Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris telefonas geresnis Samsung Galaxy S3 ar Nokia Lumia 920 ?


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

57 balsai

  1. 1. Kuris telefonas geresnis

    • Samsung Galaxy S3
      33
    • Nokia Lumia 920
      24


Recommended Posts

Šiaip, jeigu žmogus nieko nesupranta apie telefonus, ir jam rūpi tik didelis ekranas, ir plonumas, tada žmogus aišku rinktūsi Samsung Galaxy S3, bet jei žmogus domisi telefonais apskritai IT naujovėmis, ir jam rūpi telefono procesorius, telefono tvirtumas, tas tikrai rinktūsi Nokia Lumia 920.

Aš nors ir esu Apple fanas, bet jeigu turėčiau tik tiek pinigų, arba galimybiu įsigyti vieną iš šių telefonų, aš rinkčiausi Nokia Lumia 920, nes aš nekenčiu tų sup*stų Samsung atliekų, atsibodo man jau jie, jie tik galvoja, kaip išmūsų išplėšti daugiau pinigų, jų telefonų savikaina yra minimum 2 kartais mažesnė, nei rinkos kaina... Na bet čia mano nuomonė ir jūs jos nepakeisit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imk Lumia ir tik Lumia jei reikalingas rimtas telefonas o ne žaislas androidinis, pats turiu Lumia, man jis reikalingas kaip telefonas t.y. parašyt žinutę, paskambint ir pasinaudot internetu, o kai telefonas sukasi kaip žvėris be jokio lago tai tik suteikia malonumą. Dydis kaip tik, telpa į kišenę, viskas ok, tuo tarpu su S3 šiuo klausimu kyla problemų. Abu labai skirtingi telefonai, skirtingos OS... tarp kitko, BB10 ir W7.8/8 - saugiausios OS, nesulyginsi su androidais, kur net google play programos su virusais. WP gerai išdirbta, veikia greit ir stabiliai su minimaliais hardware reikalavimais, o android neišdirbtas, jame nėra geros hardware optimizacijos. Kameros geros pas abu, bet... juk esi bachuras, nemanau kad kamera tau daro didelę įtaką. Be to, telefonai niekada neatstos fotoaparatų.

Vienareikšmiškai Nokia Lumia 920.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Esu rankose laikes tiek viena tiek kita, ir mano nuomone Lumia yra geresni telefonai negu Galaxy, bet čia jau belieka kiekvieno asmeninė nuomone, tiek lyginant šituos 2, tiek ir Samsung Galaxy S4 ir Nokia Lumia 925, man Lumia sudėjimas labiau patinka net, kadangi jie yra pagaminti iš kokybiškesnių medžiagu ir nelieka nei pirštu atspaudu, nei ko nors panašaus, ko nepasakyčiau apie Galaxy telefonus.

Kas liečia OS kara, tai jau nebe karas, kadangi abidvi OS turi labai gera supporta ir programų skaičiumi labai nedaug skiriasi. Bet kaip ir jau buvo pasakyta, kas ką turi, tas tą ir palaiko, man asmeniškai patinka Nokia produktai, bet neturiu tokio prisirišimo, jog galėčiau kita gamintoja šmeižti, pasirodys geresnis Android, tada pereisiu ant jo, o dabar - man tiesiog patinka paprastumas ir geras efektyvumas viename, kadangi nepasakyčiau jog Android yra tokia labai jau paprasta sistema. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...