Peršokti į turinį

Vertėjo taip daryt?


ViTEO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi!

Lošiu LoL, kolkas esu 12 levelis, nesenai buvo 50 % akcija Thresh'ui tai nusipirkau RP ir nusipirkau jį, man jis patinka, geriausias supporter'is viską turi, patinka man tas.

Dar Neseniai buvau susitaupęs 4800 IP ir nusipirkau Caitlyn, taigi ar vertėjo taip padaryti, ar gerą champ'ą nusipirkau (nesakykit ten visi champai geri ir t.t.). Taigi aš tik klausiu ir laukiu Jūsų nuomonės.

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir padarei blogai, koks tau skirtumas. -.-

Anyways Caitlyn ištikrųjų yra useless champas (na bent jau high elo), apart long range ji daro nulį damage lane fazėj, kas daro ją ne tokią gerą kaip kitus adc. nors mažam elo ji viena geriausių carryinimui ir tiesiog noobų stompinimui, kadangi mažai kas moka žaisti prieš jos long-range. Šiaip kad ir kokį champą nusipirksi bus verta, kuo didesnis champ. poolas tuo geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir padarei blogai, koks tau skirtumas. -.-

Anyways Caitlyn ištikrųjų yra useless champas (na bent jau high elo), apart long range ji daro nulį damage lane fazėj, kas daro ją ne tokią gerą kaip kitus adc. nors mažam elo ji viena geriausių carryinimui ir tiesiog noobų stompinimui, kadangi mažai kas moka žaisti prieš jos long-range. Šiaip kad ir kokį champą nusipirksi bus verta, kuo didesnis champ. poolas tuo geriau.

Aš nesuprantu ar tu bukas ar LCS nežiūri? Pro rolėje Cait buvo beveik 100% pick champas. Inai gali, bet ką stompinti 1v1. Harass'inti (Kas nesupranta, tai tiesiog neleisti farminti, sedėti), aišku turi counteriu. Skiedi nesąmones (http://twitch.tv/riotgames) ir sakai, kad elo Hell ji nepickinama.

Caitlyn yra geras adc ir šeip neišblogiausių adc. Kiek atsimenu Ezreal yra geriausias adc kolkas, o caitlyn yra trečia pagal gerumą tai galiu pasakyt bent jau mano nuomonė, kad apsimokėjo caitlyn pasiimt. Jeigu nepatiks gali parduoti (3kartus).

Nėra pagal vietas sumuojami tie ADC, tiesiog Ezreal turi labai didelį pick rate kai atsirado blue build (Apie mėnesį ir daugiau buvo visiškai 0, nes nerfino jį), bet dabar jis toliau yra extreamly fun champas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priklauso nuo tavo stiliaus. Jei tu solo top žaidėjas ir dabar paėmus ADC prifeedinsi botą tai beabėjo pasakysi kad va lėvas champas, Tačiau kaip ADC tau gali ir patikti. Pvz aš mėgstu žaisti už ADC. Mano mėgstamiausi yra Twitch ir Ashe. Bandžiau beveik visus ADC tai jie paliko didžiausį ispudį. Tad manau kad tai priklauso nuo tavo žaidimo charakterio (Ar žaidi agresiviai ar labiau pasyviai esi nusitaikes.) Be abejones jos atstumas tikrai harrasina tačiau tai priklauso nuo žaidejo, ar jis bijos harrasint ar ne. Tokiose atvejose aš visada prieš ja pasiemu irgi Long Ranged championą, pvz Sivir. Kai mane harrasina aš tėsiog nepasileidžiu ir mušiu stipriau kad bijotu manęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...