ToPvStoP

Narys
 • Pranešimų skaičius

  115
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

Apie ToPvStoP

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 1997.05.17

Susisiekimo būdai

 • Skype
  Ltu-Pkz

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Mažeikių raj.
 1. ToPvStoP

  /OldSchool Runescape/ -[Quest'inu už 07gp/€]-

  Padariau 2 Quest'ukus forumo nariuj ObbyRS Shilo Village & One Small Favour Vienas iš Quest'ų
 2. Sveiki, Kaip ir galima suprast iš temos pavadinimo Quest'inu už 07gp/€, Kaina už Quest'ą derinama su kiekvienu atskirai. Pats turiu daugiau nei 200QP [OSRS], dabartiniame RS3 (kurio dabar nebežaidžiu) turėjau Quest Cap'ą, mėgstu juos daryti ir darau juos Draugams Todėl pagalvojau, kodėl juos nepradėjus daryt kitiem Tautiečiam ▼ Reikalavimai būtų tokie ▼ • Bank'o Pin'as • Reikalingi Quest'ai ir Skill'ai Quest'ui • Invetoriuje reikalingi daiktai ir t.t. • Po atliktos paslaugos BŪTINAS slaptažodžio pakeitimas! Pirmas eisiu tik darant NOVICE Quest'us! Darant Intermediate, Experienced, Master ar Grandmaster Pirmas neisiu P.S. Kaina , laikas , Quest'as derinamas su kiekvienu atskirai! ▼ Atsiskaitymas ▼ Swedbank/Paysera (€) ARBA Susitinkant per OSRS (07gp) Jeigu ką sudomino su manim susisiekt galit per PM, bet geriau per SKYPE (Ltu-pkz)
 3. ToPvStoP

  Android Programa, kuria dalinuos su Jumis :)

  Naudoju tokio pobūdžio programas jau geri 2-3mėn (neskaičiuoju), ir Ponaiti EdgarT, nieko panašaus nepasigavau nežinau iš kokio šaltinio ištraukiai tokias nesamones, bet prieš kažką peikdamas , argumentuok bent -.- nes nusišnekėt visi mokam o jei toks mastymas pas Tave , EdgarT, tai dar keista kaip Tu nebijai išvis internetu naudotis, nes jie VISUR gi ......
 4. ToPvStoP

  Android Programa, kuria dalinuos su Jumis :)

  Na gali būti kad neina per Bluestack, nebandžiau, kadangi Android'ą turiu tiesiog galvoju įmesiu ir EgdarT, na tą vadinama "šūdą" gali parsiuntęs, įsijungęs ištrinti poto lauk, o kartais tikrai nėra ką veikt, tai šita porgrama aukso gabalas ;D nesenai užsireginau ir jau turiu 3$ ar 4$, ir dar žaidimuku neblogų radau na man asmeniškai jin gera programa todėl nusprendžiau su kitais pasidalint EDIT Tarpkitko, yra ir daugiau tokio pobudžio programu , tiek ant Android , IOS, kai netingėsiu, gal ir kitų, gerų ir patikimu programų prirašysiu/aprašysiu čia
 5. Sveiki, Noriu Jum ,Forumiečiai, pasiūlyt Android Programą WHAFF Rewards ( --> http://bit.ly/1moQggF), su kuria galima užsidirbti keleta $ ir persivest juos į saskaitą, gaila kad į banko saskaitą galima tik per Paypal visi kiti uždirbtų pinigų gavimo būdai yra tokie: Taigi, norint uždirbti vienas iš būdu yra kviesti kitus žmones, duodant jiem savo "invite code", Jūs bei pakviestas žmogus gaus 0.30$. Vygdant visokias užduotis ir tiesiog žaidžiant jų parodytus žaidimus ir t.t. Jūs taip pat gausit pinigų, ne daug, bet manau per mėnesi užsidirbant į dieną po 1$ (o tai nėra sunku) tikrai mėnesio gale galit išsigrynint 30$/~23€/~80Lt sumą, o tai mano manymu nėra taip blogai Taigi žmonėms kurie nesugalvoja ką veikti per pamokas ir žmonėms kurie mėgsta žaisti žaidimus, ši programa turėtu patikt ir dar gausit šiet tiek pinigų! Mano "Invite Code": AJ84311 Įvędę jį, kaip minėjau, gausit 0.30$ Žmones kurie neturi telefono su Android operacinė sistema, galit pasinaudot:www.bluestacks.com/ , su šia programa Jūs turėsit Android operacinė sistemą savo Asmeniniam Kompiuteryje! ( na Žmones sako, kad neina per ją su šita programa užsibirdinėt, bet visgi galit parsisiųst, pažaist Android'inius Game ant AK ) Tai ką, lyg ir viską pasakiau, jei kyla klausimų visada galit man parašyt, ir Sekmės uždirbant Pinigelius! nors ir nedaug, bet vis šis tas, geriau nei nieko Ačiū už dėmesį, Iki! )
 6. ToPvStoP

  Gauk Žaidimą Nemokamai ;)

  Na visu pirma, Steam patys jiem duoda žaidimus (aišku ne daug), antra koks ten jau laiko švaistymas, susikuri acc, sueini į 1Lv GW ir fsio, lauki, kasdien jie neatsiranda, trečia diela tokia, kad šis puslapis sukurtas ne šiaip, o kad žmones keltu levelį aukodami (aišku gali ir neaukodamas pasikelt jį ..) leveliu nauda tokia kad , jei tarkim esi max lvl (12lvl) tai 12lv GW dalyvauja viso labo nuo 1 - 40 žmonių .. o aukos keliauja ČIA ir ČIA ... so išvada tokia, nauda mums, jiems , ir tiem kam jie aukoja ... ir nereik nieko nežinant imt ir klaidint žmones, kad va kokia čia nesamone ir koks čia fake , nereikia meluot sau ir kitiem ... nežinai nieko, tai nieko ir nesakyk ... PEACE!
 7. Sveiki, na tai noriu Jums pristatyti šokia tokia svetainę pavadinimu PlayBlink.com. Šioje svetainėje Jūs galit laimėt nemokamu žaidimu o tai daryti gali visiškai NEMOKAMAI (aišku galima ir "Padonatint", bet čia jei tik yra noro ir yra iš ko . ) Pointai/Taškai , kurių reikia stojant į eilę "giveway", yra gaunami automatiškai, kas 1val/1PT iki 50 pointu (Su kiekvienu LVL keičiasia pointu gavimo skaičius ir max limitas .. ) ir sustoja, na pradžiaj jų tikrai užtenka. Galima ir sukurti savo "Giveaway", už kiekviena į ėjimą gausite kažkokia tai nustatytą dalį Point'u bei XP Berots pasakiau viską kas svarbiausia neišsiplečiant.. na o jei kyla kokių tai klausymų, nesidrovėkit ir parašykit, arba čia, arba tiesiai man į PM tikiuosi Jums patiks ši Svetainė Linkiu gauti daug žaidimų, Sėkmės ! ) Mano Pakvietimų Link'as: SPAUSTI ČIA. Ačiū už Dėmesį !! ) EDIT: P.s. siūlau dar apsilankyti: Steamgifts.com Steamcompanion.com Gameminer.net (Invite Code:649a841d0cdd4e2ca4f527a454f2a03a)
 8. Sveiki, turbūt daugelis žinot programą/svetainę DropBox.com. Kurioj gali laikyt failus, nuotraukas ir t.t. Taigi ieškau gerų žmonių, kurie už ačiū galėtų užsiregistruoti per mano nuoradą (https://db.tt/e78cjKmR) į šią svetainę, dar kitaip sakant "File Cloud" Jum reiktu užsiregistruoti ir parsisiųsti tą programą, per ją prisijungti ir .. viskas , Būtų didelis AČIŪ tada aš gausiu 500MB+ , taip pat ir Jūs Iš anksto dėkoju kas užsiregistruos iki ribos man dar trūksta 29-nių registracijų. P.S. seniau būdavo, jei dar gerai pamenu, vadinami "FLT' o kodėl juos išėme taip ir likau nesužinojęs .. būčiau už registracijas atsiskaites bent jais ..
 9. ToPvStoP

  Kiek gaučiau už toki pc?

  procas i5 3kartos .. tikrai galingas daiktas, vaizdūške matau 1GB neblogos spartos (bet man asmeniškai AMD vazdūškes nepatinka ;D) 4Gb ram , na .. užtektinai, bet nematau jų "atminties greičio" , nes nėra taip jau svarbu kiek GB, svarbu atminties greitis, aišku kam parduosi jį, tai bus svarbu kiek tų RAM yra išviso ir tiek .. so who cares ... na ir berots viską pasakiau ... šiaip norėčiau pamatyt pačia dėžę, dar jei ji "graži" , ir jei viduj plokštė vėl nebloga, jau vien už tai gali gaut daugiau $ ;D so ... neskaitant to, minimum 1,2k - 1,4k (jei žadi Tu čia parduot jį) prašyk
 10. ToPvStoP

  Zonos aktyvistas - store

  -DELETE-
 11. ToPvStoP

  Lion vs???

  Už ciuciką
 12. ToPvStoP

  Sukurkite man avatarą, atsiskaitysiu aišku.

  Vat aš šito yrgi norėčiau paklausk, o nafik juos pašalino ?
 13. ToPvStoP

  Grafikos paslaugos.

  1-2LT ? juokauji biški, mažiau nei 1lt reik mokėt. Bet tai kainuoja, dbr pvz noriu pervest Tau 1LT, man vos ne dar 1LT reiks mokėt, kad Tau pervestu pinigus.