Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris telefonas geresnis Samsung Galaxy S3 ar Nokia Lumia 920 ?


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

57 balsai

  1. 1. Kuris telefonas geresnis

    • Samsung Galaxy S3
      33
    • Nokia Lumia 920
      24


Recommended Posts

Taigi klausimas jūms,kuris jūms telefonas geresnis ar Samsung Galaxy S3 ar Nokia Lumia 920.

Samsung Galaxy S3 turi Android operacinė sistema.

Nokia Lumia 920 turi Windows Phone 8 operacine sistema.

Taigi man patinka Nokia Lumia,vien dėl to jog naudoja Windows Phone 8 Operacinė sistema yra patvarus,patogus ir turi patrauklu dizainą na ir t.t vienu žodžiu daug pasakot,taigi norėčiau iš jūsų sužinot kas jums geriau ir kodėl ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lumia, pats turiu be galo džiaugiuosi, Baterija gerai laiko, puikus ekranas, visiskai nesibraizo , pjaunu ant jo desra rukyta :D labai geras jautrumas , nekaista ir neuzkaista, nelaginanti visiskai windows sistema, buvau full 16gb uzkrove s, ir NO LAGG, labai ryskus procesorius. pilna funkciju. gera kamera, patogus valdymas , tikrai patariu pirkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lumia, pats turiu be galo džiaugiuosi, Baterija gerai laiko, puikus ekranas, visiskai nesibraizo , pjaunu ant jo desra rukyta :D labai geras jautrumas , nekaista ir neuzkaista, nelaginanti visiskai windows sistema, buvau full 16gb uzkrove s, ir NO LAGG, labai ryskus procesorius. pilna funkciju. gera kamera, patogus valdymas , tikrai patariu pirkti

Kas ten per ekranas toks? :OOOO
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Man pvž nokia lumia sužavėjo savo paprastumu bet tuo pačiu ir naujovėm,pvž o žaidimus tai gali iš ten siūstis per xbox live nes jis yra telefone,šeip tikrai šaunus telefonas ir ruošiuosi ji pirkti.

Štai video kas dar nematėt kaip atrodo nokia lumia 920,telefonas išties gražus pats valdymas tikrai patogus,tad o dėl žaidimu tai nepergyvenu pavizdžiui aš man telefonas reikalingas,tarkim skype,interneto naršymui,na ir bendravimui su kitais ten žinutės,skambučiai ir t.t o paskutinioje vietoje tikriausiai žaidimai.

Redaguota , nario .Aleksas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man pvž nokia lumia sužavėjo savo paprastumu bet tuo pačiu ir naujovėm,pvž o žaidimus tai gali iš ten siūstis per xbox live nes jis yra telefone,šeip tikrai šaunus telefonas ir ruošiuosi ji pirkti.

Aleksas.. pirk būtinai nepasigailėsi.. pravers labai patinką.. man šitas modelis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šios apklausos tikslas labiau išsiaiškint kuris telefonas vertas didesnio dėmesio,tad norėčiau sužinoti kodėl vieniems patinka tie galaxy visokie o kam ir dėl ko patinka lumia,kaip minėjau paviždžiui man patinka paprastumas bei naujovės,o ta atspindi puikiausiai Nokia Lumia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...