Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Žiūrėjau kelių valandų Live Stream'a, ką galiu pasakyti, kad nusivyliau grafikom, nes iš filmuko jos atrodė geresnės. Nors filmukai visada atrodo geriau nei tikrasis žaidimas.

Bet garantuoju, jai - kai bus ant PC grafikos bus geresnės, nes ant konsolių grafikos tokios kaip ant PC Low.

Realei man atrodo, kad GTA4 su enb atrodo geriau nei GTA5.

Ir kaip ten su pačiu valdymu ar pagerėjo mašinų valdymas ir pnš ?

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

Nu ta prasme, kad jei PC gamintas kokiais 2009-2010 tai nieko nebus... O jei jau iš tų 2012-2013 tai jau sugebėtų paleisti.. :)

Nu ir kas kad 2009 ar 2010 gamintas? žiūrint kas tame kompe yra, šeip nemėgstu girtis bet auksoj kurį kompa naudoju iš įvairių detaliu surinko tad manau turės pavežt šita žaidima, kad ir 2013 kompas pagamintas bet jai prastas nepaveš nu pagalvok ka rašai

  • Teigiamai 1

76561198021428691.png

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...