Peršokti į turinį

Pirmas postas (Prisistatymas)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki! Malonu, dėkui visiems :)

 

Nauji metai, naujos permainos, pamąstymai.. Sunku kažką keisti, kai viename kelyje esi pripratęs eiti. Bet visgi laiku gyventi lengviau, keičiasi laikas keičiasi ir žmonės. Nesuriškim mazgų ir nereikės atrišinėti, gal mažai kas supras ką noriu pasakyti, bet kas turi tikrų vertybių tikrai mane supras.. Gyvenimas duotas tam, kad jame kurtumeis tikrąjį save. Daug kliūčių ir būti tikru savimi tikrai sunku. Kas yra tikrasis aš? Tas ką laikai svajonėse. Svajonės tai ne šiaip kokios gyvenimo dėlionės. Tai mūsų gyvenimo siekiai, turim jų siekti ir nenukrypt, kai daugelis Lietuvoje krypsta ne ten kur reikia. Noriu būt tas apie kurį svajoju. Gyvename tik vieną kartą, tad dirbti sunkiai bet pelningai yra gerai. Todėl išsinerti iš tinginystės niekada nėra per vėlu, tai padarysiu dabar. Sunkiai dirbsiu, bet mane prisimins visi, pas ką užklysiu jų keliuose, o gal netgi ir būsiu pavyzdys kitiems. Girti save irgi nėra blogai, kai neturi kas tave pagiria... Tad griebkimės už to ką turime ir judėkime gerais keliais, nesukite į juodą horizontą, ten jau ne vienas pasukęs "mirė". Ačiū tiems kas supratot, mano šitą išsireiškimą. :)

Redaguota , nario NimbleP
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...