Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkite (Telefono problema)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu su kito rysio operatoriais viskas tvarkoj, gali but kad tavo Tele2 kortele jau atgyvenus.. gal reiktu pasikeist i nauja salone, nes panasu kad tel sunkiai su ja susidoroja..

Nemanau, nes su šita pačia SIM kortele, kitame telefone iškarto randa operatorių. Ir beto buvau į telefoną įsidėjęs LABAS kortelę, bet taspats. Galvoju gal reiktu android atsinaujinti, nes dabar senoka versija (2,3). Bet kai firma neseniai įžengusi į dienos šviesa, tai abejoju ar tai įmanoma padaryti. :/
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau, nes su šita pačia SIM kortele, kitame telefone iškarto randa operatorių. Ir beto buvau į telefoną įsidėjęs LABAS kortelę, bet taspats. Galvoju gal reiktu android atsinaujinti, nes dabar senoka versija (2,3). Bet kai firma neseniai įžengusi į dienos šviesa, tai abejoju ar tai įmanoma padaryti. :/

Čia jau sena kompanija ir jos telefonai puikiai palaikomi visokių "developerių". Žiūrėkis: http://xda-developers.com/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau jau pavydas ima? Nenusimanai - nerašyk. Tylėk it pelė o šluota. Čia tema ne free post'ams. Šiandien atnaujinau systema per wifi (ten prašo tokiu atnaujinimų) bet nepadėjo. Man svarbiausia sužinoti ar čia sugedo kas ir nešt į garantinį ar dar ir pats susitvarkyčiau.

O gal tu automatini tinkla padares? Na ta prasme kad surastu kita tinkla jeigu dabartinis yra uzimtas arba neina prisijungti prie jo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau sena kompanija ir jos telefonai puikiai palaikomi visokių "developerių". Žiūrėkis: http://xda-developers.com/

Kas tie developeriai? Gal galima plačiau? Kol kas šioje srityje esu nepažengęs.

O gal tu automatini tinkla padares? Na ta prasme kad surastu kita tinkla jeigu dabartinis yra uzimtas arba neina prisijungti prie jo?

Na ten kur ieškau tinklų tai būna du migtukai, ieškoti tinklų ir tipo automatiškai surasti tinklą. Tai kai spaudžiu automatiškai dažniausiai rašo jau registruota tinkle. Nemanau kad problema su tuo.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Na visi tiek daug spėliojo. Telefono vis dar nesusitvarkiau tai nugrūdau į garantinį. Užrašė ant lapuko tipo kad nėra ryšio, tikrinta su keliom sim kortom. Sakė per 2 savaites bus viskas aišku. Parašysiu kokia problema buvo. :D Dabar tai man pačiam neaišku. Telefono numetęs nebuvau, o šitaip durniuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip suprast? :D

Taigi rašiau, kad jau garantinin nuvežiau. Va:

Na visi tiek daug spėliojo. Telefono vis dar nesusitvarkiau tai nugrūdau į garantinį. Užrašė ant lapuko tipo kad nėra ryšio, tikrinta su keliom sim kortom. Sakė per 2 savaites bus viskas aišku. Parašysiu kokia problema buvo. :D Dabar tai man pačiam neaišku. Telefono numetęs nebuvau, o šitaip durniuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Dar pirk visokius Prestigio ir vel tas patc bus uz ta prestigio ra biski geresnis huawei brt ir tas sudas tad nusipirk normalu telefona koki samsunga (Del to nes pigus.) ir nebus problemu. p.s. Nezinai tai ir neik i nustatymus.

bevertį posta parasei.

Anyway Rimvi atgavai gal telefona?

Redaguota , nario Solo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...