantiniu pataisė be problemų. O šiaip pats rootinimas minusų nelabai ir turi, o galimybių sąrašą praplečia tikrai nemažai. Anksčiau žaisdavau su ROM'ais, bet nepatariu jums to daryt, nes laikui bėgant pradėsit iš to matyti tik minusus. Pagrinde rootinuos, kad galėčiau paslėpti soft mygtukus (home, back ir t.t.). Nes kartais maišo, dar be to gražiau atrodo, kai ekranas yra pilnas, šito turbūt nelabai supras naudojantys senesnius telefonus arba samsungus. O toliau jau eina dar krūvas programų, kurios vienoj ar kitoj srity praverčia ir kurioms reikia rooto.

Tai kad tie soft mygtukai ir taip pasislepia kai ju nereik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3349 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...