Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką manote reikėtų daryti? (Dviguba narių registracija ir kitą)


Reál aka vilmux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Didelė grupė narių, kurie turi aukštą, netgi aukštesnę reputaciją už mane yra apgavikai, kurie deliojasi reputaciją iš skirtingų vartotojų. Tad čia nuo reputacijos nepriklauso šitame forume narys yra patikimas arba ne. Pasiskaitai temas Google, ar pačiame supergames apie narį ir viską sužinai. :)

Suprantu, kad čia ta reputacija tai taspats kas facebook'e like'ai, bet vistiek, lengviau nuspręsti apie žmogų, kaip pamatai kad jo reputacija -11, aba daug mažesnė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko žmogaus patikimumas priklauso nuo rep skaičiaus? Tai daleiskim,aš esu normalus,normaliai pardavinėju,bet neturiu rep,tai negalima jau pasitikėti? O keli šio Forumo žmonės (neminėsiu nikais),turi +500rep (puse dar prisidėja patys),bet už ekrano yra 12kamečiai ir apgaudinėja,tai nemanau,kad Jūs turėtumėt orentuotis į rep skaičių. O būna žmonių tokių,kur tuos -rep jiem deda vaikai,kuriem pasakai teisybę,ar atskleidi Jų apgavystes :)

Redaguota , nario -Mysteriouu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu, tiek kiek turiu ir į tai nekreipiu net dėmesio.

Pagalvojus logiškai, nuo Reputacijos taškų nepriklauso, tarkim dabar žmogus teikia paslaugas ir jis užsiregistravo vakar, ten parašė 20 pranešimų ir sukurė temą kad teikia kažkokias tai paslaugas.. Reputacijos 0, arba daugiau už 0. Na dauguma pradės verkti kad tas žmogus su mažai reputacijos, nepatikimas, o jeigu tarkim jis forume nesilankė ( šiame forume ) o kituose buvo? Tai kad čia kas taip mano kad reputacijos taškai padeda pasitikėti žmonėmis tai klysta, pilnai galiu sutikti su Dr.Kritiko nuomone, kad dauguma čia turintis daug reputacijos taškų yra apgavikai.

O man asmeniškai, gali ir nebūti tos reputacijos sistemos, gali ir būti. Man tai jį niekas.( Ai va, iš vienos dalies gerai, nes čia yra daug rep aukų, tai jeigu prašai pagalbos, be +REP jos negausi, na bet yra ir tokiu žmonių kurie padeda be tu repų, nes jiems tai yra niekas ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Mane sudomino toks pasakymas kad Official Xiuntrix ir Official Cyzeras yra tas pats asmuo , tai visiškai netiesa , mes esam grupe ir mes kaip draugai senaiau rep pasimedydavome , o dėl tantu ip kur tenais yra kad visalaika skirtingi , čia tiktai man galioja nes mano ip keičiasi visalaiką .

biški padosinsiu ;))

ir ką tu gali padosinti man įdomu , nei ip nežinai ir nemanau kad moki , nors ir mokėtum ne kažka tepadarytum.

Redaguota , nario Official Cyzeras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...