Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Sutvarkyta] Anime labusai.com portale ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 52
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

žė dabar čia yra game portalas ,o ne koks youtube.. :\\

Gal vėliau dominus ir ką nors sugalvos kokį video skiltį ir ką nors .. :)

Tai nakui visi deda visokius youtube klipukus: e zekit geras klipas...

Asile tai ten į šlamštą deda .. tai jai deda tai man poxuj šlamtštas yra o talrasha kalba apie atsikirą skiltį tai yra ANIME.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As noreciau kad butu pvz ir anime zaidimus ten desim visokius anime mmorpg o dbz tai jega kai darzelyje man tekdavo buti visada diena labai liudedavau kad nepaziuredavau :) o seip kelis kart mates ta dbz ir idomu vel ta paty ziuret seip as ir dabar nors zinau viska bet prisiminimams komiksus dbz skaitau :) nors ten ner ka skaityt vistiek linksma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš su TalRasha. Negi jums tiek kliudytų tas Anime? Galėtų sukurt tą subforumą ar forumą kur nors apačioje ir kriukis baigtas. Nepatiktų nelystumėt - negi būtų taip: "O žėkit youtubei radau Naruto!" arba "Papjausiu ką nors kaip iš to multiko". Žiaurūs jūs truputi. Taigi ten ne real life. (Čia mano nuomonė - kas nori ginčo rašot skype: darkwizardlt2000 xDDD)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...