Peršokti į turinį

McLegionas.lt naujas projektas [Atnaujinta #1]


RivaldisR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Sveiki supergames.lt nariai čia aš InFo dauguma manęs nepažystat bet atėjau ne saves pristatyt o savo besikurianti McLegionas.lt serveri .lt domena jau nupirkta ir vps bus vienas išgalingesnių,bet

forumas atsidarys 2013-08-16 dieną serveris startuos po forumo

atidarymo kelios dienos į priekį tad manau tikrai sulauksiu daug žaidėju kurie tikrai nori lošti

serveryje be

jokių klaidų ir bugų,aišku vaikai bugus megstą nes eina prisibuginti

visokių dalyku,bet stengsious,kad to nebutu ir žaidėjai galėtu žaisti smaigiai bei kviesti savo draugus prisijunkti prie ju kompanijos pradinis serverio stilius kolkas bus PvP/Adventure

o paskui kaip bus daugiau žmonių serverije tada dar įdėsim ir minigames ir visokių linksmybiu kad butu įdomiau žaisti serverije biški papasakojau apie serverį ir ieškau poros žmonių ieškau

pluginerio ir vieno builderio esi plugineris arba builderis ? parašyk į pm arba į skype freestulo lauksiu

:) beto pats esu builderis ir dirbu prie pluginų bet man reikia pagalbos nes ne

visuose pluginuose gaudausi

:) dėkui kad užsukot ir paskaitėt iki greito supergamiečiai :)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Papildau susiradau builderi Sewling ir jis man pasiule sukurti antra pasauli o tame pasaulyje bus 4 Pilis tos pilis tures savo valdojus ir tu piliu gyventojus tada kaip bus surinkta mazdaug po lygiai nariu galima bus pradeti kara tarp 4 piliu

:) bus po visa mapa isdelioti chest su visokiais itemais tikrai turetu buti idomu ir manau mano serveris bus pirmasis su tokia mintimi ir adventure rusimi beto susiradome ir plugineri :) Ichrome tad manau bus linksma laukit daugiau ziniu :)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Redaguota , nario ♣InFo♣
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...