Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką manote reikėtų daryti? (Dviguba narių registracija ir kitą)


Reál aka vilmux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki šiandien nuo ryto tikrinau daugelio žmonių registracijas. Apie 45% žmonių turi susikūrę antras registracijas iš jų 30% turi susidėję sau reputacijos, bet šitas mane labai sudomino, todėl norėčiau paklausti kaip čia geriau pasielgti. Visi žinome narius kaip Official Xiuntrix atrodo visai tolerantiškas programuotojas, hackeris ar kas jis toks yra. Žinome ir Official Cyzeris kuris toks labai išsišokantis ir labai šokinėjantis. Anon-hack kuris visiškai atrodo žalias programavime ar hackinimo reikale. Norėjau pasakyti, kad visi šie asmenys ir yra tas pats asmuo tik keičiantis registracijas. Dabar kol jis tieisog neprisjungė išnaujo galime pamatyti, kad jis su visais vartotojais yra prisijungęs beveik tą pačią minutę ar paskutinį kartą lankėsi. http://www.supergame...3071-anon-hack/ (Paskutinį kartą lankėsi Šiandien, 00:05)

Užmesta labai daug reputacijos Cyzeriui. Panagrinėję po Cyzerio profilį pamatysime, kad nemažai reputacijos užmesta "Official Wartnex" , užėję į jo profilį pamatysime , kad milžiniškas reputacijos kiekis yra užmestas vėl "Cyzeriui". Taigi, panagrinėjus iš kitų IP kurio Official Xiuntrix rašė ir juo pažiūrėjus registracijas pamatysime, kad dar yra daug narių su kuriais mestasi reputacijos ant šių 3 jo pagrindinių vartotojų.

Šioje temoje jis pats atsako į savo atsakymus - http://www.supergame...pe/page__st__20 , Rašyta iš vienodo IP adreso.

Keli nariai -

http://www.supergame...112-supergamer/

http://www.supergame.../36542-deiivas/

http://www.supergame...33082-lukysimo/ (Reputacija duota vien Official Xiuntrix)

Taigi keleta nuotraukų, net tyngiu daugiau asmeniškai daryti, nes būtų neįmanoma. Dauguma IP adresų registruota iš užsienietiškų, žmogus gal ir naudoja VPN. Net sunku atsekti iš kokio IP jis yra užsiregistravęs, bet šis narys asmeniškai mane labai nuliūdino, nes atrodė tolerantiškas ir kitą, bet yra tokia tiesa. Ir šis narys yra manau sukūręs daugiausia registracijos anketų SUperGames.Lt istorijoje (Jų yra apie ~100 (Per 10IP Adresų). Prisijungus vienam iš administratorių šiam nariui tikriausiai bus duotas MAC MASK Ban'as. Manau jis yra to vertas, vien, kad 800 reputacijos yra surinkta jo pačio.

Keletas nuotrauktų (Netgi tyngiu visas kelti)

Nagrinėjau gal kelias valandas (~3h) ir yra milžiniškas sąrašas kuriuos turėtumėme blokuoti, bet manau pasitarus galbūt bus atleista daugeliui narių kurių registracija yra pagr. senesnė negu metai ir naujo vartotojo su kuriuo senai neprisijungiama taipogi. Nes reikėtų vos ne 50% visų narių blokuoti. Kažkaip reikės su tuo susitvarkyti, nes asmeniškai reputacija turi būti kažkaip sutvarkyti, kad ji būtų gaunama legaliai ir kaip pavyzdys SuperGames.Lt forumui ar šis narys yra patikimas ar ne.

Tiek liūdnų žinių apie šį narį ir daugelį kitų kurių vardinti nelabai apsimoka, bet štai keli nariai galbūt panagrinėsite ir suvesti galus (šie nariai yra susikūrę daugiau negu 5 registracijas ir prisidėja sau reputacijos) - Justin.. , Vladas` , Mantas', RenasD, T-R-I-X (24 registracijos) . Išvardinau kuo esu nusivylęs. Tad darom išvadas chėbra!

Jeigu susirūpinote savo kitomis registracijomis prašau rašyti NeedCash4Weed, kadangi aš neturiu teisių ištrinti vartotojus

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia blokuoti kiekvieno nario turimus vartotojus ir galbūt palikti tik vieną vartotoją, prie kurio yra dažniausiai prisijunginėjima, bei sudėti bent po vieną įspėjimą neužblokuotai paskyrai už kelių vartotjų registracijas.

Redaguota , nario Dr. Kritikas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai prarastų 45% žmonių. Pačiam tinklalapiui neapsimoka.

Populiarumas yra didelis ir manau vistiek lankytusi jeigu duotumėme tik vartotojų ban'us. Bet dėl to vertėtų susirūpinti.

Nes dar tokių kurijozų kur žmogus save palaiko su savo kita registracija dar mažai buvo ^^

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip geriausia būtų ištrinti visų ACC (išskyrus svarbių asmenų,savininkų,moderatorių ir pnš), žinoma čia gal ir niekas nesutiks, bet prie to dar galima pridėti ,kad Vienas IP - 1 ACC, išnaujo registruojantis išmestų lentelė ,kad jūs jau turite ACC nu čia kaip pvz. Žodžiu reikia kažką daryti (žinoma ir aš turiu manau ne 1 ir ne 2 registracijas, pats nežinau kiek, nes anksčiau pamiršdavau pw ir kurdavaus nauja ACC). Galbūt išimti -R3P? Spręskit administracija ką čia reikėtų daryti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip geriausia būtų ištrinti visų ACC (išskyrus svarbių asmenų,savininkų,moderatorių ir pnš), žinoma čia gal ir niekas nesutiks, bet prie to dar galima pridėti ,kad Vienas IP - 1 ACC, išnaujo registruojantis išmestų lentelė ,kad jūs jau turite ACC nu čia kaip pvz. Žodžiu reikia kažką daryti (žinoma ir aš turiu manau ne 1 ir ne 2 registracijas, pats nežinau kiek, nes anksčiau pamiršdavau pw ir kurdavaus nauja ACC). Galbūt išimti -R3P? Spręskit administracija ką čia reikėtų daryti :D

Jeigu įdomu tai turi 7 registracijas. Galbūt išimti išvis reputaciją?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negražu...

Aš ir karto noriu čia tau pasakyti, kad mano IP'as ( yra naudojamas daug kur, ne vienas ir ne du asmenys naudoja, o keliašdešimtis ) jeigu koks nors sutapimas būs, tai žinok čia ne prie ko aš.. Ai turėjau seniau kelius acc, bet jie jau ištrinti, nes kaip gaudavau baną eidavau su jais į sg :D

Tai jeigu tokia situacija pamatysi, kad man uždeda iš tokio pat ip rep, tai iškarto sakau kad čia ne prie ko aš. : ) Nes internetas yra vietinis ir ip'as daugumai yra vienodas( o tai labai knisa ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kas? Bet daug kas čia sutinka padėt, ir sugeba. Bet už tai nori pirma pinigų. Taip kad...

Didelė grupė narių, kurie turi aukštą, netgi aukštesnę reputaciją už mane yra apgavikai, kurie deliojasi reputaciją iš skirtingų vartotojų. Tad čia nuo reputacijos nepriklauso šitame forume narys yra patikimas arba ne. Pasiskaitai temas Google, ar pačiame supergames apie narį ir viską sužinai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...