ZOLY

KLAUSIMAS - kaip suprasti moderatoriaus VilmuX veiksmus?

Recommended Posts

Tai va, radau toki─ů tem─ů visai nesen─ů kur ┼żmogus pasi┼źl─Ś, kad b┼źt┼│ ─»d─Śta spalv┼│ palet─Ś. Tai i┼í 9 ┼żmoni┼│, 7 pasak─Ś u┼ż ir kiti 2 pasak─Ś prie┼í nes ar taip ar taip nieko niekas nedarys, tai gerb. moderatorius atra┼í─Ś:

Na kadangi taip norint, tem─ů rakinu. Nes suk┼źr─Śte tem─ů, bet niekas to nekeis. Na nenorit, nereikia kaip sakoma.

Paskutinis sakinys, na nenorit, nereikia kaip sakoma. Tai dafuq, logi┼íkai pagalvok, i┼í 9 , 7 sak─Ś u┼ż ir 2 sak─Ś prie┼í, tai tu nusprendei, kad tie 7 kurie sak─Ś u┼ż visi┼íkai po*ui ar kaip ─Źia suprast? Manau moderatoriau VilmuX per greitai tem─ů u┼żrakini nieko normaliai nei┼íai┼íkin─Ös ir palikdamas kitus ne┼żinioje. :)

Beje, linkas ─» tem─ů:

http://www.supergame...-spalvu-palete/

┼Żinau, kad VilmuX at─Śj─Ös u┼żrakins tem─ů para┼í─Ös k─ů nors kaip "koks tolkas stengtis d─Śl t┼│ kurie sako prie┼í nes niekas nieko nedarys" ar dar ka┼żk─ů, bet nerakink temos, nes noriu pamatyti k─ů kiti ┼żmon─Śs apie tai galvoja ir tem─ů kuriu ne tik kad savo nuomon─Ö i┼íreik┼í─Źiau.

Redaguota , nario .weeD`
  • Teigiamai 3

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

A┼í i┼í jo gavau ─»sp─Śjima u┼ż "Neinformatyvus temos pavadinimas" o temos pavadinimas buvo "Mining Machine Plugin'as" tai kas ─Źia neinformatyvuas ?

"─«sp─Śjo unixone aka VilmuX u┼ż Neinformatyvus temos pavadinimas, Mining Machine Plugin'as."

Redaguota , nario proxybone
  • Teigiamai 2

─Źia a┼í para┼íiau toje temoje, kad kad ir kiek b┼źt┼│ u┼ż, niekas nieko nedarys, tai gal d─Śl to ir u┼żrakino. :D O ┼íiaip, esu gav─Ös nuo jo neai┼ík┼│ ─»sp─Śjim─ů. ┼Żmogus dar jaunas, nekraipykit d─Śmesio. :)

─Źia a┼í para┼íiau toje temoje, kad kad ir kiek b┼źt┼│ u┼ż, niekas nieko nedarys, tai gal d─Śl to ir u┼żrakino. :D O ┼íiaip, esu gav─Ös nuo jo neai┼ík┼│ ─»sp─Śjim─ů. ┼Żmogus dar jaunas, nekraipykit d─Śmesio. :)

Jo, nekraipykit d─Śmesio. Ir net nera┼íykit ─Źia i┼íviso.

• Teigiamai 2

Na jeigu "jaunas" ir nesigaudo moderatoriaus poste tai manau i┼ívis netur─Śt┼│ moderatorius b┼źt, nors ir metai n─Śra labai svarb┼źs, bet reikia jaust ribas. :)

Redaguota , nario .weeD`

A┼í i┼í jo gavau ─»sp─Śjima u┼ż "Neinformatyvus temos pavadinimas" o temos pavadinimas buvo "Mining Machine Plugin'as" tai kas ─Źia neinformatyvuas ?

"─«sp─Śjo unixone aka VilmuX u┼ż Neinformatyvus temos pavadinimas, Mining Machine Plugin'as."

Temos pavadinimas buvo : "─«domus minecraft pluginas" ir dar pakei─Źiau pavadinim─ů u┼ż tave ir ┼żmogus bando man dar pa┼íokin─Śti :)

Taigi ┼íaunu, kad esu jaunas nekrio┼íena tai pasakysiu taip. Tem─ů u┼żrakinau ir gal─Ś─Źiau sud─Śti ─»sp─Śjimus temos autoriui u┼ż bereikalinga tem─ů nes toks pasi┼źlymas jau buvo, bet neu┼żd─Śjau. Temoje dauguma ra┼í─Ś "u┼ż", bet nieko ─Źia nepadarys. Tokiems gal─Ś─Źiau d─Śti ─»sp─Śjim─ů u┼ż free-post─ů, paneigiant─» pasi┼źlym─ů. Visi mano ─»sp─Śjimai kurie yra neai┼íkus kreipiates ─» Sneroq ar Vald─ů. Arba ra┼íote man ─» private. Esu labai geras ir paklausysi┼│ tavo pasi┼źlym┼│. Sukurkit kok─» vilmuxhateriai.lt ir visk─ů ai┼íkinkites tenai. Kadangi ─» klausim─ů atsakiau, galiu rakinti tem─ů. Jeigu nori dar ten savo tas diskusijas prat─Östi b─Śk ─» "Apie visk─ů" forumo skilt─».

Tem─ů rakinu. koks tolkas stengtis d─Śl t┼│ kurie sako prie┼í nes niekas nieko nedarys. - Vilmux

• Neigiamai 10

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele