Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkite (Telefono problema)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, neseniai nusipirkau naują telefoną (Prestigio Multiphone 4020 dua) kuris yra su 2 sim kortelėm. Gyvenu kaime ir neseniai buvau išlėkęs į miestą, ten truputi pažaidžiau su telefono operatoriais. Ištryniau ir iš naujo nustačiau operatorių(tinklas tele2). Žodžiu grįžtu namo ir žiūriu viskas lyg nebūtų sim kortos. Rašo nėra paslaugos. Ryšio iš viso nėra, negalima nei skambint, nei rašyt smsm nei naršyt internete ir t.t. Štai foto(ten bšk atsispindi pc ekranas):

e4eab58b3bf151f9216033ca7f351fbd301.JPG

Žodžiu ir rodo kad nėra operatoriaus:

f259f5e0b0bd4458b78ae8ec917fba46555.JPG

Bandau gaudit operatoriu:

189bec172fa0102a0af56b08e3f1ea5b956.JPG

Ir nieko nepagauna. Viename kambaryje jeigu iškeliu telefoną prie lubu pagauna Tele2, omnitel ir labas tinklus. Nusistatau tele2. Max 2 ryšio padalos. Bet kai vėl telefona nuleidžiu žemiau dingta ryšys. Žodžiu manau kad kažką pridirbau su operatoriais. Gal užsiblokino ar kas yra? Visada ryšys buvo geriausias. Jei galit padėkit, nes telefonas visgi naujas. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, neseniai nusipirkau naują telefoną (Prestigio Multiphone 4020 dua) kuris yra su 2 sim kortelėm. Gyvenu kaime ir neseniai buvau išlėkęs į miestą, ten truputi pažaidžiau su telefono operatoriais. Ištryniau ir iš naujo nustačiau operatorių(tinklas tele2). Žodžiu grįžtu namo ir žiūriu viskas lyg nebūtų sim kortos. Rašo nėra paslaugos. Ryšio iš viso nėra, negalima nei skambint, nei rašyt smsm nei naršyt internete ir t.t. Štai foto(ten bšk atsispindi pc ekranas):

e4eab58b3bf151f9216033ca7f351fbd301.JPG

Žodžiu ir rodo kad nėra operatoriaus:

f259f5e0b0bd4458b78ae8ec917fba46555.JPG

Bandau gaudit operatoriu:

189bec172fa0102a0af56b08e3f1ea5b956.JPG

Ir nieko nepagauna. Viename kambaryje jeigu iškeliu telefoną prie lubu pagauna Tele2, omnitel ir labas tinklus. Nusistatau tele2. Max 2 ryšio padalos. Bet kai vėl telefona nuleidžiu žemiau dingta ryšys. Žodžiu manau kad kažką pridirbau su operatoriais. Gal užsiblokino ar kas yra? Visada ryšys buvo geriausias. Jei galit padėkit, nes telefonas visgi naujas. :)

Prisijunk telefoną su USB kabelių į kompą viska išsikelk iš SD kortelės jeigu tokia yra, nu krč išsikelk visko ko reiks i kompą, ir bandyk statyt atgal į gamyklinius parametrus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

UŽTIKRINU VISUS, KAD DĖL RYŠIO VISKAS TURĖTU BŪTI GERAI. SU ŠITU TELEFONU BUVAU APIE 1 MĖNESĮ IR RYŠYS BUVO PUIKUS, TIK VA PO SUGRĮŽIMO IŠ MIESTO. Pabandysiu netrukus atkurt gamyklinius parametrus.

Tai gal koks balandis apšiko viena iš netoli tavo kaimo esančių TELE2 ryšio bokštų ir signalas suprastėjo ar panašiai. Čia po visokių audrų ir panašiai būna problemų.

Sakau žiūrėk ar su LABAS ar EŽIO kortelėmis normaliai gaudo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GreenGo, tai aišku. Nepadėjo.

PrefixS, LABAS irgi tasptas. 1 padala o jei telefona padedu ant stalo vėl dingsta.

Su kitais telefonais viskas gerai ir tele2 ir labas... Pilnos padalos.

Skaičiau kažkokio žmogučio post'ą, kad čia gal dėl android versijos, bet man kažkaip abejotinai tai atrodo.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GreenGo, tai aišku. Nepadėjo.

PrefixS, LABAS irgi tasptas. 1 padala o jei telefona padedu ant stalo vėl dingsta.

Su kitais telefonais viskas gerai ir tele2 ir labas... Pilnos padalos.

Skaičiau kažkokio žmogučio post'ą, kad čia gal dėl android versijos, bet man kažkaip abejotinai tai atrodo.

Bandyk atnaujinti programine įranga telefono, o jei naujausia tai skaitykis internete. Šiaip čia veikia sena Android sistema, tai visko gali būti.

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padielka nusipirkai...

O tau jau pavydas ima? Nenusimanai - nerašyk. Tylėk it pelė o šluota. Čia tema ne free post'ams. Šiandien atnaujinau systema per wifi (ten prašo tokiu atnaujinimų) bet nepadėjo. Man svarbiausia sužinoti ar čia sugedo kas ir nešt į garantinį ar dar ir pats susitvarkyčiau.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...