Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

T.N.L 2 YEARS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3836 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

15xa9ef.jpg

Elo amigos , aš esu wzy/wozie ir noriu jum pristatyti mano sukūrta komandą. Viskas prasidėjo po lietuviško klano [FFL] užsidarymo, galvojau kur toliau stoti,į kokį clan.Pretendavau į [AoW] - Avatars of War na ir man davė tą bandomajį laikotarpį,nubindavau per matchus kaip tolka tak .Bet jei ne AoW komanda tai ir toliau sampe paukščius šaudyčiau...Vasaros metu aktyvumas smažėjo,nelabai ten ir žaisdavom tuos matchus ,tai reatkarčiais į fryrūmą nueidavau pasedėt. Na ir pamaniau ,kad reikėtų pabandyti sukūrti fun team.Surinkau nedidele žaidėjų komandą - Squelas,GTR(Un3x),BaKaZ,White.Na susikūrėm tą skype chat ir taip aš galvojau kokį pavadinimą išrinkti komandai,tuo metu mėgau klausyti ''Naujieji Lietuviai'' grupės muziką ,tai taip ir šovė mintis į galvą pavadinti [T.N.L] - The New Lithuanians.Ėjom pirmajį CW vs Rb(2011.11.23) ,hehe laimėjom , pradžia buvo tikrai nebloga.Tuo metu Bakaz ir white buvo aplikantai į [cH],tai jų dėka vėliau prie mūsų prisijungė Valėra(krp) ir toliau lošdavom CW/TCW.Pirmuosius matchus laimėdavom kaikurių cH narių dėka ,vienas iš jų Jaguar.Poto pradėjom TDM žaisti ,taip neblogai sekėsi,vėliau prie mūsų prisijungė - Lunat1c(tHorN), Daffy , ProDu0. Ir prasidėjo tie visi karai ... Žaisdami matchus visada būdavo,kad kažkuris pafailina ,o kitas aiškina jam ,kad viskas per jį... Vienu žodžiu po biški trūko susižaidimo kamandiniame darbe.Na ir tuo metu bandė atsikūrdinėt vienas iš senesnių fun teamų [mmD],na ir nuėjom su jais cw ,laiminėjom ant 5:4 ir poto paaiškėjo ,kad iš mmD žaidė musiškiai - Daffy,Produ0,squelas, na ten biški pasišakojom visi ,tai gavos taip ,kad T.N.L dalis skilo(išėjo Daffy,Produo,squelas) ir įkūrė savo fun team - [L2W] Live to win(ar kaip ten).Na supratau ,kad su T.N.L nekažka bus ,tai surinkau/priėmiau naujų žaidėjų - Satas,fussion,3xtr1m.Tesėm toliau savo žaidimą Foto -

kf30ip.jpg

Triuškindavom ,aišku ir patys gaudavom,bent jau susižaidimas šioks toks buvo.Vieni iš rimčiausių CW buvo prieš BoA ,FFG . Tuo metu jie buvo ganėtinai stiprūs.(2011-12-18) Prieš BoA sugebėjom laimėti 5:4 Dėka Gr1mo,kiek pamenu buvo kilęs ginčas ''kaip čia tokie galėjo prieš BoA laimėti''o gi buvo taip ,kad Grimas užsidėjo Tynginio nick ir ėjo CW už T.N.L ,tai BoA pasipiktino,kai sužinojo AKA ,tipo nesiskaitys cw ,nes nebuvo Gr1m T.N.L narių liste , na ten vėliau viskas normaliai išsiklostė...Kitas CW (2011-12-23) buvo su FFG ėjom 5x5 ir dėka Greg mes sugebėjom laimėti cw (5:4).Na tą pergalę išplėšti buvo ganėtinai sunkoka ,kai už FFG žaidė Bullet,Gatovas.Taip ir poto Greg prisijungė prie mūsų. Vėliau buvom pakviesti i cw prieš L2W ,aišku aš maniau ,kad pradžiai tcw labiau apsimoka nueiti,na tai sutikom. Ėjom 5x5 ar 4x4 rezultatas buvo 4:4 ,liko sužaisti 2Areną ,bet dėja mums nepavyko laimėti tos 2 arenos nors labai labai mažai trūko.L2W tcw laimėjimas prieš T.N.L buvo ohohohoo dalykėlis,chatas visas prispamintas... Laikui einant aktyvumas vis mažėjo ,tai ir pamaniau kam čia vargintis ,tiesiog geriausias variantas buvo uždaryti T.N.L.Poto padėjau Satui sukūrti Sep.F fun team irgi pradžia nebloga buvo ,bet ir vėl ant galo aktyvumas pakišo koją.Prisimenu ,tai kad man visada spamindavo į skypą Lunat1c(tHorN) ,kad atkūrčiau T.N.L ,na taip ir padariau ,nes užpiso jo tie sms,surinkau senus ir naujus narius atgal į T.N.L -k3stis,iMomo,Bakaz,White,Lunat1c,Tinginys,Gabius,Spookis...Nieko naujo nenutiko tiesiog laikui einant vis didėjo gretos (kaikurie ir samp metė),prisijungė vėl Satas,Greg prie mūsų ir dar

kiti. Foto -

482977_461662880565700_1061291736_n.jpg

...

O Dabar apie dabartinį T.N.L :

Visi T.N.L nariai surinkti iš beveik visų skirtingų LTU klanų.Dabar mes labiau cbugo žaidimu susidomėja negu ten kokiu rusų TDM`u... Aišku labiau mes ten prikolinam negu žaidžiam :D .

Jei yra norinčių kūrti savo fun team,aš padėsiu jum ,T.N.L tiesiog parems jus forumu ir serveriu.

Dabartinė info:

Nariai: wzy tH0rN Satas Un3x Gr1m GroundLine Fir3D Masj Davka inf Klev Rehab Ezio Fussion Adz extN 17 polak DontCry WayFar3R Rev1val krp Kraft Hamody

Retired: Gabius iMomo GuNeR Spookis White FrazeR K3stis 3xtr1m SoundOfSilence vinis

STATS:

Sužaista: 411 CW

CBUG CW: 12 . Win 10 , Lose 2.

21j176h.jpg

Simple edit,simple fragai...

web - www.tnl-squad.xe.lt

FB fan page - https://www.facebook...73900104?ref=hl

http://tnl-squad.xe....custom/logo.png

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3836 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...