Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KLAUSIMAS - kaip suprasti moderatoriaus VilmuX veiksmus?


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3916 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va, radau tokią temą visai neseną kur žmogus pasiūlė, kad būtų įdėta spalvų paletė. Tai iš 9 žmonių, 7 pasakė ir kiti 2 pasakė prieš nes ar taip ar taip nieko niekas nedarys, tai gerb. moderatorius atrašė:

Na kadangi taip norint, temą rakinu. Nes sukūrėte temą, bet niekas to nekeis. Na nenorit, nereikia kaip sakoma.

Paskutinis sakinys, na nenorit, nereikia kaip sakoma. Tai dafuq, logiškai pagalvok, iš 9 , 7 sakė už ir 2 sakė prieš, tai tu nusprendei, kad tie 7 kurie sakė už visiškai po*ui ar kaip čia suprast? Manau moderatoriau VilmuX per greitai temą užrakini nieko normaliai neišaiškinęs ir palikdamas kitus nežinioje. :)

Beje, linkas į temą:

http://www.supergame...-spalvu-palete/

Žinau, kad VilmuX atėjęs užrakins temą parašęs ką nors kaip "koks tolkas stengtis dėl tų kurie sako prieš nes niekas nieko nedarys" ar dar kažką, bet nerakink temos, nes noriu pamatyti ką kiti žmonės apie tai galvoja ir temą kuriu ne tik kad savo nuomonę išreikščiau.

Redaguota , nario .weeD`
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia aš parašiau toje temoje, kad kad ir kiek būtų , niekas nieko nedarys, tai gal dėl to ir užrakino. :D O šiaip, esu gavęs nuo jo neaiškų įspėjimą. Žmogus dar jaunas, nekraipykit dėmesio. :)

Jo, nekraipykit dėmesio. Ir net nerašykit čia išviso.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

čia aš parašiau toje temoje, kad kad ir kiek būtų , niekas nieko nedarys, tai gal dėl to ir užrakino. :D O šiaip, esu gavęs nuo jo neaiškų įspėjimą. Žmogus dar jaunas, nekraipykit dėmesio. :)

Na jeigu "jaunas" ir nesigaudo moderatoriaus poste tai manau išvis neturėtų moderatorius būt, nors ir metai nėra labai svarbūs, bet reikia jaust ribas. :)

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš iš jo gavau įspėjima už "Neinformatyvus temos pavadinimas" o temos pavadinimas buvo "Mining Machine Plugin'as" tai kas čia neinformatyvuas ?

"Įspėjo unixone aka VilmuX už Neinformatyvus temos pavadinimas, Mining Machine Plugin'as."

Temos pavadinimas buvo : "Įdomus minecraft pluginas" ir dar pakeičiau pavadinimą už tave ir žmogus bando man dar pašokinėti :)

Taigi šaunu, kad esu jaunas nekriošena tai pasakysiu taip. Temą užrakinau ir galėčiau sudėti įspėjimus temos autoriui už bereikalinga temą nes toks pasiūlymas jau buvo, bet neuždėjau. Temoje dauguma rašė "už", bet nieko čia nepadarys. Tokiems galėčiau dėti įspėjimą už free-postą, paneigiantį pasiūlymą. Visi mano įspėjimai kurie yra neaiškus kreipiates į Sneroq ar Valdą. Arba rašote man į private. Esu labai geras ir paklausysių tavo pasiūlymų. Sukurkit kokį vilmuxhateriai.lt ir viską aiškinkites tenai. Kadangi į klausimą atsakiau, galiu rakinti temą. Jeigu nori dar ten savo tas diskusijas pratęsti bėk į "Apie viską" forumo skiltį.

Temą rakinu. koks tolkas stengtis dėl tų kurie sako prieš nes niekas nieko nedarys. - Vilmux

  • Neigiamai 10
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3916 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...