Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SINCOS.EU - SURVIVAL/PVP/FACTION (startas jau šiandien)


KARUOLIIS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

468mc.png

 

sincos.eu

-----------------------

STARTAS: 2013.12.12 17:00

 

Sveiki temos skaitytojai, noriu jums pristatyti nauja minecraft projektą, Survival/PVP/Faction pobūdžio. Maloniai kviečiame prisijungti prie bendruomenės ir vystyti projektą. Pagrindinis administratorius: karuoliis. Serverio versija 1.6.4. Truputėli pakalbėsiu apie pačia sistema. Žinoma nepamirškime ir administracijos, šiuo metu yra atidarytos aplikacijos į sincos.eu SERVERIO PRIŽIŪRĖTOJUS, anketos bus uždarytos tada kai administracijai pakaks aplikacijų ir išrinks daugiausiai 3 žmones į pagrindine administracija kuri galės kilti laipteliais į Administratoriaus postą ir veliau į Vyr.Administratorių.

 

FACTION

Faction - Žaidėjai galės kurti savo frakcijas, kariauti su kitomis frakcijomis, taip pat apgrobti vienas kita, žinoma vyks visokie turnyrai ir panašiai. Frakcijos lyderiai galės po kiek laiko pildyti aplikacijas į frakcijos statusą [OFFICIAL] kuri gaus keletą geru privilegijų kurias sužinosite laikui bėgant.

 

PVP

PVP - Žaidėjai galės nusiteleportuoti į PVP arena (/warp pvp) ir kariauti vienas su kitu, beabėjo vyks visokie ir turnyrai(pirmasis turnyras planuojamas šiandieną starto pradžioje) galės laimėti visokius daiktus t.y eilinius daiktus ir neeilinius.

 

KITA INFORMACIJA

 

Serverio IP: 77.241.197.116

Serverio PORT: 25565

Serverio versija: 1.6.4

Serverio stilius: SURVIVAL/PVP/FACTION

Serverio pagrindinis administratorius: karuoliis.

Kita informacija: Vyksta aplikacijos į Serverio prižiūrėtojus(anketas rasite užsiregistravus forume)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamatęs serverio pavadinimą ir posterio avatarą kažkodėl mintys sugeneravo frazę Šinšilos ;D

Prajuokinai :D taip ir galvojau kad prisikabins prie avataro, šeip užsidėjau nes kompiuterį pravaliau ir ištriniau savo grafikos darbus, reiks pasidaryt avatara kai atsiras laisvo laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos aprašyme rašai apie tai, kas yra visur ir kas yra visiem elementaru, kam to reikia? O daugiau, apie kažką nelabai ir užsiminta. Tai pat, "Faction" nėra serverio stilius, tai tiesiog jame naudojamas įskiepis, o ten kur yra Survival, negali būt PVP, nes tokiu atveju arba viena, arba kita serverio paskirtis yra sušikama. Tai pat psyhika kaip jau matėm, pagrindinio administratoriaus ne iš stabiliausių. Būna ir geresnių šūdservių...

 

 

Niponel? ką tu cia darai *Myliu SuperGames.lt*, mano projektas tu esi serverio priziuretoja, ir dar *Myliu SuperGames.lt* skelbies savininke? ahujel savsiem. ismesta tu is projekto, pr prasau ADMINISTRATORIAI TRINKIT SIA TEMA, NES JI TIK ZLUGDO PROJEKTA.

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos aprašyme rašai apie tai, kas yra visur ir kas yra visiem elementaru, kam to reikia? O daugiau, apie kažką nelabai ir užsiminta. Tai pat, "Faction" nėra serverio stilius, tai tiesiog jame naudojamas įskiepis, o ten kur yra Survival, negali būt PVP, nes tokiu atveju arba viena, arba kita serverio paskirtis yra sušikama. Tai pat psyhika kaip jau matėm, pagrindinio administratoriaus ne iš stabiliausių. Būna ir geresnių šūdservių...

 

Na kaip tu sakai "psyhika" mano iš tiesų yra labai gera, Tu dar nematiai serverio, ir jau sakai kad būna ir geresnių šūdservių? wtf? atsigauk žmogau, kad turi didele reputacija, tai jau gali čia visus peikti belekaip? :) gtfo.

 

P.S: dėl to komentaro, tai tiesiog ne namuose buvau ir belekaip rašiau ir buvau na truputi nervuotas, kai kitas žmogus prisistato serverio savininkų ir dar sako kad tai mano servas, manau pats taip reaguotum :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip tu sakai "psyhika" mano iš tiesų yra labai gera, Tu dar nematiai serverio, ir jau sakai kad būna ir geresnių šūdservių? wtf? atsigauk žmogau, kad turi didele reputacija, tai jau gali čia visus peikti belekaip? :) gtfo.

 

P.S: dėl to komentaro, tai tiesiog ne namuose buvau ir belekaip rašiau ir buvau na truputi nervuotas, kai kitas žmogus prisistato serverio savininkų ir dar sako kad tai mano servas, manau pats taip reaguotum :)

 

 

Iš ko aš galiu spręst apie serverį? Ogi iš pagrindinio administratoriaus, kuris jau spėjo susidaryti įvaizdį. Žmogau, tavo sukurta reklaminė serverio tema yra - beviltiška, tavo komentarai niekuo nepagrįsti, bei matosi jog tu į tai rimtai nežiūri, arba nemoki žiūrėt (man irgi taip buvo... :D). Informacija apie serverį - 90 proc. Lietuvos serverių pagrindai, kuriuos jau visi sumautai atmintinai žino, tai kam to reikia? O tai ir yra viskas, to ko gal būt reikėtų - nėra. Aišku tada logiškai mastant, pagalvoji kodėl nėra, o gal dėl to, jog ir serveryje nieko daugiau nėra, tik tai, kas yra visiškai visur. Net serverio pobūdį neįmanomą užrašei ir po mano pastabos vis vien nepataisei... O dėl tų geresnių šūdservių - jie turi kažką, ko Lietuvoje yra gan mažai, tai galima smarkiai perkeltine prasme sakyt - kažkas išskirtinio, nors ir ne jų pačių galvota ir įgyvendinta idėja, bet jau daugiau, nei matau iš tavojo serverio.

 

O šūdservis - serveris, kuris siūlo tą patį ką ir kiti, nesugalvojo, bei neįgyvendino savo idėjų. Tai yra kokie 99.5% Lietuvos serverių. Viešai prieinamus įskiepius parsisiųsti, bei į "plugins" aplankalą įdėti mokame visi, na tada true/false konfiguracijos failuose pakaitaliojimas tikriausiai daugeliui tai pat bėdų nesudaro. O jūs sugalvokit ir parašykit kažką naujo, nematyto, originalaus, kur jūsų darbo būtų įdėta ne vien true/false... Tada ir būsit laikomi normaliu serveriu, o dabar, net iki geresnio šūdservio netraukiat, kad ir kaip tai bebūtų skaudu, bet taip jau yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...