Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atskleista Steam Box konsolės išvaizda.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Štai kelios foto iš Steam korporacijos kurioje kuriama Steam Box konsolė.

med_STEAM_M_console_controller_hero.jpg

med_STEAM_M_controller_hero.jpg

med_STEAM_M_console__hero.jpg

med_STEAM_M_console_back_ortho.jpg

med_STEAM_M_console_side_ortho.jpg

med_STEAM_M_console_front_ortho.jpg

med_STEAM_M_controller_back_ortho.jpg

med_STEAM_M_controller_front_ortho.jpg

med_STEAM_M_controller_side_ortho.jpg

Visko gali būti, kad Steam box pavadinimas keisis į Valve Steam Machine. Tai ką aš jums parodžiau šiose foto yra Valve Steam Machine prototipai, bet jie jau buvo testuojami daug Steam Universe narių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kainos tikslios kol kas nežinau. Bet jei domina pultelio funkcijos ir tt... tai patarčiau pažiūrėti jo testavimo video:

Controlleris tikrai geras :). Gudriai sugalvota. Manau nurungs PS ir xbox controlerius :) Taip pat galima( kaip supratau ) pasijungti prie PC ir tikrai gerai sužaisti FPS žaidimus internete :)

Redaguota , nario InspecT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Controlleris tikrai geras :). Gudriai sugalvota. Manau nurungs PS ir xbox controlerius :) Taip pat galima( kaip supratau ) pasijungti prie PC ir tikrai gerai sužaisti FPS žaidimus internete :)

Tik čia ant video matosi kaip controller'io ekranėlis uždengtas kvadratais. Čia dar pats Alpha Testas, pirmasis prototipas, o šiaip tai turėtų controller'is turėti panašias funkcijas kaip ir PS4 controller'is.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad nėra ką čia išmanyti. Net lietuviškuose naujienų portaluose tokius dalykus kartais parašo ;)

Bent jau aš tokius dalykus pasiskaitau Steam universe grupėje kuri yra Steam Community portale. Pats, net turiu Steam Universe beta tester badge. Jei randu, ką nors naudingo tai ir parašau jums čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau aš tokius dalykus pasiskaitau Steam universe grupėje kuri yra Steam Community portale. Pats, net turiu Steam Universe beta tester badge. Jei randu, ką nors naudingo tai ir parašau jums čia.

Tai taip. Nesakau, kad tu nesidomi ar kažką. Tiesiog norėjau pasakyti, kad visi gali pasidomėti :). Aš toje grupėje irgi esu taip pat ir skaitau naujienas ten rašomas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3583 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...