Peršokti į turinį

Žaidimo kurimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3814 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

dabar eiliniam botui paaiškinsiu, kodėl neapsimoka naudoti makerius.

Dabar tu sėdi prie kompiuterio, ir kuri žaidimus, šaunu, nusiunti draugam, gali su tą programą kurti porą metų, ir sukurti geresnius žaidimus, bet suprask, vėliau reikės galvoti apie pinigus, kaip juos užsidirbti, nes pavydžiui niekas nepirks memberių ant žaidimo sukurto su makeriu, arba steam neprims tokio žaidimo, o turėjęs patirtį programavime, sukursi žaidimą, suriši su db kokianors, nu pvž imam java, jos galimybės labai labai didėles, o to rpgmaker'io galimybės viršija 100000 tukstančių kartų, pagalvok tik apie tai, tada kai tu darysi update'us, visokias naujoves, visi pirks tavo memberius, galbūt priims į steam, na o jeigu nenori verstis vien žaidimais, baigi 4m ar kiek programavimą, ir viskas tave priims i darbą, tu jau mokėdamas programuot tau bus tikrai lengviau, ir vėliau priims į darbą, lietuvoj darbas programuotuoju 4-8k lt, ( čia dėl php žiūrėjau kažkadą ) O užsienyje 4-8k svarais, eurais. ŽIURINT KUR DIRBI, AŠ ČIA NE APIE MICROSOFT..

taigi daryk išvadas kol nevėlu

Redaguota , nario Orintas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dabar eiliniam botui paaiškinsiu, kodėl neapsimoka naudoti makerius.

Dabar tu sėdi prie kompiuterio, ir kuri žaidimus, šaunu, nusiunti draugam, gali su tą programą kurti porą metų, ir sukurti geresnius žaidimus, bet suprask, vėliau reikės galvoti apie pinigus, kaip juos užsidirbti, nes pavydžiui niekas nepirks memberių ant žaidimo sukurto su makeriu, arba steam neprims tokio žaidimo, o turėjęs patirtį programavime, sukursi žaidimą, suriši su db kokianors, nu pvž imam java, jos galimybės labai labai didėles, o to rpgmaker'io galimybės viršija 100000 tukstančių kartų, pagalvok tik apie tai, tada kai tu darysi update'us, visokias naujoves, visi pirks tavo memberius, galbūt priims į steam, na o jeigu nenori verstis vien žaidimais, baigi 4m ar kiek programavimą, ir viskas tave priims i darbą, tu jau mokėdamas programuot tau bus tikrai lengviau, ir vėliau priims į darbą, lietuvoj darbas programuotuoju 4-8k lt, ( čia dėl php žiūrėjau kažkadą ) O užsienyje 4-8k svarais, eurais. ŽIURINT KUR DIRBI, AŠ ČIA NE APIE MICROSOFT..

taigi daryk išvadas kol nevėlu

Teisingi žodžiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

makeriu geriau nesinaudot geriau paciam suprogramuot kaip ir svetaine jei kalbetume tarkim apie wap zaidimus tai paimkim tarkim koki makeri sukuri zaidima tik su tom galimybem kurios galima padaryti su ta programa o programuoji pats ka tau reikia ir dar idomumas pats kuri. negi nemalonu paciam kazka sukurti nuo nulio? as dabar pavyzdiui mokinuosi programavimo buvau bandes su creatorium bet is to kad ten sukursi kazka nei protingesnis tapsi nei patirties igausi o velgi kai suprogramuoji tai ir patirties igauni ir programuot ismoksti. as dabar svajoju wap gm nuo nulio parasyt nors glaiu ji laisvai padaryt su creatorium arba imesti ne savo scripta manes tai nedomina as noriu sukurti pats o ne su kazkokiom visa idomuma atimanciom programom ir man jau geriau "skyleta" zaidima sukurt nei kazkoki zjbs bet su creatorium :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

makeriu geriau nesinaudot geriau paciam suprogramuot kaip ir svetaine jei kalbetume tarkim apie wap zaidimus tai paimkim tarkim koki makeri sukuri zaidima tik su tom galimybem kurios galima padaryti su ta programa o programuoji pats ka tau reikia ir dar idomumas pats kuri. negi nemalonu paciam kazka sukurti nuo nulio? as dabar pavyzdiui mokinuosi programavimo buvau bandes su creatorium bet is to kad ten sukursi kazka nei protingesnis tapsi nei patirties igausi o velgi kai suprogramuoji tai ir patirties igauni ir programuot ismoksti. as dabar svajoju wap gm nuo nulio parasyt nors glaiu ji laisvai padaryt su creatorium arba imesti ne savo scripta manes tai nedomina as noriu sukurti pats o ne su kazkokiom visa idomuma atimanciom programom ir man jau geriau "skyleta" zaidima sukurt nei kazkoki zjbs bet su creatorium :)

tu skirk naršiklynius creatorius,nuo programinio creatorio....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

negi nemalonu paciam kazka sukurti nuo nulio?

Nuo nulio gali nebent **** pasmaukyt. Teoriskai is 0 nieko sukurti neimanoma.

Kaip padarysi valti neturedamas reikiamu resursu ir irankiu?

Taipat ir jei galvoj 0 tai irgi nieko nesukursi kad ir koki toolsa ar programavimo kalba naudosi.

O kas toj galvoj turi buti? Nu bet minimaliai norint sukurti kad ir pati paprasciausia zaidima,

Reikia zinoti:

Programavimo kalba bent tiek kad galetum valdyti vykstancius procesus iki tokio lygio kokio reikia zaidimui.

Arba jei naudoji iranki o ne programavima tai ta iranki turi gerai buti perprates.

Piest bent jau minimaliai tiek kiek tavo manymu uztektu tavo žaidimui.

O dabar mano atvėju kaip as kurių aišku nieko dar normalaus žaidžiamo nesu sukuręs.

Mokausi tikrai daug realiai galiu sukurti paprasta žaidima bet kad jis atrodytu

profesionalus tai man dar iki tokio lygio gan toli vien norint kolizija normalia

padaryt reikia gerai moketi Vektorius. O mokausi as su C++, Direct3D, FMOD. Pilnai

užtenka sukurti kokiam nors žaidimukui. Matematika irgi labai svarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš pradžių derėtų išmokti bent jau kokią pragramavimo kalbą, kad pradėtum kurti žaidimus, iš tą kalbą ne šiaip "ant durniaus" mokėt, o rimtai išmokt ir tada kažką jau bandyt. :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ATNAUJINTA] 2013/10/19 ------------------ VAKAR ATSIDARĖ NAUJAS E-Sim SERVERIS SUNA, tad paskubėk, nes tik dabar turi tokią puikią galimybę tapti vienu iš geriausių, toliau yra aprašymas kito serverio su jo nuoroda, o norintiems viską išbandyti nuo pat pradžių siūlau serverį SUNA, kurio registracijos nuoroda - www.e-africans.com/lan.7647/ (MANO REFLINKAS, PER JĮ registruodamiesi iš pačio žaidimo pasiekę 7 lygį gausite 2g premiją.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3814 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...