Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

DJbrunetė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 366
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Be problemu :beers::D

-- Papildyta --

Ko čia pykstates kaip maži vaikai ? :funny::D

Tiesa. Kaip artistai iš sudegusio teatro.

Ši tema skirta susipažinti su Ema1996, o ne prašyti iš jos alaus ar aiškintis kokius asmenis siūlo į administratorius. Taip, kad rašote į temą arba įspėjimus išdalinsim.

Gal galima be įspėimu ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Be problemu :beers::D

-- Papildyta --

Ko čia pykstates kaip maži vaikai ? :funny::D

Tiesa. Kaip artistai iš sudegusio teatro.

Ši tema skirta susipažinti su Ema1996, o ne prašyti iš jos alaus ar aiškintis kokius asmenis siūlo į administratorius. Taip, kad rašote į temą arba įspėjimus išdalinsim.

Gal galima be įspėimu ? :)

Taisyklės visiems vienodos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Be problemu :beers::D

-- Papildyta --

Ko čia pykstates kaip maži vaikai ? :funny::D

Tiesa. Kaip artistai iš sudegusio teatro.

Ši tema skirta susipažinti su Ema1996, o ne prašyti iš jos alaus ar aiškintis kokius asmenis siūlo į administratorius. Taip, kad rašote į temą arba įspėjimus išdalinsim.

Gal galima be įspėimu ? :)

Toks modų darbas.

o, pagaliau atnaujinai aprasyma ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
Sveiki, aš esu Ema iš Panevežio, man yra 14 metu,esu draugiska :D:D labai nesutariu su sese :funny: laisvalaikio turiu nemažai, nes nesu tokia jau moksliukė, nesėdžiu prie knygų visą dieną :rolleyes: :liuxas:

Laisvalaikiu mėgstu groti gitara, žiurėti TV, sėdėti prie PC :D:funny: apie šį saitą sužinojau net neisivaizduoju iš kur goglej radau liktai :|:D žalyngu įpročiu neturiu ir neturėjau ir neturėsiu (taip manau) :funny:

Daug Smailu Keisk Tema Biski

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Denas":zhon5nfe]
Sveiki, aš esu Ema iš Panevežio, man yra 14 metu,esu draugiska :D:D labai nesutariu su sese :funny: laisvalaikio turiu nemažai, nes nesu tokia jau moksliukė, nesėdžiu prie knygų visą dieną :rolleyes: :liuxas:

Laisvalaikiu mėgstu groti gitara, žiurėti TV, sėdėti prie PC :D:funny: apie šį saitą sužinojau net neisivaizduoju iš kur goglej radau liktai :|:D žalyngu įpročiu neturiu ir neturėjau ir neturėsiu (taip manau) :funny:

Daug Smailu Keisk Tema Biski

kdl turėčiau ? dėl taves turiu kažką keist , net nesvajok .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...