Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tipo tas kur vinteletorius po maitinimo bloku?

dulkes isvalitos

jau metus naudojau win7 ir zjbs buvo o db pradejo pc puliuoti pas mane 2 GB ram Intel pentium 4 3.40GHZ vaizduske Nvidia Ge Force 7300GT 256mb

Ne pats kur maitinimo bloke vinteletorius.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

nu pas mane po maitinimo bloku vinteliatorius bet toj pacioj dezutei kur maitinimo blokas

Tai kur yra maitinimo blokas nu tokie dežute tai ten turi buti tos dežutes vidui vinteletorius.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

bliat visuose parduotuvėse kur pc dalių būna, skytech.lt varle.lt kilobaite... Esmė tame kad CPU gali kaist ir dėlto jog PSU neišveža jei esi įdėjes kokia vaizdo plokšte nesenei, arba motinine prie pabaigos. Dar gali būt jei pas tave Ivy Bridge ar Haswelis cpu padaryk

taip, ir dėk http://www.skytech.lt/zuwa048-arctic-cooling-mx2-p-54871.html šitą termo pasta šitiem dalykam, geriausia.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...