Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris iš Need For Speed serijos žaidimų geriausias?


H0FresH`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4115 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 85
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Man asmeniškai geriausi NFS žaidimai yra: Underground 2, Most Wanted ir Carbon. Ten dėl tiuningo yra labai gerai, dar vietom ir tokios normalios mašinos duodamos, o ne tos kur per miestą prireikia kelių minučių kad perlėkt (Lamborghini, toliau Buggati Veyron ir panašios) NFS World nebandžiau ir kiek man teko girdėti jis, jeigu nori normaliai žaidimą pažaist, jis yra mokamas. The Run tai kiek Linkomanijoj komentarus skaičiau, tai tik grafika gera ten. Pro Street tai ten jau nuo visų normalių NFS ne į tą pusę nulėkė. Hot Pursuit 2010 metų ant XBOX turiu nusipirkęs, tačiau negaliu pasakyt kad labai geras žaidimas: 3 sekundes palaikai rankinį, ir mašina apsisukus 180 laipsnių visiškai sustoja kad ir lekiant 200-300 km/h. Undercover dėl rankinio tas pats. Irgi nelabai patiko. Underground 1 teko bandyti, tačiau ši dalis jau nelabai įdomi, ypač po to, kai paloši antrą Underground dalį (Pirmiau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Visos need for speed dalys yra idomios ir iskirtinos. Pvz: Need fod pseed world yra multiplayer ir jo neina lost single tas ir ydomu kad keliesi lygi perki masinas. Bes manau kad most wanted geriausias nes jame daugiausiai pavoju, misiju bei veiksmo. Naujasis Need for speed the run yra lievas nes labai labai atsilieka migtuku paspaudimai todel jis man gan neidomus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visos need for speed dalys yra idomios ir iskirtinos. Pvz: Need fod pseed world yra multiplayer ir jo neina lost single tas ir ydomu kad keliesi lygi perki masinas. Bes manau kad most wanted geriausias nes jame daugiausiai pavoju, misiju bei veiksmo. Naujasis Need for speed the run yra lievas nes labai labai atsilieka migtuku paspaudimai todel jis man gan neidomus. :)

O kodėl world neina singleplayer lošt? Iš tikro eina. Kai kurios lenktynės turi 3 pasirinkimus (multiplayer, privačios lenktynės (ten iš draugų sąrašo pasikvieti draugą, jisai turi sutikt kad lenktyniaus jeigu yra prisijungęs) ir singleplayeris), kai kurios TIKTAI singleplayeriai yra. Tiesa, singleplayeriai turi ir pliusų tame žaidime, ir minusų. Minusas toks kad mažiau patirties ir pinigų gauni. +, tai kad niekas išskyrus tą kuris lošia singleplayerį (nebent kas nors jo kambaryje yra ir žiūri kaip lošia) nemato kaip loši.

The Run vat neseniai bandžiau, patiko visai. Tiesa multiplayerio, jeigu neturi gero interneto geriau iš viso nelošti, nes per kitų lenktynininkų skraidymus ne tik galima netyčia sustot, bet netgi gaut mašinos crashą (t.y. kai mašina sudūžta).

Vienu žodžiu: Man geriausi MW, Carbon, U2 ir World. The Run taip per vidurį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4115 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...