Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Rimtas projektas ieško rimtų žmonių!


ArtūrasM

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi ilgai netemsiu gumos ir eisiu prie reikalo, ieškom rimtų, patyrusių žmonių į projektą.

> Weberis - yra

> Cs skripteris - yra

> Samp skripteris - yra

> Samp maperis - ieškomas

> Minecraft scripteris - yra

> Minecraft mapperis - ieškomas

> Reklamuotojas - ieškomas

 

Nori prisijunkti ar pašnekėti dėl platesnės info? Skype: ice.dive1 arba nightstalker-norba .

Redaguota , nario HardShake
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

baxoj kartoju.. "Esi didesnis debilas nei laikai mane taip manydamas ;) "

 

Šis projektas yra gan rimtas, o tokie kaip laikiux laikosi iš paskutiniūjų, nors aišku buvo geras

 

Taip tu teisus jie laikosi iš paskutiniu, o mes dėl šito visiškai nesijaudinam :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

minecraft scriptetris? Čia toks vaikas 11 metų kuris pluginus sukelia?

Cs skripteris? (čia taippat kaip minecraft turbūt..)

 

nesekmės.

Klysti, su serveriu minecraft tvarkosi aš ir man nėra 11 metų(jei labai įdomu tai man 16). Be to, kam kurti tą patį pluginą du kartus? Ogi niekam, jei reikės sukursiu aš tokį pluginą kurio man reikės nuo C++ kalbos prie java labai greitai pripratau, todėl manau savaitėlę paidirbėjas sukursiu pluginą kokio ir reikia.

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

minecraft scriptetris? Čia toks vaikas 11 metų kuris pluginus sukelia?

Cs skripteris? (čia taippat kaip minecraft turbūt..)

 

nesekmės.

Cs skripteris - Žmogus kuris sukūrė unikalius pluginus ir tu juos naudoji. :)

Mc skripteris - Žmogus mokantis kurti unikalius pluginus tu taip pat ir šiuos naudoji kai kuri savo šudservį ;)

 

Tad nesakyk, kad jie maži vaikai :)

 

Klysti, su serveriu minecraft tvarkosi aš ir man nėra 11 metų(jei labai įdomu tai man 16). Be to, kam kurti tą patį pluginą du kartus? Ogi niekam, jei reikės sukursiu aš tokį pluginą kurio man reikės nuo C++ kalbos prie java labai greitai pripratau, todėl manau savaitėlę paidirbėjas sukursiu pluginą kokio ir reikia.

Na taip kai sistemą atkali nėra sunku, bent jau atsirado toks žmogus kuris išmano šitą sritį... :P

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...