Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Moderatorių komandos atnaujinimas


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Reikalavimai

    [*:2hins9vr] Narys, norintis tapti moderatoriumi, turi būti aktyvus forume;
    [*:2hins9vr] Taktiškumas, profesionalumas ir etiškumas;
    [*:2hins9vr] Turėti laisvo laiko ir noro forumo moderavimui;
    [*:2hins9vr] Sąžiningas ir nešališkas forumo moderavimas;
    [*:2hins9vr] Iniciatyva ir idėjos forumo tobulinimui;
    [*:2hins9vr] Supratimas, kad nuo moderatoriaus veiksmų bei veiklos tiek forume, tiek už jo ribų, priklauso ir forumo įvaizdis.
    [*:2hins9vr] Draugiškumas - "pasikėlusių" žmonių niekas nemėgsta

Anketa

    [*:2hins9vr]1. Dalykai, kurie tau labiausiai nepatinka forume. Ką keistum ir kaip?
    [*:2hins9vr]2. Kas tau labiausiai patinka forume ir ką siūlytum tobulinti?
    [*:2hins9vr]3. Kaip galima būtų pagerinti moderavimo kokybę forume?
    [*:2hins9vr]4. Kokią įtaką tavo gyvenime turi šis forumas?
    [*:2hins9vr]5. Kaip tau sekasi sutarti su kitais forumo nariais?
    [*:2hins9vr]6. Kokias moderatorių ar administratorių klaidas forume pastebėjai ar kas tau nepatiko jų moderavime/administravime? Ką siūlytum daryti kitaip, negu dabar yra daroma?
    [*:2hins9vr]7. Ar kada nors buvote kokio nors forumo moderatorius? Jei buvot, kokio?
    [*:2hins9vr]8. Kiek laiko vidutiniškai praleidžiate per dieną SuperGames.lt forume?
    [*:2hins9vr]9. Kodėl norite tapti moderatoriumi ir kodėl jūs būtumėt geras moderatorius?

Į klausimus atsakinėkite pilnai ir sąžiningai, nes pagal atsakymus būsit atrinkinėjami. Atsakymuose taip pat nereikia perdėtai kažką girti ar peikti, tiesiog atsakykite taip kaip jūs patys manote, aiškiais ir be klaidų sakiniais. Anketas siųskite man asmenine žinute.

Anketų lauksiu iki Liepos 11d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 87
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Taisykles skaičiau tesiog užsikalbejau ir parašiau 1 neitema žinute ir už tai ispejima nors perspėt galėjai(gerai nesirašinėsiu čia nes vėl ispėjima gausiu)
Nežinojimas nuo bausmių ir atsakomybės neatleidžia.

Pats pirmas sakinys pagrindiniame puslapyje.

Jauti kaip nusišnekėjai? (aš žinojau bet galvoju parašysiu viena pranešima ispejimo negausiu)tada išlindo Roach ir davė man ispejimą.Gerai rašyk šitoj temoi kiek nori tau neatsakinesiu nes nenoriu dar vieno ispejimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taisykles skaičiau tesiog užsikalbejau ir parašiau 1 neitema žinute ir už tai ispejima nors perspėt galėjai(gerai nesirašinėsiu čia nes vėl ispėjima gausiu)
Nežinojimas nuo bausmių ir atsakomybės neatleidžia.

Pats pirmas sakinys pagrindiniame puslapyje.

Jauti kaip nusišnekėjai? (aš žinojau bet galvoju parašysiu viena pranešima ispejimo negausiu)tada išlindo Roach ir davė man ispejimą.Gerai rašyk šitoj temoi kiek nori tau neatsakinesiu nes nenoriu dar vieno ispejimo.

Ar nujauti kaip pats offtopic sneki. Cia ne diskusja apie moderatoriu elgesi o apie komandos atnaujinima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taisykles skaičiau tesiog užsikalbejau ir parašiau 1 neitema žinute ir už tai ispejima nors perspėt galėjai(gerai nesirašinėsiu čia nes vėl ispėjima gausiu)
Nežinojimas nuo bausmių ir atsakomybės neatleidžia.

Pats pirmas sakinys pagrindiniame puslapyje.

Jauti kaip nusišnekėjai? (aš žinojau bet galvoju parašysiu viena pranešima ispejimo negausiu)tada išlindo Roach ir davė man ispejimą.Gerai rašyk šitoj temoi kiek nori tau neatsakinesiu nes nenoriu dar vieno ispejimo.

pats jauti kaip čia mėgini teisinguoliu pavaidinti ? Įspėjimą daviau už tai, kad:

Šito forumo skilties taisyklės.

Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).

+ matosi kad neskaitęs taisyklių esi:

Už bet kurio iš šių punktų pažeidimą atsakingas asmuo gali jums skirti įspėjimą. Atsakingas asmuo pats nusprendžia kaip jam elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, dėti įspėjimą ar ne, atsižvelgiant į aplinkybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roach palaikau tave kiekvienas turi žinoti taisykles.

Ir aš gavau pora įspėjimų nuo tavęs nes buvau pats kaltas.

Manau kad Roach turėtu buti Vyr.Moderatorius ir atsinaujinus Moderatoriu komandai.

Jo pritariu tj ten visi keiksis jis sakys šaunoliai tai reikia bausti kaškaip pilnai palaikau Roach turetu buti jis ir po atnaujinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...