Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau iš anglų k. į lietuvių k. vertėjo.


.Lukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,esu minecraft builderis man yra 15 metų,statau jau daugiau negu metus.Norėčiau padėti jums pastatyti pastatus,serveriuose ar ką nors kitą.Man mokėti nieko nereikes jokiu pinigų,ar admin pareigų ar pnš,tiesiog nemokamai statau.Nepadedu eiliniams serveriams,kurie tik atsidaro ir prasidėda pinigų trūkumas ar pnš ir serveris užsidaro,jieškau gero serverio,nebūtinai universalaus,bet tikrai nežadančio užsidaryti.Padėjes daugumą serverių,bet jie neįšsilaike todėl,ir nebenoriu padėti tiems žmonėms,kurie greitai užsidarinėją,ne esu profesionalus builderis,bent stengiuosi juo tapti. Meginu geriau buildinti :), jai kam prireiks mano paslaugų, skype baltasis.vilkas1


         Ką galiu labiausiai padaryti:

Fontana.
Senoviški pastatai,kaimeliai.
PvP arenos.
Kalejimų statymas.
Praeities pastatus.
Dabartinius pastatus.


Mano visos teikiamos paslaugos:
●Apmokymai su admins.
●Spawn pastatymas.

●Buildinti.

●Reklamuoti.
●Prižiurėti WEB

●Prižiurėti serveri.
●Apmokymai su RES


Mane tenkinačios pareigos už paslaugas:
●Savininkas

Builderis
●Prižiurėtojas

●Pagalba

Forumo administratorius

Mano reikalavimai:

Serveris turi būti startavęs arba link starto pradžios
Žaidėjų nemažiau kaip 7-10 (neskaitant savininko)
Turėti jau hostingą arba pinigų jam nusipirkti.
●Palikti savo pasiūlymus komentaruose,skypeje,gausite asmenine žinute.

 

 

Štai nuotrauką kaip statau, tai yra praeities stilius.: http://www.part.lt/img/6619eb72e819f998e9953972967427df774.png   http://www.part.lt/img/e13fb13704e9879372c161d9da4abf97148.png

 

 

 

 

 

 





 

Redaguota , nario Loganas
  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, aš Arminas, dirbu su pluginais, užstatau serverį veiklai, dabar pardavinėju/kūriu projektus, kuriems reikia pluginerio rašykite man į skype: arminas_vilkas, bei prisidedu prie kokio nors projekto, kuriame yra kokia idėja ir įdomumas žaisti ( galiu tai padaryti ). Serverio paleidimo(sukūrimo) kainos nuo 10-15 LT arba pigiau, žiūrint pagal jūsų reikalavimus. Bei turiu vpson.lt vartotoją su 6 dienom dar veikiančiu VPS-6 ( UŽIMTAS ) ir 52 LTL balanse, manau jog po 6 dienų už 40-45 LT banku parduosiu šį vartotoją.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai kas yra plugineris? Jei ne, tai toks žmogus kuris pats kuria pluginus ir moka Java kalbą. Jei ne nemoki, keisk "profesiją", nes manau, kad tavo tas plugineriavimas tai config redagavimas. Aišku jei klystu, sakyk  :)

Nušišnekėjai. Plugineris gali reiškšti daug ką, kaip pats jį supranti, o ne tai, kad jis pats kuria pluginus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...