Peršokti į turinį

Pworfll

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  126
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

26 Bus matyti ko vertas

3 sekėjų

Apie Pworfll

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  Krepšinis , Kompiuteris.
 1. Pworfll

  Minecraft Simple Modern House

  Nieko gražaus čia nepamačiau , ačiu dievuj tu tekstūras buvai užsidėjas ... Namas katurkampas , galėjai paivairint jo formą . Stogas įprastas , aš vos pradėjas žaisti Minecraftą po kelių dienų jau tokius stogus dariau , galėjai pabandyt padaryti kokį švieslangį ir taip balkoniuką . Dirbai su World Edit'u man atrodo , nes , kad komandas mačiau tai tikrai. Galėjai šitą kūrini daryti paprastame pasaulyje , nes FlatMape nekažkaip susižiūri , nežinau šiam kartui tiek , bet ateisiu pažiurėti kitokių tavo darbų , pasižiurėsiu ką gero būsi nuveikiąs .
 2. Pworfll

  Wender's Monastery

  Kokias Tekstūras naudojai? O darbas galėjo būti geresnis , kai žinau tavo sugebėjimus :].
 3. Įdėja. Taigi iš temos matot , aš jūms duosiu įdėją , su kuria serverį [Turėtu bent] atsirasti daugiau lankytoju , kadangi tokių serverių Lietuvoje beveik nėra , o aš nesu financiškai pasiruošęs... Ir noro nėra , nes Minecrafta pradėjau lošt gan retokai. Ištikro galim pradėti labiau apie pačią temą , o ne apie mane.. Tai pradėkim... Šito tipo serverio aš nesu matęs Lietuvuoje , bet esu įsitikinęs , kad kitos šalys turi šitokių serverių , tai būtų PVP stilius su Rasėmis ir Pilimis , būtų 4 tautos , kurios bus priešiškai nusiteikusios , kasinėtis , kirsti medžio negalima , reikia dalyvauti mūšiu
 4. Pworfll

  Mano Modernus Namas :)

  Tuščias labai namas , aplinka ne kokia.. Žiuriu šiais laikais visi stato ant kalnų , galėjai pastatyt ne tik šitą vieną namą , nes dabar buvo grynas vienkėmis 5/10.
 5. Pworfll

  Mano statynis :)

  4/10 Glowstone nelabai tinka , laukas kažkoks nuobodus , galėjai naudoti Textūrų paketa jaigu norėjai , kad bent kiek pagražėtu , bet kaip naujokui nepagailėjau pridėti pliuso =] ir šita.. Langų labai per daug , kiauras namas ;p.
 6. Pworfll

  Minecraft Technic Serverio Paleidimas

  Visupirma server-ip reikalingas tik tam jaigu nori , kad būtų raidinis IP . Visuantra Tunngle nerekomenduočiau , nes galima daug lengviau , be jokių registracijų su Hamachi. Visutrečia jaigu žalias + neorginalus žaidėjas bandytu prisijungti rašytu Bad Login , kadangi nepaaiškinai , kad reikia Online Mode pakeisti į False man atrodo =] .
 7. Pworfll

  Statinis po ilgo laiko :D

  3/10 ProGreen visur teisus =].
 8. Pworfll

  [Deftic] - New Minigames Here

  Priimk į skype : citrininisobuolys
 9. Pworfll

  mcBlock.LT ir SkyMC.LT gryžta

  Ne čia pataikiai man atrodo .
 10. Pworfll

  DJVilkas -Tiltas

  3 / 10 Dar tobulėt ir tobulėt.. Per daug arti medžiai buvo tai biški mindfucas buvo ir šiaip nesupratau kas per pastatai ten šalia .
 11. Pworfll

  Ieškom bulderių

  Sveiki , pridėk : citrininisobuolys
 12. Pworfll

  Kokio norėtumėte serverio?

  Gali bandyti kokius Castle Fight.. Kur būtų 4 rasės kurios turėtu tarpusavį kariaut , turėtu savo pilį ir plotą.. Aišku , būtų įdomiau , jaigu jiems kasinėtis būtų uždrasta ir reikėtu pardavinėti gyvuliu mėsa ar kokį nors menknekį.. Žinoma būtų įdomu , jaigu būtų Dungeonu , kuriuose būtų pilna monstru ir CHESTU , kurie restokintusi kas kelete valandų. Prie rasiu galėtum įdėti Magiju , Heroes pluginų , juos surišti , arba taip kokių modų įdėt ir padaryt savo serverio Launcherį.. Taigi manau tai vadintusi Medieval / Raid Stilius .
 13. Pworfll

  Del teleportų plugin'o.

  Out Dated.
 14. Pworfll

  PVPLand - naujas serveris, naujos idėjos.

  Greit žlugsit. Sekmės.
 15. Pworfll

  Renkama Builderiu Komanda!

  No money no job.. Kažkoks nematytas.. Sakai dideliam projektui , o Lietuviškai rašyt nemoki.. Nematau nieko gero iš to buildinimo.. Nei žymesnis patapsi nei praturtėsi.
×
×
 • Sukurti naują...