Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu Stacionaras pirktas prieš 7 metus. Ir GTA V pavežtų :D Turi 3GHZ, AMD RADEON ir kita. Nu ir kainavo savo tuo metu. Bet dabar naudoju LapTop dėl patogumo. Bet ir tas paveš :D Šiaip nebus GTA VI bus GTA ir pavadinimas kaip San Andreas ar kita. Ir tiesiog iki jo išleidimo bus dar koki 5-6 metai :D

Na tai aišku, bet jau reikalavimai nesveiki bus.. Bus ant PC, PS4, XBOX ONE.. O ant XBOX 360 ar PS3, jau nebus :D

(redaguota)

Nesupranti, nereik..

Tai kad pats suvėlei kažkokia nesamone.

Pas mane yra 2010m gaminimo kompiuteris. Amd athlon x2 2 250 3ghz ir ati radeon hd 5450 1gb + ati radeon hd 7770 (įmesta šiais metais) Ir su 5450 toks kaip gta iv veikė ant 42fps, su fraps 21fps be overclock.

Ir taip, pagalvokite kad gta 5 bus optimizuotas ant kompiuterių, o gta iv nebuvo, tai skirtumas iš karto jausis, ne tik ant naujų pc, bet ir ant kelių metų senumo. Bei gta 5 sistemos reikalavimai nepadaryti, tai niekas negali sakyti dar iš tiesų.

Redaguota , nario Solo

Tai kad pats suvėlei kažkokia nesamone.

Pas mane yra 2010m gaminimo kompiuteris. Amd athlon x2 2 250 3ghz ir ati radeon hd 5450 1gb + ati radeon hd 7770 (įmesta šiais metais) Ir su 5450 toks kaip gta iv veikė ant 42fps, su fraps 21fps be overclock.

Ir taip, pagalvokite kad gta 5 bus optimizuotas ant kompiuterių, o gta iv nebuvo, tai skirtumas iš karto jausis, ne tik ant naujų pc, bet ir ant kelių metų senumo. Bei gta 5 sistemos reikalavimai nepadaryti, tai niekas negali sakyti dar iš tiesų.

Gerai, susivėliau.. Nereik pradėt čia varyt..

Nu ta prasme, kad jei PC gamintas kokiais 2009-2010 tai nieko nebus... O jei jau iš tų 2012-2013 tai jau sugebėtų paleisti.. :)

Tu bled nejuokyk, mano draugas nusipirko kompą prieš 7 metus , pertvarkytas prieš 4 metus : 3GB ram o vaizdo plošktę tai vapšie nesveika Sleeping dogs truputį pradžioj palagina po to viskas gerai.. Sapne bled pasidomėk apie kompus.

LMESL.LT - Lietuvos Mokinių Elektroninio Sporto Lyga

(redaguota)

Taigi paklausius tavo šio vadinamo "ĮRAŠO" manes nenustabino,bet kaškaip nuliūdino.Kad žmogus per video valgo kaip sakoma savo "Snraglius".Beto įgarsinimas visai prastas,nieko nesigirdi galėjai kalbėti garsiau.Beto kaip vienas irgi komentavo irgi nesupratau ką ten burbuliavai..

Redaguota , nario Žaidimų Balsas

 

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...