Peršokti į turinį

[Win7] Persirašiau windows ir nėra garso.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip jau ir matėt iš temos mano problema yra su garso. Draiverius esu įsirašęs, kolonėlės veikia be priekaištų (tikrinau su mp3 grotuvu, telefonu ir pnš). Tik va per kompą jos negroją. Kai buvo windows xp jos veikdavo puikia, dabar kai yra windows 7 jos neveikia, nesuprantu kodėl? Dar šis tas, internete skaičiau jog kai nueini į "device manager" kur yra šauktukai, klaustukai paspausti reikia update driver tai va pas mane yra tokie du, bet driveriu aš jų nerandu... PCI Input Device ir MultiMedia Audio Controller. Prašau padėti man, duosiu tikrai tuos nelemtus +rep. Tik ar galit man padėt?? Jei reikės tai ir foto galėsiu numesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Kad cia nesunku su garsu. Jaigu tawo stacionarinis kompad tada atsisuki kompe ta deze ir ten prie vintiliatoriaus bus parasyta gygabite ir kodas. Ijungi pc ir googlei rasai download audio gygabyte su kodu. Atsiunti yrasai ir viskas. Daugiau nera ka mastyt :-D. Jaigu laptopas tj driver genius atsiunti. Paziuri ten padarai fix ar kazkas tokio ir bus garsas. Taip pat galima ir per device manager

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...