Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

FortCarson.eu - In development...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neunikalus? Taip tikrai iš kaškokio TMG.lt paemiau :D, tu geriau man pirma pasakyk kas ten per modifikacija? :D

Bet tu asilas esi, kad pakeitei savo textdrawus tai čia jau reiškias tavo kūrta sistema? Po mano komentaro, gal ir skūbinai pakeisti textdrawus, bet matau tikrai nekažką išėjo, jau geriau ana būtum palykęs. ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas jau senai pakeista... tą mašinų sistema naudoju kai pradėjau kurti RNG.lt, visa mašinų sistema sukurta by AnceZas, tik daug kas pakeista, kas pasiliko iš ten tai tik kintamieji, užrakto sistema ir kitokios funkcijos kurių žaidime nepamstysi paprastai, bėja pažiūrėk video įkėkimo datą, serverio atnaujinimų skiltyje pažiūrėk kada textdrawai sukurti ir visą kitą kas susiję su mašinų sistema. Dar norėčia pamatyt kaip tu pats sugebėtum kašką panašaus nuveikti, manau kad niekaip... ir dar baik teršti forumą savi bereikšmeis pranešimais. Jasna? O jei dar nepatenkintas sumetam pawn battle rytoj nes toj pasmerkti rodys.

P.S perskaityk pirmą mano visą parašyta aprašymą tada suprasi apie ką kalba eina.

Redaguota , nario Bičas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sau +rep'ų tik nesideliok. Na palinkėsiu sekmės. O šeip manau viskas tvarkoje,nereikia pradėt varyt iškart. Jis ir klausia pasakykit kas ten yra ir pakeis jis. Jeigu jau taip zyziat... O dėl domeno kam jį pirkt iš anksto? Gal nepasisieks projektas? Tai pinigai į balą?

Redaguota , nario Jokingas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sau +rep'ų tik nesideliok. Na palinkėsiu sekmės. O šeip manau viskas tvarkoje,nereikia pradėt varyt iškart. Jis ir klausia pasakykit kas ten yra ir pakeis jis. Jeigu jau taip zyziat... O dėl domeno kam jį pirkt iš anksto? Gal nepasisieks projektas? Tai pinigai į balą?

Dėl domeno aš to labiausiai ir bijau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...