Peršokti į turinį

Žaidimo kurimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

lietuvoj darbas programuotuoju 4-8k lt, ( čia dėl php žiūrėjau kažkadą ) O užsienyje 4-8k svarais, eurais.

Į darbo birža tu nueisi užsiregistruot pirmiau, nei tiek uždirbsi lietuvoj :) Spėju dar nesi gyvenime ieškojęs darbo ar dirbęs kompanijoje ar paprastoje įmoneje. Trindamas suolą svajoji kaip ir su tavim tūkstančiai kompiuterastų :) Kad uždirbsit krūvas pinigų, kad ateitis jau paruošta jums. Kad tereikia tik atkentėt kursą ir einu dirbt. Svajot gerai, visi svajoja, saldu vartyt puslapius internete su darbo skelbimais ir žiūrėt į gražias sumas :) Ir įsivaizduot, kad tas darbas bus tavo :D

Visų pirmą kalbant apie lietuvą, tai ten prasimuši tik trimis būdais (pradėsiu nuo efektyviausiu): Turėk pažinčių, būk subinlaižys geras, būk savo srities specas, kažką įrodęs, pasiekęs jau per savo mokymo kursą nustebinęs visus ar kažkas tokio. Ir dar būdas yra jei turi turtingus tevelius ar globėjus savo, tuomet žinot kaip yra, su pinigais ir pažintys atsiranda. Kitaip mielas drauge mano taip ir liks tokios algos, kurias čia pavardinai nekukliai, svajonėmis :D Ir nereikia čia tam naiviam jaunimui sekt pasakų :)

Tiems, kurie tiki, kad dar kažką galima lietuvoj pasiekti be tų trejų dalykų išvardintų paaiškinsiu kuo aš remiuosi taip rašydamas. Esmė tame, kad dabar darbdavys gali rinktis iš 100. Tų kompiuterastų kaip prišikta atsiprašant (ir tai buvo kai aš mokiaus: prieš 2metus). Ir tikrai pilnai tikiu, kad skaičiai tik tai auga. Todėl jau kai aš mokiaus nuvertėjo labai ta specialybė. Gal dėl to, kad nebuvo tinkamo ugdymo, gal dėl to, kad ne daugelis mokinių buvo motyvuoti tam, ką pasirinko. Bent pas mus grupėje buvo gal du gal vienas toks, kuris panašus į kompiuterastą :D Daugiau visa chebra buvo linksma ir nelabai mėgstanti sedėt prie kompo iš tikro.

Noriu tik pabrėžt, kad gyvenant lietuvoje, nu nebūkit jūs tokie naivūs ir truputi realybę nors jauskit. Žinokit perskaityt yra vieną, o įsidarbint kas kita. Nereikia niekad vaidint žinovais perskaičius kažką googleje ar ką jums pažystamas papasakojo, kai patys to neišgyvenot nieko panašaus.

Kurie studijuoja šita programavima lietuvoje, pamatysit apie ką aš čia rašiau. Jei net baigus paprasta kasininke mergina norėjo darbintis į prekybos centrą (pavadinimo neminėsiu, bet tikrai žinomas visiems) ir jos nepriėme, nes jiems reikėjo žmogaus su patirtim :D Tai pasigalvokit sau kaip jūs katik baigia tuos savo kursus uždirbsit tuos milijonus.

Aš prieš kokius 4 metus toks pat svajoklis buvau ir sakiau mamai, kad tiek uždirbsiu :D Pajutau realybę, spjoviau į lietuvą. Svetimoj šaly pradirbau visur ir laukuose ardavau kaip jautis ir fabrikuose tryniaus. Po truputį vedamas noro prasimušiau ir čia mokausi to ką pradėjau lietuvoje. O čia mokindamasis žinau, kad galiu net tik svajot nors apie 40'000-50'000 svarų per metus (tarp kitko jau atskaičius mokesčius). Čia žmonės bent vertina darbą ir tai ką tu moki ir visad kažką pasiūlys ir tik nuo tavo noro ir motyvacijos priklausys ar tu nori daugiau uždirbt ar tau užtenka to, ką turi. Nenoriu aišku kritikuot lietuvos ir girtis, kad čia gerai, ten blogai. Bet gal tiesiog kada patiems teks kažką bent panašaus patirt nulipus nuo mamos papo ir kitaip žiūrėsit į gyvenimą. O sedėdami šiltai namučiuose prie kompo, pavalgę ir aprengti nesapaliokit apie tokius pinigus nors, svajokit sau, tik nerašinėkit tų sapalionių čia visiems žmogučiams, kurie jomis labai tiki :)

Redaguota , nario ewin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Sveiki. Man kilo ta pati problema.

Tik aš jau pradėjau mokytis java.

Klausimas :

Ar įmaoma be makeriu sukūrti žaidimą naudojant VIEN java ? Ir ar tam reikalingi kintamieji ?

Taip ir taip. Išvis kas čia per klausimai :D, kintamūjų reikia visur net rašant paprasčiausias consolines programas...

Redaguota , nario Edgu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...