Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4508 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš kaip supratau iš nuotraukų , tai visi važinėja kur nori ir kaip nori , nes nemačiau gatvių juostų ir kelio ženklų ar kažko pan. , šaligatvis irgi nepastebėtas , sėkmės.

Darbas tik pradėtas laikui bėgant viskas atsiras. :) ačiū...Tačiau likau be pagalbininko tad versiuosi vienas dabar biški aptingau tad mappinu po nedaug manau kitas nuotraukas pamatysite kitos savaitės pabaigoje...

greensideV1.png

  • Parašė po 5 mėnesių...
(redaguota)

Taigi,Pirkeliu šia,tema po dydelės pertraukos vėl pradėsiu mappinti,turbūt keisiu,viską nes dabar pasižėjau nelabai patiko.Pirmos nuotraukos iš mapp galbūt jau bus vakare.

Iš kart pasakau nesmerkit.dėl tusčių vietų,mapp darbas dar bus daromas labai ilgai.ir manau tikrai pamatysit neblogą vaizda.

Redaguota , nario Moroz

greensideV1.png

Pirmoje nuotraukoje atrodo gan gražiai ir įdomiai, bet šio darbo į serverį nedėčiau, nebent reiktų kelių nesveikų streamerių vien šiam mapui. Nespėtų krauti objektų ir viskas kristų žemyn.

prieš 15 valandas(-ų), perestukinas maskatuoklis parašė:

koks skirtumas motyvuotas ar ne, paprasiau padaryt o uz tai repais atsiskaitysiu, kas gales tas pades. Neieskau motyvatoriu.

(redaguota)

Pirmoje nuotraukoje atrodo gan gražiai ir įdomiai, bet šio darbo į serverį nedėčiau, nebent reiktų kelių nesveikų streamerių vien šiam mapui. Nespėtų krauti objektų ir viskas kristų žemyn.

Jau bandžiau ant hosto pajungti.VPS 3 plano.kaip ir niekas nestrigo ir nekrito.

 

P.S - Papildžiau truputį,ir atnaujinau vm. yra nuotraukos pradinėje lokacijoj.

Redaguota , nario Moroz

greensideV1.png

Jau bandžiau ant hosto pajungti.VPS 3 plano.kaip ir niekas nestrigo ir nekrito.

 

P.S - Papildžiau truputį,ir atnaujinau vm. yra nuotraukos pradinėje lokacijoj.

Kol objektų mažai tai aišku, kad viskas gerai bus. Bet nepamiršk, kad servery bus ne tik šis miestas, o ir kiti darbai.

prieš 15 valandas(-ų), perestukinas maskatuoklis parašė:

koks skirtumas motyvuotas ar ne, paprasiau padaryt o uz tai repais atsiskaitysiu, kas gales tas pades. Neieskau motyvatoriu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4508 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...