Peršokti į turinį

Reikia Mikrafono


Karu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi jieskau mikrafono zaidimu komentavimui nezinau buvau nusiziurejas 2 geros firmos mikrafonus.

1. Blue Yeti

2. Blue Snowball

Patarkit kuris geriau ir ar dar butu geresniu arba pigesniu bet isgaunantis panasia kokybe negu blue.

Galite istikruju patarti ir ausines ;)

Aciu. Visiem uzdesiu +r3o kas pades.

Prasau No FreePostu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar yra ištikro didelis skirtumas tarp migrafonų? Pasiimi paprastą ir gerai tik svarbu nėra trugdžiu. Jeigu kalbant apie migrafonus ar tau tikrai jie bus patogus? Aš rinkčiausi Blue Yeti.

tas ir yra kad blue firma pasizymi labai gera kokybe o as to ir jieskau ir yeti, snowball yra panasus bet vienas turi vienu efektu kitas turi kitu efektu tad noreciau suzinoti kuris geriau, o skirtumas zinok yra ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne kaina esmė. Galima gauti už 10 lt mikrafoną su gera kokybe ir gerai laikys.. tad. :X

Aš rankų darbo mikrafoną turiu. Jos dydis prilygsta kaip padalyta į 3 dalis degtukų dėžutė. Kainavo galim sakyt tik laidas ir viskas sudėjus apie ~5Lt. :D Kokybė nėra tokia tragiška, ganėtinai dar gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Monster beats imk kaina naujo ir gero 1000litų bet galima pirkti ir pigiau iš skelbių pavizdžiui, tas pats tik jis yra neilgai panaudotas už kokius 200litų arba pirk iš ebay už 500litų, bet siulau tikrai monster beats pats turejau monster'į tiesiog pizdec kaip varo. na draugas turi padelka monster beatso tas pats taip pat gerai varo geras garsas, bet padelka yra padelka:) ne iš monster beats firmos, siulau monster'i imti arba sony ausinės. sony kaina 200litų akcija dabar

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Monster beats imk kaina naujo ir gero 1000litų bet galima pirkti ir pigiau iš skelbių pavizdžiui, tas pats tik jis yra neilgai panaudotas už kokius 200litų arba pirk iš ebay už 500litų, bet siulau tikrai monster beats pats turejau monster'į tiesiog pizdec kaip varo. na draugas turi padelka monster beatso tas pats taip pat gerai varo geras garsas, bet padelka yra padelka:) ne iš monster beats firmos, siulau monster'i imti arba sony ausinės. sony kaina 200litų akcija dabar

na man ausiniu nelabai reikia muzikos klausimui, ir beto jau turiu vienas nusiziurejas tad nereikia man uz 1k ausiniu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidimų komentavimuj sakai? Tai tu pirma juos pradėk komentuoti, surink nors 5k subų, užsidirbk iš partnerio ir nusipirkt yeti, o iki tol labai puikiai tiks ir paprastas mic'as už 20lt.

gal darysiu kaip tu sakai, nes kartais buna pigus bet gan gera kokybe turintis mikrafonai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...