Peršokti į turinį

[Ieskoma Pagalba] Pradesiu kurti...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, sveiki visi SuperGameria'i.

Noriu pasakiti kad pradesiu kurti MineCraft serveri, bet man reikia bsk pagalbininku [Plugineriu- Kurie pades elgtis su pluginais Pvz: Su Permissions, pluginu vertimas (Pats siek tiek moku). Builderiu, Ir 1 admino, ir 1 pagalbininko)(Weberio)

Kas nores, tas pildis anketa. Kas nenores, prasau ne FreePostint pvz: Lenkas, nemoka rasyt lietuviskomis raidemis, ir t.t

Prasau nesmerkti jeigu kazkas nepatiks, tiesiog iseikite is Temos ir viskas, kadangi cia mano 1 Tema, ir pirmas kartas lankimasis SuperGames.lt.

Reikia tureti 13-17 Metu (Man 14).

Anketa i Plugineri

Kiek jums metu:

Kiek laiko zaidziate minecraft'a:

Is jus miesto:

Jusu Minecraft patirtis:

Ar turejote kada nors Savo serveri, (Ar buvote kituose serveriose Adminas, Vipas?):

Kodel norite buti Plugineriu; Ne maziau nei 100-200 Zodziu:

Jusu skype (Galite rasyti i PM kad ne viesinti.

Jusu MineCraft NickName (Login Vardas)

Ar butumete patikimi musu serverije?:

Anketa i Weberi

Kiek jums metu:

Kiek laiko zaidziate minecraft'a:

Is jus miesto:

Jusu Minecraft patirtis:

Ar turejote kada nors Savo serveri, (Ar buvote kituose serveriose Adminas, Vipas?):

Kodel norite buti Weberiu; Ne maziau nei 100-200 Zodziu:

Ar mokate sukurti Weba?:

Jusu skype (Galite rasyti i PM kad ne viesinti.

Jusu MineCraft NickName (Login Vardas)

Ar butumete patikimi musu serverije?:

Kitos anketos viks Forume: Dar Nera. Zadamas sukurti po keliu dienu, arba savaiciu.

Serverio WebSvetaines, dar nera.

Hostas:Ieskomas,

Jeigu norite mus paremti (Kad Turetume Trumpa Laiki Hosta) paspauskite sita nuoroda Spausti Cia Jus busite perkelti i Pakvietimu Svetaine.

Kodel noriu kurti serveri: Nes noriu pradeti kazka daryti, kurti, bet pats dar ne labai moku, tai reik bsk pagalbininku.

Redaguota , nario Kileriukasss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu sužinoti kaiką, ką tu darysi išviso projekte? Jeigu du pagrindiniai veikėjai bus užimti? Serverio kurėjas,pluginėris. Ir Weberis. Ką tu veiksi? Ir kokią naudą bus tiems kurėjams? ;)

taigi admin :D . Vaikų srv bus :D

Redaguota , nario Official Cyzeras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu sužinoti kaiką, ką tu darysi išviso projekte? Jeigu du pagrindiniai veikėjai bus užimti? Serverio kurėjas,pluginėris. Ir Weberis. Ką tu veiksi? Ir kokią naudą bus tiems kurėjams? ;)

Serverio kurejas, tj as busiu, nes jau visa serveri pabaigiau daryt, tereik Pluginu (Pluginus ir pats rast moku, bet kad modulioti ir t.t reik pagalbininko.O Weberio reik, nes su Dizainu ir su kitais dalikais kas susieja su webu, nemoku daryt :/ Jei mokeciau viska, tj man nebutu nieks reikalingas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Serverio kurejas, tj as busiu, nes jau visa serveri pabaigiau daryt, tereik Pluginu (Pluginus ir pats rast moku, bet kad modulioti ir t.t reik pagalbininko.O Weberio reik, nes su Dizainu ir su kitais dalikais kas susieja su webu, nemoku daryt :/ Jei mokeciau viska, tj man nebutu nieks reikalingas.

Tai ką tu tam serveriui padarei, kad sakai baigęs esi jau jį, tik iskiepių nėra, tai wtf? serverio sukūrimas ir yra įskiepiai. Nusišneki ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ką tu tam serveriui padarei, kad sakai baigęs esi jau jį, tik iskiepių nėra, tai wtf? serverio sukūrimas ir yra įskiepiai. Nusišneki ir tiek.

Nu tj pati srw baiges esu... Pluginus visus idejas, Tereik Webo Ir tas kas padetu sutvarkit Pluginus, nes kaikurie pluginai yra neveikiantis arba netinkamai veikiantis...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...