Peršokti į turinį

IV:MP.lt - GTA 4 GRP serveris [KURIAMAS]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

b250d5ba5bebb0ef7156cacf172fae7d860.png

Sveiki supergames.lt lankytojai. Prieš kelias dienas išgirdau apie nuostabią naują modifikaciją pavadinta IV:MP. Ji kurta tų pačių kurėjų, kurie sukūrė ir SA:Mp (Raknet), tik šį kartą jie sukūrė MP versija Grand Theft Auto IV žaidimui. Taigi apie šį projektą aš išgirdau, tik užvakar ir pirma mintis atėjus į tinklalapį, buvo, kad čia kažkokia apgaulė. Aš pirmą kartą pamačiau nemokamą multiplayer versija GTA IV žaidimui. Likau labai nustebęs, nes supratau, kad tai gali būt „Naujioji SA:MP" era. Tinklalapis į kurį uždėjau buvo IVMP.lt - pirmasis lietuvuviškas ir lietuvių kurtas GTA IV GRP Serveris. Tinklalapis yra labai neaktyvus ir jam labai reikia lankytojų, kurie padėtų augti šiam projektui. Projektas yra vertas dėmesio, nes kasdiena yra sukuriama po naują sistemą. Deividui (Scripteriui) sukūrus sistemą, ji publikuojama į tinklalapį. Aš neesu nei serverio administratorius ar koks kitas dalyvis, tik žaidėjas. Tiesiog mano tikslas yra, kuo labiau išpopuliarinti šį projektą, nes nematau didelio susidomėjimo į šį nuostabų projektą. Taigi kviečiu visus prisijungti prie mūsų ir prisiregistruoti į tinklalapį.

Serverio kurėjas - Deividas_Auhju

visą kitą informacija rasite tinklalapyje

Tinklalapis -

http://forumas.ivmp.lt/

Modifikacijos atnaujinimai -

http://forumas.ivmp....ivmplt-kūrimas/

Ačiū, kad skaitėte ir tikiuos prisijungsite prie IV:MP.lt projekto.

NuŽis

2013-07-24

Redaguota , nario NuŽis
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad viskas kopinta galiu paliudyti ir aš viskas yra IV:MP kitam forume visi skriptai ir visa kita tėsiog viskas išlietuvinta ir paleista,Vistiek kaip bebutu šitas sampas dabartinis bus forever niekas nepakeis to kas jau yra legenda ir GTA4 isliks forever :) kadangi nei sargas nei lmg nesikels tikrai i kaskoki kita nauja gta taip kad manau sitas forever liks

  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad viskas kopinta galiu paliudyti ir aš viskas yra IV:MP kitam forume visi skriptai ir visa kita tėsiog viskas išlietuvinta ir paleista,Vistiek kaip bebutu šitas sampas dabartinis bus forever niekas nepakeis to kas jau yra legenda ir GTA4 isliks forever :) kadangi nei sargas nei lmg nesikels tikrai i kaskoki kita nauja gta taip kad manau sitas forever liks

Arba mėgsti juokauti, arba tau kažkas negerai. Rask bent 1 skriptą panašų...

Redaguota , nario d0Nt
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eikit velniop, kopintojai jūs, vos komentarus paskaičius juokas ima... Pažįstat/žinot savininką/kūrėją? Manau jei kas ir žinot, tai nedaugelis.. Kažkur girdėjau tokį posakį, ar kaip čia pavadinus: Sunku prisiminti, kai to nežinai. Štai šis posakis čia puikiai tinka. See ya online.

Grįžtame prie temos: serveris bus nuostabus, taip pat, kaip ir Rls... :)

Redaguota , nario Black_Ghost / The_Hitman
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad viskas kopinta galiu paliudyti ir aš viskas yra IV:MP kitam forume visi skriptai ir visa kita tėsiog viskas išlietuvinta ir paleista,Vistiek kaip bebutu šitas sampas dabartinis bus forever niekas nepakeis to kas jau yra legenda ir GTA4 isliks forever :) kadangi nei sargas nei lmg nesikels tikrai i kaskoki kita nauja gta taip kad manau sitas forever liks

Tai jei jau žinai iš kur kopijuota, gal ir parodyt galėtum? Ar dar vienas, kuris viską žino, bet nieko parodyt negali? O sakai, jog samp yra geriau už ivmp, garantuotai dėl to, kad tavo pc jo nepavelka :D

O jei apie patį projektą, tai manau bus toks pat puikus kaip ir RLS.LT. Sėkmės :D

Redaguota , nario 4rmis
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad viskas kopinta galiu paliudyti ir aš viskas yra IV:MP kitam forume visi skriptai ir visa kita tėsiog viskas išlietuvinta ir paleista,Vistiek kaip bebutu šitas sampas dabartinis bus forever niekas nepakeis to kas jau yra legenda ir GTA4 isliks forever :) kadangi nei sargas nei lmg nesikels tikrai i kaskoki kita nauja gta taip kad manau sitas forever liks

Tu pasakyk pažodžiui SA:MP. GTAIV:MP ir SA:MP didelis skirtumas. O, šeip sekmės!

P.S Ir aš kaiptik GTAIV parsisiunčiau, tad turėčiau užsukt.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3921 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...