Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškomas - Rėmėjas/Investuotojas


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Mr Dinas

Sveiki SuperGames.lt lankytojai.

Taigi manau supratote iš temos jog ieškomas žmogus kuris galėtu investuoti ar paremti minecraft projektą.

Iškyla klausimas, kokia man iš to nauda, ką aš iš to gausiu?

Už tai būtų galima atsilyginti serverio paslaugomis,

Galbūt net būtumėte pridėtas prie pačio projekto ir taptumėte vienas iš savininkų.

Galbūt jums būtų gražinami pinigai kuriuos jūs investavote ar parėmėte ir būtumėte pridėtas prie projekto ir taptumėte vienas iš savininkų.

Galbūt jums būtų gražinami pinigai kuriuos jūs investavote ar parėmėte ir būtų duodama aukščiausia serverio paslauga visam laikui.

Galbūt jums būtų gražinami pinigai kuriuos jūs investavote ar parėmėte ir būtų duodama kažkiek procentų nuo pelno.

Dėl atlygio bei kur bus leidžiami pinigai, bus viskas pasakyta susisiekus su manim. Taip pat bus galima apžiūrėti projektą.

Taigi šiek tiek apie projektą.

Projektą kūriau vienas. Projektas puslapio neturi, kadangi pats puslapių kūrimuose nelabai gaudausi, galbūt todėl, kad nesidomiu tuo bei didžiausios priežastis dėl kurių nėra puslapio tai todėl, kad nėra sukurto dizaino, nupirkto domeno bei hostingo. Tačiau atsiradus žmogui kuris investuotu ar paremtu projektą būtų viskas nupirkta bei surastas žmogus kuris užsiimtu su puslapiu.

Projektas būtų RAID tipo. Iškyla klausimas kuo RAID tipo serveris skiriasi nuo paprasto serverio? Todėl, kad serveryje nėra nei namo nei skrinių apsaugų. Viena apsauga kuria turėtumėt tai būtų faction'as. Tačiau jį susikurti kainuoja todėl tik pradėjus žaisti jūs turėsite slėptis kalnuose, požemiuose ar kitur kur išmąstysit kol susikursit savo faction arba busit priimtas į kokį faction'ą. Serverio failų sutvarkymas eina į pabaigą, tačiau labai dažnai einant pro failus užsimanai patobulinti tai taip ir delsiasi. Taip pat žadama ieškoti testuotojo kuris testuotu visas komandas ir panašiai. Testuotojui būtų atsilyginta serverio paslaugomis ar pinigais.

Aš jums nepažadu, jog projektas iškils, tačiau bus bandoma daryti viskas, kad tik taip nutiktu. Kadangi įdėta darbo buvo daug ir bus stengiamasi jog tas darbas nenueitu veltui. Bei pats kiek galėsiu pinigais taip pat prisidėsiu prie projekto.

Susisiekti su manimi galite,

Skype: DinasKon

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Paremt būtų galima bet kam? Eilinis mc projektas vienodas kaip ir kiti sampe gali dar kažką padaryt naujo , o MC ne...

Na nelabai sutiksiu su tavim, jei tik turi idėjų galima daug ką padaryti. Tačiau SA:MP sutinku, žinoma žymiai daugiau galima prigalvoti ir tai padaryti. Na bet taip pat Sa:Mp visiškai kitoks žaidimas, tu ten gi nesikasinėsi, nesistatysi, bokštų, namų, bazių ar panašiai. Man asmeniškai minecraft'as tuo ir patinka, kad nėra ten visko tiek prigrūsta žaidi laisvai, namą pasistatai, zombių, žmonių eini pažudyti, pasikasinėji, na tiesiog atsipalaiduoji galima ir taip pasakyti. Na bet iš tikro pažiūrėjus žmonės kurdami Sa:Mp serverius, ką jie ten pakeičia? Tiesiog sumappina viską kitaip ir panašiai. Bet maždaug viskas išlieka taip pat, tokie pat darbai, tokie pat miestai ar panašiai.

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki SuperGames.lt lankytojai.

Taigi manau supratote iš temos jog ieškomas žmogus kuris galėtu investuoti ar paremti minecraft projektą.

Iškyla klausimas, kokia man iš to nauda, ką aš iš to gausiu?

Už tai būtų galima atsilyginti serverio paslaugomis,

Galbūt net būtumėte pridėtas prie pačio projekto ir taptumėte vienas iš savininkų.

Galbūt jums būtų gražinami pinigai kuriuos jūs investavote ar parėmėte ir būtumėte pridėtas prie projekto ir taptumėte vienas iš savininkų.

Galbūt jums būtų gražinami pinigai kuriuos jūs investavote ar parėmėte ir būtų duodama aukščiausia serverio paslauga visam laikui.

Galbūt jums būtų gražinami pinigai kuriuos jūs investavote ar parėmėte ir būtų duodama kažkiek procentų nuo pelno.

Dėl atlygio bei kur bus leidžiami pinigai, bus viskas pasakyta susisiekus su manim. Taip pat bus galima apžiūrėti projektą.

Taigi šiek tiek apie projektą.

Projektą kūriau vienas. Projektas puslapio neturi, kadangi pats puslapių kūrimuose nelabai gaudausi, galbūt todėl, kad nesidomiu tuo bei didžiausios priežastis dėl kurių nėra puslapio tai todėl, kad nėra sukurto dizaino, nupirkto domeno bei hostingo. Tačiau atsiradus žmogui kuris investuotu ar paremtu projektą būtų viskas nupirkta bei surastas žmogus kuris užsiimtu su puslapiu.

Projektas būtų RAID tipo. Iškyla klausimas kuo RAID tipo serveris skiriasi nuo paprasto serverio? Todėl, kad serveryje nėra nei namo nei skrinių apsaugų. Viena apsauga kuria turėtumėt tai būtų faction'as. Tačiau jį susikurti kainuoja todėl tik pradėjus žaisti jūs turėsite slėptis kalnuose, požemiuose ar kitur kur išmąstysit kol susikursit savo faction arba busit priimtas į kokį faction'ą. Serverio failų sutvarkymas eina į pabaigą, tačiau labai dažnai einant pro failus užsimanai patobulinti tai taip ir delsiasi. Taip pat žadama ieškoti testuotojo kuris testuotu visas komandas ir panašiai. Testuotojui būtų atsilyginta serverio paslaugomis ar pinigais.

Aš jums nepažadu, jog projektas iškils, tačiau bus bandoma daryti viskas, kad tik taip nutiktu. Kadangi įdėta darbo buvo daug ir bus stengiamasi jog tas darbas nenueitu veltui. Bei pats kiek galėsiu pinigais taip pat prisidėsiu prie projekto.

Susisiekti su manimi galite,

Skype: DinasKon

Hm, jeigu paremsiu 100 lt ( čia pamąstymas mano ) galbūt gausiu admin, ar galbūt net savininka.

Vienu žodžiu, visur GALBŪT !

Let's Play a Game :

dice-yes-no-maybe.jpg

Trumpai apibendrinus, gali būti pasiūstas n* nieko nepešęs. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Hm, jeigu paremsiu 100 lt ( čia pamąstymas mano ) galbūt gausiu admin, ar galbūt net savininka.

Vienu žodžiu, visur GALBŪT !

Trumpai apibendrinus, gali būti pasiūstas n* nieko nepešęs. :D

Buvo pasakyta, jog susisiekus su manim bus sutarta dėl atlygio. Tiesiog aš daviau kelis pavyzdžius ir pasakiau ką būtų galima suteikti. Ant ledo žmogus kuris parems ar investuos į projektą tikrai nebus paliktas, bus duota tai ką susitarsime. Atrodai protingas žmogus, todėl turėjai suprasti, tiesiog manau neturi ką veikti ir prisikabinėji. : )

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Nu ir kiokio tau to remėjo reikėtu maždaug kiek LT ?

Na gali būti ir keli žmonės kurie paremtu, tiesiog jei paremia mažiau pinigų mažiau ir gaus. Iš viso reikia maždaug 100-200litų. Pats taip pat dėsiuosi kiek galėsiu. Na daugiau pasakysiu susisiekus su manim. Bus pasakyta, kur bus leidžiami pinigai ir visa kita informacija, taip pat bus galima apžiūrėti serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Ech.Jei ir galėčiau paremt vistiek neremčiau dar vieno eilinio ''šūdservio''.Taipat sutinku su AnoNym nuomonę ''Galbūt būsi pasiūstas n*xui''

Na ir pasakyk koks tikslas man iš to, kad pasiusčiau žmogų? Užsidribsiu manai? Tiesiog mano reputacija kristu, projektas neiškiltu. Ir kas man iš to? Tiesiog bėdos ir tiek. Visas darbas būtų velniop.

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ir pasakyk koks tikslas man iš to, kad pasiusčiau žmogų? Užsidribsiu manai? Tiesiog mano reputacija kristu, projektas neiškiltu. Ir kas man iš to? Tiesiog bėdos ir tiek. Visas darbas būtų velniop.

Dabar pasakyk kuo tavo serveris skirsis nuo kitų šūdservių?Už tai jog bus ''raid'' serveris ir nebus jame ''LWC'' atsibusk žmogau angliškuose serveriuose visuosae nėra jokio LWC nei jokio Reso...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ir pasakyk koks tikslas man iš to, kad pasiusčiau žmogų? Užsidribsiu manai? Tiesiog mano reputacija kristu, projektas neiškiltu. Ir kas man iš to? Tiesiog bėdos ir tiek. Visas darbas būtų velniop.

Dar sakai serveris iškils?Aš jums duodu 101% procentų kad jis neiškils.Liks eilinis šūdservis su už 200litų hostingu ir su 1 žaidėju į dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Dabar pasakyk kuo tavo serveris skirsis nuo kitų šūdservių?Už tai jog bus ''raid'' serveris ir nebus jame ''LWC'' atsibusk žmogau angliškuose serveriuose visuosae nėra jokio LWC nei jokio Reso...

Na taip jis bus šūdserveris kaip ir visi kiti. Kadangi mano nuomonė norint padaryti, kad nebūtų, kaip jūs sakot „šūdserveris“, įskiepiai turi būti sukurti, o ne sukelti iš bukkit.org ir turėtu būti padaryta žaidimas tik legaliems. Tačiau Lietuvoje nemanau, kad žaistu daug legalių žmonių. Deja pas mane yra visi įskiepiai sukelti ir pakoreguoti bei žaidimas būtų leidžiamas visiems. Tiek legaliems vartotojams, tiek nelegaliems. Tačiau serveris galbūt išsiskirtu tuo, kad yra išversti visi daiktai išskyrus eleksyrai, kadangi žmonės yra pripratę prie angliško varianto ir manau nesuprastu lietuviškai. Taip pat serveryje nėra labai nuskriausti žmonės kurie neleidžia pinigų ant žaidimų, jei tik žaisi ir kelsiesi laipsnius tikrai nebūsi nuskriaustas. Na čia jau žmogus norės investuoti ar paremti projektą spręs pats. Kaip minėjau būtų galima gražinti pinigus su laiku ir duoti keletą procentų nuo pelno, aukščiausią paslaugą serveryje ar kažką tokio. Bet tikrai nesiruošiu nieko ką nors palikti ant ledo. Kas pažįsta mane ar teko su manim susidurti žino tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Dar sakai serveris iškils?Aš jums duodu 101% procentų kad jis neiškils.Liks eilinis šūdservis su už 200litų hostingu ir su 1 žaidėju į dieną.

Niekas nesako, kad jis iškils tiesiog pasakau jog jei apgaučiau žmogų tada jis garantuoju, kad neiškiltu. O VPS'as būtų perkamas ne už 200 litų. Ant jo trūksta 50litų~, paskui dizainas kainuoja, puslapiui hostingas, domenas ir panašūs dalykai. Na žmonės jei neturit ką veikti ar bloga nuotaika nebūtina čia išsilieti manau. Bei pastebėjau ne prie manęs vieno čia prisikabinėji. Įdomu būtų pažiūrėti ką pats sugebėtum padaryti. Pa*isti protą atsiprašant visi mes mokam.

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip jis bus šūdserveris kaip ir visi kiti. Kadangi mano nuomonė norint padaryti, kad nebūtų, kaip jūs sakot „šūdserveris“, įskiepiai turi būti sukurti, o ne sukelti iš bukkit.org ir turėtu būti padaryta žaidimas tik legaliems. Tačiau Lietuvoje nemanau, kad žaistu daug legalių žmonių. Deja pas mane yra visi įskiepiai sukelti ir pakoreguoti bei žaidimas būtų leidžiamas visiems. Tiek legaliems vartotojams, tiek nelegaliems. Tačiau serveris galbūt išsiskirtu tuo, kad yra išversti visi daiktai išskyrus eleksyrai, kadangi žmonės yra pripratę prie angliško varianto ir manau nesuprastu lietuviškai. Taip pat serveryje nėra labai nuskriausti žmonės kurie neleidžia pinigų ant žaidimų, jei tik žaisi ir kelsiesi laipsnius tikrai nebūsi nuskriaustas. Na čia jau žmogus norės investuoti ar paremti projektą spręs pats. Kaip minėjau būtų galima gražinti pinigus su laiku ir duoti keletą procentų nuo pelno, aukščiausią paslaugą serveryje ar kažką tokio. Bet tikrai nesiruošiu nieko ką nors palikti ant ledo. Kas pažįsta mane ar teko su manim susidurti žino tai.

Taip taip sulietuvinti visi daiktai.Nueini ir nusistatai lietuvių kalbą per minecraft'ą ir va viskas sulietuvinta.Šūdservis nes temoki įskiepius sukelti iš bukkit.org

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet dabar pats pamąstyk logiškai, jeigu atsiras ne vienas, o keli remėjai, kurie parems „normaliai“, tai teks daugumai duot Savininką, o kai bus daug savininkų, bus daug ir nuomonių, aišku, tu jiems neduosi FTP ar hostingo login duomenų, tad prasidės kivirčai ir taip projektas žlugs. Pats esu juk turėjąs projektų daug ir žinau kaip yra, tad nežadėk to, ko neduosi vardan savo projekto „gerovės“.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Bet dabar pats pamąstyk logiškai, jeigu atsiras ne vienas, o keli remėjai, kurie parems „normaliai“, tai teks daugumai duot Savininką, o kai bus daug savininkų, bus daug ir nuomonių, aišku, tu jiems neduosi FTP ar hostingo login duomenų, tad prasidės kivirčai ir taip projektas žlugs. Pats esu juk turėjąs projektų daug ir žinau kaip yra, tad nežadėk to, ko neduosi vardan savo projekto „gerovės“.

Na tai jei atsirastu vienas normalus žmogus tada kitų atsisakyčiau. O savininkas būtų duodamas tik normaliam žmogui, kuris kažką bent išmano apie visą tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tai jei atsirastu vienas normalus žmogus tada kitų atsisakyčiau. O savininkas būtų duodamas tik normaliam žmogui, kuris kažką bent išmano apie visą tai.

Tavo pamąstymas irgi neblogas, kiti būna parėmę irgi kažkiek, atsiranda normalus vienas ar kitas, o kitus nach** pasiunti. Logic..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Tavo pamąstymas irgi neblogas, kiti būna parėmę irgi kažkiek, atsiranda normalus vienas ar kitas, o kitus nach** pasiunti. Logic..

Tai čia jau visai kas kitą, tu tiesiog sakai jei atsirastu keli kurie galėtu daug paremti, ką aš daryčiau. Tai aš ir atsakiau būtent į tą ko klausiai.

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...