Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tema ištrinta. Dėl mc.gamenet.lt gerovės.


myrrdin

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

mano skype jie nulauze, tie *** bande ir serveri nulausti padedam kaipnors grazinti serverius pranesame administracijai ;/

+r3p jei sutinki.

P.S isjunk rcon ir kitus papildinius jis man sake, kad per rcon ir kaikuruos plg kaip pex galima isilauti i serveri su "python" programa.

P.S mano buves skype : minecraft-pagalba --- paziurekite.

P.S gal pabandome nulausti ju serveri? :|

Redaguota , nario Hsas4849
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano skype jie nulauze, tie *** bande ir serveri nulausti padedam kaipnors grazinti serverius pranesame administracijai ;/

+r3p jei sutinki.

P.S isjunk rcon ir kitus papildinius jis man sake, kad per rcon ir kaikuruos plg kaip pex galima isilauti i serveri su "python" programa.

P.S mano buves skype : minecraft-pagalba --- paziurekite.

P.S gal pabandome nulausti ju serveri? :|

python, programavimo klba.

pats turbūt nieko nenusimanai apie hackingą, ir nori nulaušti? :D ( čia tipo tu parašei, kaip "namioka" kad kiti nulaužtu?)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

python, programavimo klba.

pats turbūt nieko nenusimanai apie hackingą, ir nori nulaušti? :D ( čia tipo tu parašei, kaip "namioka" kad kiti nulaužtu?)

ne kad nulaustu o su python galima kurti programas ( Python zinau kad yra programavimo kalba pats turiu "Transfornmice" serveri kuris uzkoduotas python ) galime bot attakinti bei bandyti su rcon kaskaip i jo serva patekti... jis vakar per mano mano serva uzsidejo savininka iskart uzblokavau uzsienio rinka ir vsio. (sorry be lt raidziu angliskas pc :/ )

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne dėl rcon ar kito š. Visa esmė yra Hostingas.in, ten buvo priparkuotas pvz mc.gamenet.lt ip'as ir viskas, nors nežinau kaip jie tai padare.

pas mane ne hostinas.in :/

Didieji hackeriai. Tokius personas pagavus tai pi*dako galima gerai išrašyt su mentūra. Už tuos įsilaužimus ir pnš..

+r3p

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...