Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 8.1 jau čia! [Preview]


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip esu bandęs, sunkus valdymas reik ppriprast, draugas nusipirko pc su windows 8 loptopa, bugu yra sakė, beto nevisi žaidimai veikia kalbu apie senus žaidimus ant tu windowsu.... Ir aš neatsilikęs. Aš išsakau savo nuomone apie windows 8 man jis yra levas kitiems bus super bet ne man :)

Kokius jūs ten senus žaidimus bandot paleisti? Man tiek BF2, tiek GTA SA puikiai veikia. Dar turiu NFS: U2 kuris irgi puikiai veikia. Windows 8 valdymas lengvesnis už Windows 7. Kaip bebūtų windows 8 nėra skirta durniams. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokius jūs ten senus žaidimus bandot paleisti? Man tiek BF2, tiek GTA SA puikiai veikia. Dar turiu NFS: U2 kuris irgi puikiai veikia. Windows 8 valdymas lengvesnis už Windows 7. Kaip bebūtų windows 8 nėra skirta durniams. :)

Ką padarysi. Tagu pasilieka ant senesnių versijų kaip kai kurie liko ant xp.

Greit xp lemtis ateis ir Vista vartotojams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na ir koks tas skirtumas tau jaučiasi?

'

Nelūžinėja APP'sai originalūs. Nes prieš tai dažniausiai pakibdavo dėl neaiškių priežaščių, greitesnis išsijungimo, bei įsijungimo laikas. Nevardinsiu visko, įsirašykit patys ir žinosit :).

Redaguota , nario Dr. Kritikas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...