Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kompiuteris strigineja


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Windows ką tik perrašyti, visi draiveriai iš orginalių diskų, sakai kažką pasigavęs? :D

Ir tie Windowsai jau gali būti užkrėsti *Myliu SuperGames.lt* žino kuom, jeigu iš torrentų siųsti. Pats buvau persirašęs ir man wuauclt.exe procesas po 99 CPU imdavo, o kaip matau tai pas tave svchoost.exe procesas tą patį daro. Gali būti, kad jis užkrėstas, pasižiūrėk čia - http://virusai.lt/svchost-exe/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl jūs galvojat, jog persirašius operacinę sistemą, jūsų kompiuteris turi veikti kaip naujas? Pagal mane, tai manau, kad tavo procesoriui kažkas blogai yra (sudrožtas). Jeigu pas tave stacionarus kompiuteris, tai kiek žinau yra pirkti kažkokio tepalo, užtepi jo ir procesorius truputį atsigauna. O dėl viso labo, tai pamėgink persirašyti dar kartą operacinę sistemą, tačiau nerašyk tos pačios. Atsisiųsk kitą operacinę sistemą, mėgink ją įdiegti ir žiūrėk kas gaunasi, jeigu toliau tas pats, tuomet problema su procesoriumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl jūs galvojat, jog persirašius operacinę sistemą, jūsų kompiuteris turi veikti kaip naujas? Pagal mane, tai manau, kad tavo procesoriui kažkas blogai yra (sudrožtas). Jeigu pas tave stacionarus kompiuteris, tai kiek žinau yra pirkti kažkokio tepalo, užtepi jo ir procesorius truputį atsigauna. O dėl viso labo, tai pamėgink persirašyti dar kartą operacinę sistemą, tačiau nerašyk tos pačios. Atsisiųsk kitą operacinę sistemą, mėgink ją įdiegti ir žiūrėk kas gaunasi, jeigu toliau tas pats, tuomet problema su procesoriumi.

Ne, papraščiausiai net pats nežinau kas jam užėjo, dabar viskas veikia gerai. Išbandžiau visokių būdų ir dabar konkretaus negaliu pasakyti kas man padėjo. Šeip svchost.exe 100% naudojo CPU, tai čia ir buvo bėda

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...