Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šudo vertas žaidimas,geriausi žaidimai NFS būvo tai Most Wanted 2005,NFS Carbon,kur iš pat pradžiu davė lieviausia mašina,o po to su ja turėdavai lenktiniauti uždirbti pinigus ir taip atsirakinti ir nusipirkti o po to tiuninguoti naujas mašinas :)

Nu jo o dabar gauni koke porshe važiuoji randi farrari pasikeiti t.t., na geri laikai buvo o dar šudai, jau galėtų kūrt 2 metus žaidima ir daryt normalų o ne kad tik greičiau išleis kaškokia nesamone

76561198021428691.png

 

 

Vėl sukurs nesamonę kaip kad ten tuos shift 2 visokius ar ten tas kaškoks kur 2012 buvo pamiršau pavadinimą, būtu smagu jei sukurtu kaip underground 2 tokio stiliaus, ten free roam ir panašiai, zjbs būtu :)

Visiškai pritariu. Vienas iš pavyzdžių tai Rockstar kompanija kuri kuria GTA V. Tai gi ten irgi atnaujintas Gta San Andreas, o ne visiškai naujo žaidimo pradėjimas. Tikrai būtų smagiau pamatyti naują atnaujintą dalį. Net ir galėtų Need For Speed Carbon 2 kokį padaryt.

  • Teigiamai 1

YpIX4xG.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...