Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[CHAPTER 2] THE REALM OF FAIRDEN BUILDERIŲ ATRANKA


Antuonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

logo.png

"After darkness - comes light..."

Labas rytas, diena ir vakaras gerbiami ir širdingai mylimi bendruomenės nariai. Neklausiu Jūsų kaip laikotės ir gyvuojat, nes Jūsų skaičius gana gausus, tačiau šiandien, kaip dar vieno naujo projekto apaštalas, pranešiu Jums, jog skelbiame atrankas į serverio statybininkus. <- Rimtai.

Tai va, ponios ir ponai, pristatau Jums - The Realm of Fairden. Tai kitokio tipo, unikalus ir, be abejo, vienintelis Lietuvoje, roleplay serveris! Kas tai yra?

Tai yra unikali serverio modifikacija leidžianti Jums įsijauti į savo kuriamą veikėją ir perteikti jo emocijas bei veiksmus žaidime. Ne paslaptis, jog pirmajame mūsų sezone, kuris nebuvo toks sklandus kaip tikėjomės, apsilankė nemaža dalis šios skilties (Minecraft) elito..- Pradedant statybininkais, baigiant serverių savininkais. Būtent dabar, kai pribaigiau savo pirmąjį trimestrą (9 vidurkis

:P) skelbiu atrankas į projekto architektus. Ką gausite Jūs?

  1. Neapsakomą galimybę darkyti mano paties rankomis generuotą žemėlapį;
  2. Galimybę dirbti su vienais rimčiausių architektų visoje Lietuvių bendruomenėje;
  3. Prisidėti prie mūsų projekto kanalų užsienyje (Šitaip galėsite garsinti savo vardą!);
  4. Gausite projekto rekomendaciją;
  5. Automatiškai gausite pakvietimą į mano paties kuriamus ir organizuojamas projektus.

"Mhm..- Jėga, aš!" - sakys dažnas iš Jūsų, deja, šiam projektui reikia idealių žmonių.

Ką turiu omeny? Kiekvienas iš Jūsų, tų, kurie susidomėjo ir nori dalyvauti bei prisidėti prie projekto vystymo ir kūrimo, turite man siųsti laišką. "Huh, ką rašyti laiške?"...- Jūs turite laisva ranka ir širdimi parašyti laišką, kuriame turite nurodyti pagrindinius dalykus apie save, savo statinius bei karjerą Minecraft pasaulyje (pateikiu mažą "paruoštuką"):

Minecraft slapyvardis:[/center]


[center]Amžius:[/center]



[center]Patirtis Minecraft erdvėse:
Darbai:[/center]



[center]Jūsų asmeniniai Minecraft stiliai:[/center]


[center]Gebėjimai statyti stiliais:[/center]


[center]Projektai, kuriems statėte/kūrėte darbus:

Primenu, jog Jūsų gražūs žodžiai ir išpuoselėti sakiniai man nieko nereiškia, ačiū už supratingumą! (Patalpinkime nuotraukas)

- Su didžiausia meile ir pagarba, The Realm of Fairden komanda

Redaguota , nario Meikus a.k.a Shvag
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WTF? Kas per isisokimai. Mane izeidei nes sakai kad vienintelis role-play serveris. Apsiraminkit gal jus su tais ,,geriausiais, blogiausias, rimciausiais (ir t.t.) Lietuvoje" Nes jau rimtai kaip vaikai smelio dezese. Juokinga vyrai.

P.S. Savo anketoje bent jau man atrodo kad nuvertini kitus savininkus ir keli tik save kaip viska zinanti. Nespaudziu nei + rep nei - rep gal tik man taip pasirode.

Redaguota , nario Bolter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WTF? Kas per isisokimai. Mane izeidei nes sakai kad vienintelis role-play serveris. Apsiraminkit gal jus su tais ,,geriausiais, blogiausias, rimciausiais (ir t.t.) Lietuvoje" Nes jau rimtai kaip vaikai smelio dezese. Juokinga vyrai.

P.S. Savo anketoje bent jau man atrodo kad nuvertini kitus savininkus ir keli tik save kaip viska zinanti. Nespaudziu nei + rep nei - rep gal tik man taip pasirode.

Tai kad daugiau Role Play Minecraft projektų, kurie ir vyktų kaip Role Play, o ne vien pavadinime tai įrašę kaip kietą frazę kurios nesupranta, kaip ir nėra.

Nieko jiems nepavyks, Meikus kaip visada Meikina ir skiedžia.

Dar vieną taikinį susiradai? Ką jis tau padarė, jog tu šitaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad daugiau Role Play Minecraft projektų, kurie ir vyktų kaip Role Play, o ne vien pavadinime tai įrašę kaip kietą frazę kurios nesupranta, kaip ir nėra.

Dar vieną taikinį susiradai? Ką jis tau padarė, jog tu šitaip?

Aš? Susiradau taikinį?

O atvirai tyčiotis iš manęs tai galima ir šnekėt nesąmones, nors su juo apskritai gerus metus neturėjau jokių reikalų?

http://gamenet.lt/threads/mineriukas-scamina-apgaudin%C4%97ja-suk%C4%8Diauja.20/

Konkrečiai:

Vartotojas jau įtrauktas į nogalosos, wersas1, unitazo kuriamus Lietuvos ban listus. Užtikrinu, jog neužblokuodami šio vartotojo prarasit reklamą manocraft.lt, minecraft.lt, gameris.lt ir supergames.lt

Kokius dar banlistus?

Kokią dar reklamą manocraft.lt?

Kai buvo paklaustas asmeniškai, šitas atsiprašant š* gabalas tiesiog nuignoravo klausimą ir net nesiteikė atsakyt.

Nosis labai užriesta? NULEISIM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš? Susiradau taikinį?

O atvirai tyčiotis iš manęs tai galima ir šnekėt nesąmones, nors su juo apskritai gerus metus neturėjau jokių reikalų?

http://gamenet.lt/th...a-sukčiauja.20/

Konkrečiai:

Kokius dar banlistus?

Kokią dar reklamą manocraft.lt?

Kai buvo paklaustas asmeniškai, šitas atsiprašant š* gabalas tiesiog nuignoravo klausimą ir net nesiteikė atsakyt.

Nosis labai užriesta? NULEISIM.

štai ir pasimatė tikrasis Meikus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad daugiau Role Play Minecraft projektų, kurie ir vyktų kaip Role Play, o ne vien pavadinime tai įrašę kaip kietą frazę kurios nesupranta, kaip ir nėra.

Joptararai mano DarkAges serveris su visomis RP taisyklėmis DM,RP,IC,OOC,Metagame,RK,Power Game ir t.t. nežinot nesakykit, o Lietuvoje turbūt tokių serverių yra daug tik nepastebėti ! Ir vėl jūs pradedat su tais ,,Geriausias, blogiausias, vienintelist Lietuvoje, perspektyviausias" Ne jau užknisot kaip vaikai pradedat elgtis. Rašot kaip vyrai subrendėliai, bet su tokiom frazėm geriau pasisaugokit ne visiems patinka išsišokeliai. (nespaudžiu nei -rep nei +rep gal čia man vienam taip pasirodė, nes įrodinėju, kad ne vieninteliai esat Lietuvoje su tuo RP). Be to NOGALOSA dabar kuria ITIN gerą RP serverį prieš kurį jums ir man reikia slėptis.

Redaguota , nario Bolter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WTF? Kas per isisokimai.

Meikus visada įsivaizduoja esąs geriausias, į naujokus buildinime žvelgia su panieka..

Vienas iš jo komentarų naujoko darbe:

Aš vien dėl to, jog tu su negalia duodu + r3p, bet jei savo projekte rasčiau kažką panašaus, tas žmogus lėktų iš projekto pasišokinėdamas :]

Manot normalus žmogus taip rašytų?

Redaguota , nario Hark0w
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai ko Progreen'ai meikučio negini?

Tai kad pasišiko, paskutiniu metu per aukštai skraido, jau kaip ir nelabai fainas tas mūsų karaliukas pasidarė...

Joptararai mano DarkAges serveris su visomis RP taisyklėmis DM,RP,IC,OOC,Metagame,RK,Power Game ir t.t. nežinot nesakykit, o Lietuvoje turbūt tokių serverių yra daug tik nepastebėti ! Ir vėl jūs pradedat su tais ,,Geriausias, blogiausias, vienintelist Lietuvoje, perspektyviausias" Ne jau užknisot kaip vaikai pradedat elgtis. Rašot kaip vyrai subrendėliai, bet su tokiom frazėm geriau pasisaugokit ne visiems patinka išsišokeliai. (nespaudžiu nei -rep nei +rep gal čia man vienam taip pasirodė, nes įrodinėju, kad ne vieninteliai esat Lietuvoje su tuo RP). Be to NOGALOSA dabar kuria ITIN gerą RP serverį prieš kurį jums ir man reikia slėptis.

Toks ir serveris/projektas kuris nifiga nėra žinomas... Iš kur mums žinoti, jog mes ne vieninteliai, jei niekas daugiau kaip ir nesiskelbia, nesireklamuoja tokios tematikos serveriais? Na OK, turi tu tą serverį ir šaunu, mes jau nebe vieninteliai, didelis čia daiktas, būk ramesnis ir pystelk daugiau reklamos ir būsi pripažintas... Ir noga nekuria RP serverio... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad pasišiko, paskutiniu metu per aukštai skraido, jau kaip ir nelabai fainas tas mūsų karaliukas pasidarė...

Toks ir serveris/projektas kuris nifiga nėra žinomas... Iš kur mums žinoti, jog mes ne vieninteliai, jei niekas daugiau kaip ir nesiskelbia, nesireklamuoja tokios tematikos serveriais? Na OK, turi tu tą serverį ir šaunu, mes jau nebe vieninteliai, didelis čia daiktas, būk ramesnis ir pystelk daugiau reklamos ir būsi pripažintas... Ir noga nekuria RP serverio... ;)

Na, tai ką dabar pridirbo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, tai ką dabar pridirbo?

Taigi tiesiog pabodo, maniau jog tik su projekto administracija jis taip elgiasi, bet kai su visais jis toks elegantiškas ir egoistiškas. Kad ir koks jis talentingas, ar visoks kitoks bebūtų, bet kai visi laikomi šuns vietoje, tai nelabai ką ir bendro norisi turėt. Maniau bent šį kartą jis nepasišiko, bet ne, žaisdamas šūdservyje pusę LMB aukštuomenės ne prie ko sugalvojo pasiųst... Viskam yra ribos, kad ir kaip meikintum...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi tiesiog pabodo, maniau jog tik su projekto administracija jis taip elgiasi, bet kai su visais jis toks elegantiškas ir egoistiškas. Kad ir koks jis talentingas, ar visoks kitoks bebūtų, bet kai visi laikomi šuns vietoje, tai nelabai ką ir bendro norisi turėt. Maniau bent šį kartą jis nepasišiko, bet ne, žaisdamas šūdservyje pusę LMB aukštuomenės ne prie ko sugalvojo pasiųst... Viskam yra ribos, kad ir kaip meikintum...

*Myliu SuperGames.lt* jis ne talentingas...

Tik kad šneka.

Vienas nieko nesugeba padaryti. Vis komandos komandos...

O meikui ribų nėra. Nes jis meikus.

Kitas dalykas - kokio velnio tu su tokiais asilais vis prasidedi... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* jis ne talentingas...

Tik kad šneka.

Vienas nieko nesugeba padaryti. Vis komandos komandos...

O meikui ribų nėra. Nes jis meikus.

Kitas dalykas - kokio velnio tu su tokiais asilais vis prasidedi... :D

*Myliu SuperGames.lt* jis ne talentingas...

Tik kad šneka.

Vienas nieko nesugeba padaryti. Vis komandos komandos...

O meikui ribų nėra. Nes jis meikus.

Kitas dalykas - kokio velnio tu su tokiais asilais vis prasidedi... :D

Na, bet jei daro, tai ir padaro, su komanda, kurioje gerai ir nevaržomai jaučias pats vienas... O prasidedu, nes vienas pats irgi nekažką benuveikiu, gaila, jog tie, su kuriais prasidėjau, nebuvo itin normalūs, bet vienam viską daryt - nie, nesugebėčiau kažko rimtesnio, o šūdą malt - pabodo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...