Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ΛPR galerija


ΛPROX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 506
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Toks didysis komentatorius, bet darbai tai nieko gero :)

Heh,ok,skaitykim kad darbai nieko gero,bet ar matai geresnių?Palyginsi N lygio darba su manuoju kuris siekia B? ofcourse. Beje,ar pats kažką tokio pakurtum? Aš komentuoju nes rašau tiesa kaip yra,o ne meluoju parašydamas gražu ir viskas. Tai nereikia gint savo draugelių kad jiems tiesa pasakiau. Peace =]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heh,ok,skaitykim kad darbai nieko gero,bet ar matai geresnių?Palyginsi N lygio darba su manuoju kuris siekia B? ofcourse. Beje,ar pats kažką tokio pakurtum? Aš komentuoju nes rašau tiesa kaip yra,o ne meluoju parašydamas gražu ir viskas. Tai nereikia gint savo draugelių kad jiems tiesa pasakiau. Peace =]

Jis apie mane cj :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heh,ok,skaitykim kad darbai nieko gero,bet ar matai geresnių?Palyginsi N lygio darba su manuoju kuris siekia B? ofcourse. Beje,ar pats kažką tokio pakurtum? Aš komentuoju nes rašau tiesa kaip yra,o ne meluoju parašydamas gražu ir viskas. Tai nereikia gint savo draugelių kad jiems tiesa pasakiau. Peace =]

 

 

Aš čia ne draugų atėjau ieškotis, matau tu daug draugų prie laido turi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš čia ne draugų atėjau ieškotis, matau tu daug draugų prie laido turi. :)

Per laida niekenu draugu nelaikau,nebent esu jį/ją matęs ir su juo bendravęs gyvai. Tai geriau eitum pasportuot čia nevapsinęs savo burnos,nes visi žino kad čia nelaimėsi su savo laidiniais prikolais.

 

Jis apie mane cj  :D

Ne apie tave,apie visus,kuriems pasakiau bent kažkiek kritikos. Matai kaip žmonės susinervuoja kai pasakau skaudžia kritika : D

Redaguota , nario Λ P R I C O T
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per laida niekenu draugu nelaikau,nebent esu jį/ją matęs ir su juo bendravęs gyvai. Tai geriau eitum pasportuot čia nevapsinęs savo burnos,nes visi žino kad čia nelaimėsi su savo laidiniais prikolais.

 
 

Ne apie tave,apie visus,kuriems pasakiau bent kažkiek kritikos. Matai kaip žmonės susinervuoja kai pasakau skaudžia kritika : D

 

Gal susitinkam aš netoli Šakių gyvenu dažnai į baseina atvažiuoju, pažiūrėsim kas čia burna vapsina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau per laida grasinimai prasideda :DDDDDDDD Dėl tokių pienburnių laiko negaištu. Ir šiaip nespecialus atrodai:

38a3d085e8d6eb2161dbcc12364bf6f8330.jpg

Kaip matau fotkių auka ir tiek. :)

 

 

Numesk telefono numerį į pm susiskambinsim aš nors ir šiandien galiu prilėkt. Nuotraukas keldamas tai tik savo bailuma parodai. Pažiūrėsim ką į akis pasakysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu vis nesupranti kaip matau. Man užtenka pasižiūrėt per nuotrauka į tave,nieko specialaus nematau,truputį į anoreksiką užneši,rėmo trūksta,pasikačialink dar mėnesį tada galėsim kažką žiūrėt ir susitikt. Nes dabar man gaila tavo akinių,jei sulaužyčiau... :D Gal koks pliusas tau ir yra nes išeitume klasiokai jei tavo mokykloj mokyčiaus. Jei nesunku,gali man savo ūgį,svorį ir kiek štanga iškeli?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...