Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Šeip. Pastatyta Futbolo aikštė.


Good Beer.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, daugelis čia pradėjot viską statyt, rodyt tai ir aš nusprendžiau iš neturėjimo ką veikt pastačiau Futbolo Aikštelę. Negailėkit +r3p

VERTINAM */10

Aikštė Dieną:http://www.part.lt/i...4fc1e0d7180.png

Aikštė Naktį: http://www.part.lt/i...e06fdddb334.png

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šeip neturėjau ką veikt :D

Tai kam ji reikalinga? Aš irgi dažniausiai statau tik tada, kai neturiu ką veikti, bet aš arba statau to ko man reikia (tarkim serveryje), arba tai kas yra originalu ir tai pat gali turėti savo paskirtį... O kam čia ta aikštė, tokia pat kaip ir šimtai kitų, reikalinga, tai aš taip ir nesuprantu, juk futbolo Minecraft'e nepažaisi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kam ji reikalinga? Aš irgi dažniausiai statau tik tada, kai neturiu ką veikti, bet aš arba statau to ko man reikia (tarkim serveryje), arba tai kas yra originalu ir tai pat gali turėti savo paskirtį... O kam čia ta aikštė, tokia pat kaip ir šimtai kitų, reikalinga, tai aš taip ir nesuprantu, juk futbolo Minecraft'e nepažaisi...

pritariu, kam statyti jeigu įgyvendinti visko iki galo neimanoma ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kam ji reikalinga? Aš irgi dažniausiai statau tik tada, kai neturiu ką veikti, bet aš arba statau to ko man reikia (tarkim serveryje), arba tai kas yra originalu ir tai pat gali turėti savo paskirtį... O kam čia ta aikštė, tokia pat kaip ir šimtai kitų, reikalinga, tai aš taip ir nesuprantu, juk futbolo Minecraft'e nepažaisi...

Nežinojai? :D Taigi lengva sukurti toki serverį... Bet reikia daug pastangu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinojai? :D Taigi lengva sukurti toki serverį... Bet reikia daug pastangu.

Lengva, bet sunku? Neblogai tu čia suskėlei :D... Be abejo, šiame žaidime galima sukurti be galo daug ką, bet daug ko tiesiog nekuria, nes tai yra beviltiška nesąmonė ir tokią sukūrus bus atvaizduota tik maža dalelytė idėjos kurią norėjai įgyvendinti, kaip šiuo atveju įsivaizduojant tą vaizdą kai krūva žmogeliukų bėgioja paskui vieną vilnos bloką ir jiems prisilietus jis kur nors nusiteleportuoja, kažkas į jį įstringa ir t.t., tiesiog taip liaudiškai sakant - "ima žvengas"... Šio stiliaus žaidimams reikia visai kitko, kaip pasirinkto žaidėjo harekteristikų, kintančio greičio, judančios aplinkos, visiškai kitokių fizikų ir taip toliau... Vienu žodžiu - šios žaidimų rūšies Minecraft'e neygyvendinsi, o visgi tai padarius, gausi visišką nesąmonę, tad kas visgi rimai tuo užsiima - supranta kad iš viso to gausis visiška nesąmonę kuri nebus populeri ir neatneš jokio pelno, neatpirks darbo/investicijų, tad šios rūšies normalių modifikacijų beveik nėra, todėl normalaus serverio ir nesukursi, todėl ši arena ir yra visiškai bereikšmė, bevertė nesąmonė, kurią statydamas tik laiko sugaišai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...