Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PC Upgrade || Reikia išmanančiu ir galinčiu padėti.


^Gohan^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi norėčiau patobulinti kompiuteri nes jam nieko nekeičiau tik vaizdo plokštė.Mano kompiuteris pirktas iš topocentro prieš berots 7-8metus tai va jis kaip suprantat nėra iš galingiausiu dabartiniu laiku :D taigi noriu ji paupgradint :D .Ten ramu dasidėt ir cpu ar ka nu krč jus man surašykit kad pakiltu kompas i naujesnius kad eitu pažaist kokius gerensius žaidimus.

Mano pc info

Genuine Intel®CPU 2140 @1.60ghz 1.60ghz , 1,00 gb ram

P.S. apie pc nelabai nusimanau

Redaguota , nario HitsuGaya`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu visko ko reikia zaidimam tai butu motinine kad pavilktu viska..

CPU Processorius = Intel i3 pasiimk geimam *Myliu SuperGames.lt* gera yra arba i5

Vaizduske - GeForce GT 630

Ir tavo PC vel naujas...

Ramu tai gali i kokia taisykla nuneses nusipirkt nes nauju ramu neapsimoka pirkt panaudoti man prie sirdies ir geresni :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad dabar vos ne visos iki 32gb ram pavelka, H61 dažniausiai su 1333mhz veikia nebent Ivy Bridge cpu tai 1600mhz, o B75 visos su 1600mhz veikia. O už 500lt nelabai ką žaidimam ir paimsi, gali aišku g2020 imt cpu, bet vistiek vaizdo plokštes neiškiši iki 500lt... Jei bent 1k. būtu kažką galima mastyt apie GTX 650 gal Ti dar...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad dabar vos ne visos iki 32gb ram pavelka, H61 dažniausiai su 1333mhz veikia nebent Ivy Bridge cpu tai 1600mhz, o B75 visos su 1600mhz veikia. O už 500lt nelabai ką žaidimam ir paimsi, gali aišku g2020 imt cpu, bet vistiek vaizdo plokštes neiškiši iki 500lt... Jei bent 1k. būtu kažką galima mastyt apie GTX 650 gal Ti dar...

Kam jam Titan? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gal, bet jam ir motinine reiks pirkt su FM2 socketu, neverta, Intel Core 2 Quad q6600 su HD 6670 1gb ddr5 daug labiau apsimoka, dar ramu 4gb pasiemi, jei imt viską iš skelbimu tai jaučiu ir 500lt nesumokėsi. aišku CPU naujo negausi tai tik skelbimai lieka, vaizdo plokšte ir nauja galima imt 260lt maždaug, o ramai apie 100lt

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia tikslaus modelio motinines, šiaip išvilktu bet ramai turi būt tokio pat voltažo ir tokio pat dažnio, ten jei LGA 775 motinine, pagal socketa tikrai tokia, tai bus DDR2 800mhz kažkas tokio, bet vistiek labiau apsimokėtu kad ir šičia http://www.alio.lt/ram-a-data-ddr2-800-operatyvine-atmintis/ID33460832.html tuo crucial...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...