Peršokti į turinį

Supergames.lt userbars


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
Sugeba. Ir nereik čia putotys.

Aš dabar taip galvoju ir darau išvadą, kad tu esi dar nesubrendęs ir moki sakyti tik blogą žodį. Kodėl? Tik neįsižeisk čia tik mano nuomonė, nežinau ar kiti man pritaria (Savo amžiaus nekišk, 10-mečių yra, kurie ir už mane protingesni ir už ta patį suaugusį)

1. Tu sakai, blogą, bet neargumentuoji kodėl? Kodėl tu taip sakau, čia yra etikos trūkumas kas parodo, kaip tu elgiesi mokykloje ar kur kitur.

2. Visada neigiama kritika visi nori išgarsėti, būti populiarus arba jie yra nelaimingi žmonės. Darant išvadą, kad tu ir neargumentuoji ir sakai blogus dalykus tai vadinima norėjimu išpopulėti, kadangi tu nežinai kuom jie blogi, bet tiesiog sakau.

3. Jei būtumei tikrai toks "mandras" parodytumei irgi ką gali, argumentas gali būti irgi pavyzdinis (citata, paveikslėlis, vaizdo klipas). Sakykim, jeigu padarei geriau, tiesiog prikabini prie forumo temos.

4. Jeigu tikrai nori būti populiarus, pagrįsk savo sprendimą argumentais, kodėl tu taip darai. Tada aš tikrai tave palaikysiu. :liux:

Tad neįsižeisk už mano tokį komentarą.

---

Gankster - Manau, kad šie userbarai yra gan klasikiniai ir paprasti, bet gi paprastumei gimsta unikalumas :). Man patiko 9/10, galėtu būti dar subtiliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...