Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3587 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Geriau nemalę šūdo išjungtumėt vieną kartą sumautą GRP serverį, įsijungtumėt LCRP.lt forumą, pasiskaitinėtumėt gidus ir pabandytumėt paRP'inti, garantuoju, jog daugelio sumauta nuomonė pasikeistu po pirmos valandos žaidimo tokio tipo serveryje.

Parduodu CS:GO skinus, raktus, CSGODouble taškus geromis kainomis! Susidomėjai? Parašyk į steam.

Biškuti risky tokiam forume, tokį serverį reklamuot. Pilna čia vaikų ir debilų, kurie nemoka RP, bet aišku jiems viskas pasibaigia ties anketos pirmaisiais punktais...

Tai va būtent tas ir geriausia kad kaip sakiai vaikai ir debilai nemoka RP ir tai yra labai labai gerai,kadangi Lietuvos samp Role Play bendruomenė sudaro 15-19 metu žaidėjai,ir žaidžiant serveryje retai sutiksi kada kokiu tai nemokšu,nes pagrinde žaidžiant yra kuo geriau viska suripint. Aš pats galvojau kad RP neįdomus bet kai jau žaidžiu 2-4 savaitės tame serveryje tai tikrai yra ką veikti,gali dirbti įvairius darbus,kurti klanus užsiimti bizniais legaliais ir nelegaliais ir t.t

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Biškuti risky tokiam forume, tokį serverį reklamuot. Pilna čia vaikų ir debilų, kurie nemoka RP, bet aišku jiems viskas pasibaigia ties anketos pirmaisiais punktais...

Jeigu ir nepasibaigia, ir prašo kad pamokintum, parodžius gidą sako: - Gal nori ateit grp palošt?

Na, šiaip man nepatiko dėl to serveris, kad ne visi RP važinėja, kad būtų tikras RP kaip seniau role-play ir pnš. O dabar nieko, bet vistiek šaunus serveris.

Kad tu pats gi neilgai rpini xd.

Keletas akimirkų iš serverio ( išrinkau keletos frakcijų gražiausias foto)

b813cb95f5dc93bb4ff142439ffd4bfb568.jpg

dff8446e2876edc1150ba3d7b800207a289.png

ateitį įmesiu daugiau

(redaguota)

Ojjj kaip užsinorėjau būtų kas pagelbėtu išmokti?! labai norėčiau nors pamėgint

Jeigu nori rimtai išmokt RP be jokių durniavimų ir t.t - parašyk į skype, pamokinsiu, žiūrėsim kaip ten atsiskaitysim paskui, sutarsim.  :lol:

 

IT: LC-RP.LT - Puikus RP serveris, o tie kas sako kad ne visi gražiai RP'ina, tai galbūt todėl, jog daug naujokų arba trollių? Ir bėje - kiekvieno žaidėjo pareiga raportuoti trollinantį arba tą, kuris visiškai nemoka RP'inti/pažeidžia taisykles ir viskas bus puiku, visi juk gyvenam ir mokomės :)

Redaguota , nario M1ndė
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3587 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...