Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Viskas apie Xbox 360


Guest Rizz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar as sakiau, kad per online lošiu? jei ką dar pats membershipas kainuoja, ir žaidimų kainos, kai už 8 žaidimų kainą gali gaut visą xbox...Jei tu ruošies pirkt žaidimus už 100-200lt, dar golden membership'a kas mėnesį, tai sėkmės, aš ir be online galiu pažaist.

Na member ship gold aš jau dabar turiu 9 menesius. O ir žaidai kainuoja panašiai kaip ir ant pc, na jei neloši tai gerai, micresoftui tik geriau, nes vienu online piratu mažiau bus. Beje žaidimus dabar jau galima nusipirkti labai pigiai panaudotus, pasiskolinti ir isirašyti arba išsinuomuoti ir isirašyti. Na manau tau tada išvis nėra prasmės pirkti xbox. Nebent kokį seną arcade užbanintą už 300-350 Litų.

Mano draugas turi xbox jasper, uzbanintas nuo intiko, bet tai kas, ir be intiko norm. galima palost, man uztenka ir ant singleplayer.

Xbox jasper :) Bent žinai ką reiškia jasper?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar as sakiau, kad per online lošiu? jei ką dar pats membershipas kainuoja, ir žaidimų kainos, kai už 8 žaidimų kainą gali gaut visą xbox...Jei tu ruošies pirkt žaidimus už 100-200lt, dar golden membership'a kas mėnesį, tai sėkmės, aš ir be online galiu pažaist.

Na member ship gold aš jau dabar turiu 9 menesius. O ir žaidai kainuoja panašiai kaip ir ant pc, na jei neloši tai gerai, micresoftui tik geriau, nes vienu online piratu mažiau bus. Beje žaidimus dabar jau galima nusipirkti labai pigiai panaudotus, pasiskolinti ir isirašyti arba išsinuomuoti ir isirašyti. Na manau tau tada išvis nėra prasmės pirkti xbox. Nebent kokį seną arcade užbanintą už 300-350 Litų.

Mano draugas turi xbox jasper, uzbanintas nuo intiko, bet tai kas, ir be intiko norm. galima palost, man uztenka ir ant singleplayer.

Xbox jasper :) Bent žinai ką reiškia jasper?

Zinau, kad jasper yra naujesnė xbox versija, su truputi daugiau vietos, taip pat geresnis aušinimas, todėl neperdega.

Žinau kas yra jasper, ir kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gyncijasi jie, kuris daugiau nusimano apie Xbox'a :D

As nesigincju, tik sakau, jog xbox'u galima ir be LIVE palošt, ko man pilnai užtektų, bet vienas atsirado, kuris turi pradėt stumti ir aiškinti, kad be Live lošt neįmanoma...

Beja, tavo postas bisq cia nevtemu, geriau atsargiau su tokiais, įspėjimą gali gaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Sveiki. :taika:

Tai va aš su tokiu klausimu šiaip ruošiuosi pirkti naują XBOX 360 250GB SLIM Extra mačiau geimeris.lt.

Tai ir turiu vieną klausimą, ar konsolę na nulaužus ar kaip ten žaidimus į ją galima kelti tiesiai iš pc i xbox'o hdd? Nes aš nenorėčiau gadinti diskų, o kiek teko girdėti tai šitai įmanoma, na laukiu atsakymų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 6 mėnesių...

Sveiki,

forumiečiai. Tiesiog parašysiu keleta dalykų kodėl myliu šią konsolę ir nekeiščiau į jokią kitą. Lyginant su jos priešu PS3, niekas nepastebi spalvingumo, detalumo? Sakyčiau xbox turi didesnį detalumą/ spalvingumą, ypač kas turite xbox ir dalyvaujate LIV'e, neseniai atsinaujino dashboard'as, dabar atrodo ultra gražus. Ir su tokiom funkcijom kaip "You say xbox finds it" , Youtube, Netlix, bei kitom, įrodo jog ši konsolė peržengus savo ribas, ir tobulėja. O kaip gi be slimo integracijos, "Kinect" negalėjau susivaldyti ir privalėjau gaut šį priedą, tai yra kažkas neapsakomai nuostabaus, na pasakykit kada paskutinį kartą kalbėjot su žaidimo veikėju? Kovojote kažkuriame žaidime, ar netgi šokote su iš kito žemyno žmogumi? Microsoftas tikrai pasirūpino šia konsole, ir duoda milžiniškas pastangas, kalbant dėl LIVE, kodėl jis kainuoja, PS3 neturi tokių funkcijų kokias turi x360, todėl jiem uždėti tokią kainą, nėra priežasties, vien, tik, kad konsolės kainos yra ohoho. Xbox live yra suskirstytas į daug dalių, kartu su naujuoju dashboardu atėjo nauja APP(telefono programa) windows phon'am, jog dabar savo konsolę galima valdyti iš telefono, bet kur. Argi tai ne šaunu, palyginant su PS3 senu triuku/valndant internetu... Nesakau jog PS3 yra blogas, sakau jog xbox yra pranašesnis, gal ne grafikos atžvilgiu, bet pačiu detalumu. Prirašiau daug, kas skaitys supras...

Telieka sulaukt E3 2012 ir pamatysim 720 :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*daug texto*

Turėjau phat - buvo super duper liux, flashintas. Atsibodo - pardaviau.

Prieš maždaug 10 dienų nusipirkau Slimą. Iš vis afigenai. Nekeisčiau į jokį PS3. Dar pliusas, kad ir controlleris patogesnis. Su kinectu valdyt meniu ne tik, kad patogu, bet ir linksma. Taipogi dashboardas gražus. Kol kas laužtis nesiruošiu, nes turiu tris žaidimus ir per akis (Kinect Adventures, Kinect Sports ir MW3)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...