Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 8.1 jau čia! [Preview]


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3890 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Aš dabar su Windows 8.1, tai visai patiko yra nemažai pastebimų atnaujinimų. Labiausiai patiko tas jog gali pasidaryti START fona tokį patį kaip darbastalio :)

Manau ir liksiu prie jos kol išleis pilna versija. Dar galvoju išbandyti naują Ubuntu sistema.

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dabar su Windows 8.1, tai visai patiko yra nemažai pastebimų atnaujinimų. Labiausiai patiko tas jog gali pasidaryti START fona tokį patį kaip darbastalio :)

Manau ir liksiu prie jos kol išleis pilna versija. Dar galvoju išbandyti naują Ubuntu sistema.

Kažin bus galima atsinaujinti per Strore, ar reiks siųstis .iso failus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windowsus renkasi ne vien dėl to, kad jie geri, daug navarotų ir t.t, bet žiūri į pc resursus, ir žiūri kas jam būtų geriau, jog nelagintų, sklandžiai veiktų..

Kompiuteris su 1.6Ghz (vieno branduolio) procesoriumi ir 2GB RAM puikiai susidoroja su Windows 8 ir geriau veikia nei su Windows 7.

Manau protingiau rinktis naujesne ir greitesne sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[+] turiu pagyrima Windows 8.1 sistemai, nes ji išsijungia ir įsijungia vos per ~5 - 10s kas yra pakankamai greitai. Kol kas klaidų nematyti, viskas veikia sklandžiai :)

Mano įsijungia gal per 7sec išsijungia per 3-4sec, labai greitai veikia, nors 8 irgi buvo greiti. Aš radau vieną klaidą, bet su ja įmanoma gyventi ;), man kaškodėl kada tam start screen'e pasirinkdavau spalvą violetinę, užsidėdavo ne violetinė o juoda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Man aplamai Windows 8 yra šudas, nevisi žaidimai gali veikt, intiko problemos buna, bugu dar yra kiek žinau.

The best yra windows 7 :)

Nežinau, gal tu protiškai atsilikęs jog tau neveikia žaidimai, bėdos su internetu ir dar pilna bug'ų? Iš viso ar esi bandęs Windows 8?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, gal tu protiškai atsilikęs jog tau neveikia žaidimai, bėdos su internetu ir dar pilna bug'ų? Iš viso ar esi bandęs Windows 8?

Taip esu bandęs, sunkus valdymas reik ppriprast, draugas nusipirko pc su windows 8 loptopa, bugu yra sakė, beto nevisi žaidimai veikia kalbu apie senus žaidimus ant tu windowsu.... Ir aš neatsilikęs. Aš išsakau savo nuomone apie windows 8 man jis yra levas kitiems bus super bet ne man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3890 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...